Přejít na obsah

K posilocvaci praskla hadicka


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Prosim vas mam prasklou hadicku - mozna to vypada spise jako trubicka - k posilovaci. Je na praskla u posilovace taky u toho zpet. ventilku.

Nevite kolik tento kousek stoji a kde se da koupit nez ve Skodovce?

Asi bych to koupil s tim ventilkem - maji to nejake nazhavene a dost nalisovane - hadice to neni - podtlak by ji smrskl, takze nejakou tvrdou trubicku.

Prosim poradte kdo to uz nekdo menil.

Diky

post-3876-1191169239_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas mam prasklou hadicku - mozna to vypada spise jako trubicka - k posilovaci. Je na praskla u posilovace taky u toho zpet. ventilku.

Nevite kolik tento kousek stoji a kde se da koupit nez ve Skodovce?

Asi bych to koupil s tim ventilkem - maji to nejake nazhavene a dost nalisovane - hadice to neni - podtlak by ji smrskl, takze nejakou tvrdou trubicku.

Prosim poradte kdo to uz nekdo menil.

Diky

Vitej do klubu,tam mi to prasklo take,jen jsem to nastavil hadickou a uz rok ok,hadice byla opletena,normal bych tam nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co máš za motor teď jsem řešil stejný problém na 1.6 55Kw to stojí 600kč , ale na stokoňovku už ta cena je jinde

neprodávají totiš jenom kousek hadičky ,ale komplet vedení toho podtlaku a cena je 900Kč (ve škodovce) jestli jí máš prasklou jenom na koncívh tak já to vyřešil tak že sem jí prostě zkrátil a ty popraskaný kousky a je to v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Záleží co máš za motor teď jsem řešil stejný problém na 1.6 55Kw to stojí 600kč , ale na stokoňovku už ta cena je jinde

neprodávají totiš jenom kousek hadičky ,ale komplet vedení toho podtlaku a cena je 900Kč (ve škodovce) jestli jí máš prasklou jenom na koncívh tak já to vyřešil tak že sem jí prostě zkrátil a ty popraskaný kousky a je to v pohodě

I to je dobry napadad, ale maji ji opravdu fest kratkou - snad aby neslo uz kratit ci co, nebo uspora materialu. A navic to maji tepelne nejak nalisovane a neni to hadice meka ale spise snad jak trubicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co máš za motor teď jsem řešil stejný problém na 1.6 55Kw to stojí 600kč , ale na stokoňovku už ta cena je jinde

neprodávají totiš jenom kousek hadičky ,ale komplet vedení toho podtlaku a cena je 900Kč (ve škodovce) jestli jí máš prasklou jenom na koncívh tak já to vyřešil tak že sem jí prostě zkrátil a ty popraskaný kousky a je to v pohodě

I to je dobry napadad, ale maji ji opravdu fest kratkou - snad aby neslo uz kratit ci co, nebo uspora materialu. A navic to maji tepelne nejak nalisovane a neni to hadice meka ale spise snad jak trubicka

Osobně mi taky prdla a nepřál bych to nikomu, když to přestane brzdit. Prostě zatni zuby a kup novou, brzdy jsou to nejdůležitější, co na autě je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...