Přejít na obsah

Jste spokojeni se Škodou?


dědek

Doporučené příspěvky

OI je nádherné auto, ale co těď Škodovka produkuje, tak to je hrůza. Mám na mysli design FII, Roomsteru.

Takže pokud to takle půjde dál, budu bohužel muset jít ke konkurenci.

Tak to mas pravdu z FII a Roomstera je mi hodne na bliti! :feve: :feve: Ale stale je tady octa II a to je proste nadhera!!!!!! :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrastal som zo Škodou ( 1000 MB, 110 l, 120 LS ) Potom som presedlal na diesla ( Opel ), vrátil som sa však späť ku Škodovke... Kamarát mi hovorí: "Idem vymeniť Octu" Ja na to : "A za čo?", On tak samozrejme: "No za Octu II: predsa!" Vtedy som sa "kapánek" začudoval. No teraz už viem, prečo opäť OCTÁVIA... Aj ja, ak raz vymením tú moju, opäť to bude Octávia tdi ! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zatím spokojenej. I spotřeba mě u té 1,8mičky překvapila. Jezdím s lehkou nohou a město je za 8,4. Ale alespoň jednou v životě si chci koupit auto nové a to asi bohužel vzhledem k cenám škodovka nebude. Jinak jestli budu měnit a nebude to nové tak půjdu do supa v naftě. Kupodivu i žena s tím souhlasila..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té FII. a Roomsteru: já nevím, ale mě se docela líbí obě tyto auta.Pravda po konzervativních rysech O I. FI. OII. to byl trochu šok, ale zase trochu příjemný "úlet". To že má F II. a Room stejný předek já nekritizuju-protože Room je ve skutečnosti pouze karosářskou variantou F II ;) . A podívejte se na ten čumák Rooma a F II.- pak se podívejte na předek staré Oktávky z 60tých let :p .No dobrá ty světla jsou jiné, ale pokud k tomu přidáme ten masivní chrom se zasazeným znakem.... Je to krásná inspirace po letech -ne? :palec2:

U staré Oktávky ještě zůsteneme-konkrétně u verze Kombi.Pamatujete jak vypadala? Měla přední dveře a pak jenom ty dvoudílné zadní-do kufru. Tak a teď se podívejte na Rooma!! :) Ten zadní dveře-na zadní sedadla- má, ale... kliku mají schovanou ve sloupku.Takže opticky to vypadá, jako by měl jen přední.Připočítáte-li k tomu ještě celkem tři boční okénka je to jasné....

Předek nové Fabie a Roomsteru je inspirován starou Octávií(Spartakem, Felícií), no a boční profil Roomstera je inspirován starou Octávií Kombi! :clap:

Možná proto, že mám velmi rád, když se designéři nechají inspirovat starými tvary-příjimám tyto dvě auta s klidem a nadšením kol5

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OI je nádherné auto, ale co těď Škodovka produkuje, tak to je hrůza. Mám na mysli design FII, Roomsteru.

Takže pokud to takle půjde dál, budu bohužel muset jít ke konkurenci.

Tak to mas pravdu z FII a Roomstera je mi hodne na bliti! :feve: :feve: Ale stale je tady octa II a to je proste nadhera!!!!!! :);)

copak ten Roomster ještě jakžtakž, ale ta FII je opravdu k zblití-připomíná mi malý tančík, nebo OTéčko... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda mi nevadí, jsem spokojen s jejími produkty, méně však už s přístupem některých servisů resp. lidí v nich. Když tam jsou blbci (bohužel až moc často tam jsou...) tak je to zlý.... Jinak do škodovky bych šel klidně zase, i když už teď někteří korejčíci a japončíci nabízejí až 7 let záruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda mi nevadí, jsem spokojen s jejími produkty, méně však už s přístupem některých servisů resp. lidí v nich. Když tam jsou blbci (bohužel až moc často tam jsou...) tak je to zlý.... Jinak do škodovky bych šel klidně zase, i když už teď někteří korejčíci a japončíci nabízejí až 7 let záruku...

ZASR.... WINDOWS... smažte někdo tenhle duplikát pls

Editováno: , autor: Joseamigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...