Přejít na obsah

High Speed Meeting V


Doporučené příspěvky

Teda strašná kosa a pár věcí neukoučovali.Třeba nebyli vyznačené prostory pro pohyb aut,takže občas někdo jel po přistávací dráze a za ním sedlo letadlo a tak.Taky mě a toho pána co měl modrou RS II , :prc: že jsme si tam řezali takový kolečko,kde před tím jezdil kde kdo.Ostatní ujeli a my 2 dostali :prc: .Jo,kdo uteče,vyhraje.A já vůl zastavil.Ale jinak bezva.Přihodím pár fotek,třeba jak je Jakub na startu a pak jak je ta fotka rozmázlá,to byl 10 metrů za startem a už tam měl 160. :p .Další fotky známých i neznámých vozů.

post-2945-1194200606_thumb.jpg

post-2945-1194200622_thumb.jpg

post-2945-1194200636_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda strašná kosa a pár věcí neukoučovali.Třeba nebyli vyznačené prostory pro pohyb aut,takže občas někdo jel po přistávací dráze a za ním sedlo letadlo a tak.Taky mě a toho pána co měl modrou RS II , :prc: že jsme si tam řezali takový kolečko,kde před tím jezdil kde kdo.Ostatní ujeli a my 2 dostali :prc: .Jo,kdo uteče,vyhraje.A já vůl zastavil.Ale jinak bezva.Přihodím pár fotek,třeba jak je Jakub na startu a pak jak je ta fotka rozmázlá,to byl 10 metrů za startem a už tam měl 160. :p .Další fotky známých i neznámých vozů.

tak na tý druhý dráze byly takový dřevěný zábrany, viděl sem Bezyho, jak je dával víc do dráhy, ale úplně zašprajcovat to tam nemohli právě kvůli těm letadlům.. Jinak já pochopil hnedka, že tou druhou dráhou se nemá jezdit.. Holt tam bylo málo organizátorů, aby to stihli uhlídat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to pochopil taky ale někteří asi ne.Viděl jsem tam tudy pár aut odjíždět.Ale jinak jsem si zařádil.Vyzkoušel jsem si aquaplaning než nás rozehnali.

tak ten sem si zkusil minulej tejden u nás na kruháči a nebylo to zrovna příjemný... lol jj, já právě taky uvažoval, že odjedu tou druhou dráhou, ale když sem tam viděl ty letadla... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci (a devcata), kdo tam mel tu bilou oktavku se scorpionem na kapote. By me zajimalo jestli ten proborenej zamek je jeho prace, nebo prace zlodeju. Kupodivu sem videl dost aut, ktery meli naborenej predek ci bok, ale jinak pekny .)

to má kámoška, ten celej sedřenej bok je práce popelářskýho auta, který ji nedali přednost... :feve: to snad nemyslíš vážně, že by tohle udělali zloději?? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci (a devcata), kdo tam mel tu bilou oktavku se scorpionem na kapote. By me zajimalo jestli ten proborenej zamek je jeho prace, nebo prace zlodeju. Kupodivu sem videl dost aut, ktery meli naborenej predek ci bok, ale jinak pekny .)

to má kámoška, ten celej sedřenej bok je práce popelářskýho auta, který ji nedali přednost... :feve: to snad nemyslíš vážně, že by tohle udělali zloději?? lol

no jelikoz jsem tam nevidel zamek tak to tak vypadalo no, ale asi je to opravdu blbost. Ale i tak je to docela skoda, hlavne ze se slecne nic nestalo. Kdyz to tak vidim a z vlastni zkusenosti, tak na bocni narazy jsou do urcity rychlosti okty good. Nebejt zas*anyho obrubniku, tak skoda na mym aute mohla bejt mala (dvere, prah a trochu ram).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci (a devcata), kdo tam mel tu bilou oktavku se scorpionem na kapote. By me zajimalo jestli ten proborenej zamek je jeho prace, nebo prace zlodeju. Kupodivu sem videl dost aut, ktery meli naborenej predek ci bok, ale jinak pekny .)

to má kámoška, ten celej sedřenej bok je práce popelářskýho auta, který ji nedali přednost... :feve: to snad nemyslíš vážně, že by tohle udělali zloději?? lol

no jelikoz jsem tam nevidel zamek tak to tak vypadalo no, ale asi je to opravdu blbost. Ale i tak je to docela skoda, hlavne ze se slecne nic nestalo. Kdyz to tak vidim a z vlastni zkusenosti, tak na bocni narazy jsou do urcity rychlosti okty good. Nebejt zas*anyho obrubniku, tak skoda na mym aute mohla bejt mala (dvere, prah a trochu ram).

tak ona jela asi 30, míjela popeláře, co stály u kontejnerů a řidič se najednou rozjel... :aggressive: prostě ji přehlídnul fuck ona má "jen" poškozený oboje dveře (komplet) a trochu zadní lem, prah a sloupek je naštěstí ok.. ;) ten zámek tam jen tak visel, ale stejně by byl už nepoužitelnej.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze tam je octa s casem 14:81 ,,, kdo to byl nevite ?>

roman jezek 1,9tdi 14,81

Luxusni cas ... a to na mokru !!!

RE: No Boda z Dieselpoweru mel s Golfem Tdi 13,8 ...stejne jako nejnovejsi BMW5 535D ktery je vykonem ale uplne jinde..(286PS 580Nm tusim)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...