Přejít na obsah

Jste spokojeni se Škodou?


dědek

Doporučené příspěvky

Se soucasnou karou vicemene spokojenost, az na ty priblbly detsky bolistky jako stahovacky, sterace a podobne, a pak vselijaky cidla a podobne, hold predfacelift, to by u auto za 550k fakt bejt nemelo, jinak supr. Tatikova TDi MR01 je ale jiny kafco, krome vahy vzduchu a spotrebky ani nj, pohoda.

Pri soucasny cenovy, servisni a design politice ovsem chystam koupi jinde, je mi lito

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme doma Škodu 100, 105, Favorita, Felicii a já mám Octu a myslím si, žen další auto je jasné!!! Až na klasické problémy, kdy se s opotřebením něco sem tam vymění, bylo vždy vše v pohodě. Ale musím říct, že je třeba, aby se o auto pečovalo. Já bych měnil jen za OII. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spokojenost a hodně srdcová záležitost, max. bych měnil v koncernu VW, ale jinak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Zadne japonce ani nic podobneho...skoda je proste skoda.....

Meli jsme 1000Mb,pak prechod na zivejsi 105S :) paradni na zimu ,potom nekolik formanu,felinuC a facko s perfektnim motorem.... Ted si jezdim v Octe a max spokojenost-vymena bud za nejake dělo TDI nebo RS,z novejsich RS2 a SCout kol5

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojen jsem, ale dost mě štve, že je dost oblíbená u zlodějů. Ale je fakt, že jsem ke Škodovce dospěl po pár Citroenech, peugeotech, oplech a zjistil jsem, že není nad auto, v kterým se vyzná kdejakej chasník lol . Opla mi nespravili ani v německu, tak co si o tý značce můžu myslet a francouzský auta jsou dnes úplně mimo mísu, vyhrává totiž diesing před kvalitou a to je špatně.

Takže za dva roky, až odepíšu tuhle, tak půjdu do OII TDi combi. Sice už se mi nelíbí jako ta OI, ale bohužel je to ještě nejhezčí škodovka co se momentálně vyrábí. (kromě Supa, na toho nemyslím, potřebuju combi ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojen jsem, ale dost mě štve, že je dost oblíbená u zlodějů. Ale je fakt, že jsem ke Škodovce dospěl po pár Citroenech, peugeotech, oplech a zjistil jsem, že není nad auto, v kterým se vyzná kdejakej chasník lol . Opla mi nespravili ani v německu, tak co si o tý značce můžu myslet a francouzský auta jsou dnes úplně mimo mísu, vyhrává totiž diesing před kvalitou a to je špatně.

Takže za dva roky, až odepíšu tuhle, tak půjdu do OII TDi combi. Sice už se mi nelíbí jako ta OI, ale bohužel je to ještě nejhezčí škodovka co se momentálně vyrábí. (kromě Supa, na toho nemyslím, potřebuju combi ;) )

tak tak,plně s tebou souhlasím,jedině škoda,spraví to všude a je to krásný!

jestli budu někdy měnit,tak zase octuale kdy?????to už bude možná i sup v kombajnu a toho bych já rád,moc rád! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu že máme v rodině(viz škodovácká flotila) Š 105= držák a dříč i po těch 23 letech :palec2: , a před třemi roky jsme koupili sestře Feldu 1.3 MPI 50Kw.Pravda nějaké problémy se na ní našly, ale to jenom proto, že předchozí majitelé nebyli moc na tu údržbu.A další věci byly prostě opotřebení a stáří dílů. Jinak Felda teď jela po dálnici do brna v 5-ti lidech!! A pohoda i rozumné předjíždění no problema. Motoricky se ta "naše" teda povedla. :palec2:

No nadpis byl libovolný typ- tak mě snad nikdo kamenovat nebude. ;)

Takže naše zkušenosti se škodovkou jsou zatím velmi dobré.Proto se ani já nechci odvracet od značky škoda.Ale vzhledem k těm dvěma dalším autům v rodině mi zbývá jedině Octavia I.-ve skromnější motorizaci. lol

Ještě jedna příhoda-pro pobavení:velmi dobrý známý si koupil ojetého Nisana Suny kombi-a- problém-lambda-spotřeba 12l/100Km, v servise Nisan netušili :kuk: -tak si ji vyměnil sám-spotřeba 10l/100Km- na 1.6 docela super ne? :palec2: Takže jak vidno není to jen problém Octávií-ty lambdy.Osobně mě teda Nisan trochu zklamal :feve: . Ale pojďme dále.Nisana prodal a koupil místo něj Opla Astru kombi 1.7 naftu :( .Ano to je ten starý nepovedený a extrémě poruchový diesel. Má ji 14dní a je na ni už velmi šlušně"nasra..j".Bez termostatu.Nedrží volnoběžné otáčky.Rozsvěcující se kontrolka elektroniky motoru.Věčně věků nestartuje.Při 8 stupních nad nulou má problémy chytnout.No prostě katastrofa.A to prosím za 80tis. Kč!!! Tak jsem mu řekl, že stejně skončí u škodovky! Samozřejmě se zasmál.Tak jsem zvědav jak dlouho mu ten úsměv vydrží. A přitom za 80tis. by se dala vybrat slušná Felicia kombi 1.9D-když trvá na té naftě.Sice to není trhač asfaltu a to nejlepší auto na světě, ale.... :skoda:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...