Přejít na obsah

plnění od pojištovny


333222

Doporučené příspěvky

Zdravim. Měl jsem minulý týdne nezaviněnou kolizi, kdy mi paní najela do dveří řídiče. Odneslo to zrcátko, dveře, práh, lišty... Nechal jsem si to udělat rozpočtem, vše nahlásil na netu jako poškozený, ona jako viník. V pondělí se mi má na to kouknout likvidátor, kdy mohu očekávat peníze? Jedná se o českou pojištovnu... Chlubí se 3 dny, ale tomu nevěřím... A nebo 3 dny odkdy? Jaké máte zkušenosti s plněním od ČP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Měl jsem minulý týdne nezaviněnou kolizi, kdy mi paní najela do dveří řídiče. Odneslo to zrcátko, dveře, práh, lišty... Nechal jsem si to udělat rozpočtem, vše nahlásil na netu jako poškozený, ona jako viník. V pondělí se mi má na to kouknout likvidátor, kdy mohu očekávat peníze? Jedná se o českou pojištovnu... Chlubí se 3 dny, ale tomu nevěřím... A nebo 3 dny odkdy? Jaké máte zkušenosti s plněním od ČP?

No mě zbořil borec starou OC, ujel, šlo to do správního řízení a česká na nic nečekala a hned to zaplatila, tak do týdne max 14 dní a po dvou měsících mi teprve přišlo, že bylo zahájeno správní řízení. Tak já nadávat nemůžu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně kdysi dávno(cca 15 let) nabořil jeden mamlas a z pojišťovny jsem to páčil půl roku. Furt výmluvy že to nedostali od policajtů. Tak už jsem se fakt nasral a říkám, ať mi daj číslo na ty policajty, že na to maj maximálně 30dní a že si tam teda zavolám. Číslo mi nechtěl dát, že ho nemá. Tak jsem řekl, že si tam teda dojdu. No a asi za 2 hodiny mi ten čurák volal, že si mám dojít pro prachy. Prostě to jen zdržovali.

Nj, ale to už je fakt dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně kdysi dávno(cca 15 let) nabořil jeden mamlas a z pojišťovny jsem to páčil půl roku. Furt výmluvy že to nedostali od policajtů. Tak už jsem se fakt nasral a říkám, ať mi daj číslo na ty policajty, že na to maj maximálně 30dní a že si tam teda zavolám. Číslo mi nechtěl dát, že ho nemá. Tak jsem řekl, že si tam teda dojdu. No a asi za 2 hodiny mi ten čurák volal, že si mám dojít pro prachy. Prostě to jen zdržovali.

Nj, ale to už je fakt dávno.

To tam byli ještě Soudruzi. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď úplně čerstvá zkušenost, Praha. Poté co jsem jim dal fakturu, tak peníze poslali asi za deset pracovních dní. A úplně náhodou to vyšlo na začátek měsíce, evidentně jsou cashflow řízený.

Kdybych měl čas a energii, tak by stálo za to je zažalovat za klamavou reklamu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď úplně čerstvá zkušenost, Praha. Poté co jsem jim dal fakturu, tak peníze poslali asi za deset pracovních dní. A úplně náhodou to vyšlo na začátek měsíce, evidentně jsou cashflow řízený.

Kdybych měl čas a energii, tak by stálo za to je zažalovat za klamavou reklamu....

S tou žalobou bych byl opatrný. V reklamě je "vyřízení ve většině případů do pěti dnů od dodání všech podkladů". Takže jsou dobře krytý. fuck

Mě to od nehody (nebyl jsem vyník) vyplatily za 21 dnů, ale od dodání posledního dokladu to bylo přesně 5 dní! Jen si se mnou dopisovaly, co ještě potřebujou. Oni se nenechaj jen tak zažalovat!!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...