Přejít na obsah

Vypnutí pípání nezapnutého bezp. pásu


navrc

Doporučené příspěvky

Teda Ty jsi šikovný doli, takže odteď se nepoutáš jo?

Ale ne, bez pasu nedam ani ranu. Jen me obcas stve kdyz vystoupim u nas otevrit branu a pak jedu do garaze ze to porad pipa. Ale jinak se mi to libi, je to dobra buzerace a hlavne bych rekl ze ucinna! :) U Golfa to funguje i u spolujezdce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží, jak rychle pak jezdíš do garáže..začne to až někdy nad 20 km/h, jestli si dibře vybavuju..nemáš mít tak dlouhou zahradu :p

U spolujezdce si to nějak nedovedu představit, věčně jezdím sám..a pořád to někde vypínat..protože pak by to asi pořád řvalo (jestli není tedy nějaké čidlo v sedačce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne, bez pasu nedam ani ranu. Jen me obcas stve kdyz vystoupim u nas otevrit branu a pak jedu do garaze ze to porad pipa. Ale jinak se mi to libi, je to dobra buzerace a hlavne bych rekl ze ucinna! :) U Golfa to funguje i u spolujezdce...

Taky by mě zajímalo jak rychle jezdíš do garage, to Ti pípá něco jiného, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Přesně..ono totiž po městě se vůbec nis stát nemůže..auta si jezdí 50 km/h, a to přece nic není, když se dvě v této rychlosti potkají, že ;)

tak tak, to je ještě rychlost, při které tě můžou vystavit při obřadu, nad těch 70km/h čelňák dvě auta se doporučuje zpopelnění nebo zavřené víko :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
nemaj, podle mě OII nehlásí spolujezdce

je tam odporove cidlo, ktore je trvalo myslim zatazene na 450 ohm, v pripade ze si tam sadne spolujazdec, tak sa odpor premosti.....da sa to vyskusat, ak spolujazdec za jazdy dvihne p**el a gong prestane busit :D

u vodica predpokladam ze nie je ziadne cidlo, ved teda, ako by to aj vyzeralo, keby sa vozidlo hybalo bez sofera.

limitna rychlost je nastavena na 20 kmh a gong sa ozve 93 krat, ak sa nekomu chce nech skusa, kazdopadne je najlepsie mat vsetko v poradecku a mat pasy immer zapnute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starsich r.v. aut generacie OII (Touran, Golf V...) je podla mojej skusenosti s Touranmi 2003 a 2005 iba signalizacia vodicovho pasu. Na novsich (Touran 2005) pipa aj nepriputany spolujazdec (cize nejako sa musi snimat ci je sedadlo obsadene).

V oboch pripadoch Touranov to islo vypnut VAGom - RJ pristrojovky - kodovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...