Přejít na obsah

Jste spokojeni se Škodou?


dědek

Doporučené příspěvky

Mám Oktávku déle než rok. Žádný problém, má 157.000km. Postupně si získala mou důvěru a to doslova. Po návratu z letošní dovolené jsem si uvědomil, že ji mám moc rád... kol5

No a k Fabii II a Romsteru, ty mi moc nesedí a to hlavně ve tmavých barvách. F II mi připadá jak autíčko z filmu CARS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já usem s Skodovkou spokojen max. Měl jsem od 120 rapida až po octávku a jen felicie a octávka super. Favorit nebyl špatný, ale už starej a 120, na naučení řidit dobrá, ale ta spolehlivost. Jinak felda a octávka super.Jen co mě sere na Škodovce je to, že nedělají Superba v kombálu :aggressive::aggressive: To mě fakt nasraly :aggressive::aggressive: Jinakj bych do něj šel hned!!! No prý druhá generace supa bude i v kombíku. Dvojková octávka taky nevypadá zle , ale asi scouta.Tak 2,0 4x4 combi by mě šikl. Ale až vyhraju ve sportce lollol . Jíné značky mě moc nesedí! Francouzi, no možná peugeot 406, 307. Jinak renault megan laguna novější typ, ale to je cena někde mimo mě. Je hodně krásných aut, ale u mě je to o penezích. Mýt každý měsic na vyplatu statisíce tak bych to neřešil v čím jezdím. Ale jsem obyčejný pracovník, takže škoda je pro mě jasná volba!! Né že bych naznačoval, že škodovka je pro chudáky! To ne ale líbí se mi ten německý stíl :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si myslím, že Škodovky vždy byly a jsou velmi dobrá auta, která když dostanou správnou péči, odvděčí se dlouholetými spolehlivými službami.Mnohé musí svým majitelům sloužit po dlouhá léta ale naštěstí dostupnost náhradních dílů i po letech to umožňuje.Též každý nový model přináší i další zlepšení kvality vozu.Nevýhodou zůstává fakt, že Škoda je jakousi Popelkou koncernu VW a tak není vždy k dispozici veškerá dostupná motorizace ani pro nové modely.Myslím, že je to veliká škoda ale bohužel s tím nic nenaděláme.Pro mě osobně bylo velikým zklamáním nedosupnost motorů 1.4 TSI 103 či 125 kW jak pro Roomstera,Fábii II či Octávku, ačkoliv je to momentálně jeden z nejlepších motorů ve své třídě.Hlavně Roomsteru a FII by velice pomohly.Benzínová 1.6 přeci jen již není na špici pokroku.Také je nepříjemné, že ceny nejsou stavěné pro většinu našich motoristů do více dostupné roviny.O oblibě vozů svědčí koneckonců i vznik tohoto fóra-žádná jiná značka nic tak pěkného u nás nemá.Myslím, že je velice příjemné vědět, že si zde můžete postěžovat, či získat informaci nebo radu jak postupovat, když miláček trucuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si myslím, že Škodovky vždy byly a jsou velmi dobrá auta, která když dostanou správnou péči, odvděčí se dlouholetými spolehlivými službami.Mnohé musí svým majitelům sloužit po dlouhá léta ale naštěstí dostupnost náhradních dílů i po letech to umožňuje.Též každý nový model přináší i další zlepšení kvality vozu.Nevýhodou zůstává fakt, že Škoda je jakousi Popelkou koncernu VW a tak není vždy k dispozici veškerá dostupná motorizace ani pro nové modely.Myslím, že je to veliká škoda ale bohužel s tím nic nenaděláme.Pro mě osobně bylo velikým zklamáním nedosupnost motorů 1.4 TSI 103 či 125 kW jak pro Roomstera,Fábii II či Octávku, ačkoliv je to momentálně jeden z nejlepších motorů ve své třídě.Hlavně Roomsteru a FII by velice pomohly.Benzínová 1.6 přeci jen již není na špici pokroku.Také je nepříjemné, že ceny nejsou stavěné pro většinu našich motoristů do více dostupné roviny.O oblibě vozů svědčí koneckonců i vznik tohoto fóra-žádná jiná značka nic tak pěkného u nás nemá.Myslím, že je velice příjemné vědět, že si zde můžete postěžovat, či získat informaci nebo radu jak postupovat, když miláček trucuje.

:palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda mi nevadí, jsem spokojen s jejími produkty, méně však už s přístupem některých servisů resp. lidí v nich. Když tam jsou blbci (bohužel až moc často tam jsou...) tak je to zlý.... Jinak do škodovky bych šel klidně zase, i když už teď někteří korejčíci a japončíci nabízejí až 7 let záruku...

Mercedes ma taky od segry tchan si koupi medoura za 6,5 mega a ma taky 6 roku zaruku! ;):):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínal jsem u favorita a pak přešel rovnou na octu. Sice bez výbavy, ale byla to změna! Druhá O v pořadí je už o něčem jiném :-). Spokojenost maximální, díly se taky dají sehnat a servis mám u kámoše. :palec2:

Editováno: , autor: tomci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na Oktávku nemůžu stěžovat,až na nějaké mouchy,ale ty má každé auto,některé jich mají i víc.Jinak velká dostupnost dílů,vše se dá v pohodě sehnat a taky je hodně lidí,co má tohle skvělé auto a tak se tady dá vyřešit spousta problémů,které nám občas auto přichystá :D Mě tohle auto zcela vyhovuje a jeho následovník do budoucna bude určitě OII :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prvni 105-super vuz pro 18-letyho mladika,

pak 120 po dedovy-zlatej kousek, primo vystavni vse v "cajku"

pak jsem chtel mit-rapida, 130, favorita,felicii,fabku a nakonec se dostat az k .....,

ale tak jsem to trosku preskocil z te 120 na O1 a max. spokojenej a nelituji!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

moje prve auto bolo S105M bola to dobra skola raz som jej aj skratil kufor asi na polovicu potom som mal fabku1.9SDi super spotreba a tah od spodu to turbo mi tam ani moc nechybalo a teraz uvazujem o OCTAVKE a ak budu many tak SUPERB ale prejdem k audi A6 a urcite viem ze ostanem u VWgroup :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té FII. a Roomsteru: já nevím, ale mě se docela líbí obě tyto auta.Pravda po konzervativních rysech O I. FI. OII. to byl trochu šok, ale zase trochu příjemný "úlet". To že má F II. a Room stejný předek já nekritizuju-protože Room je ve skutečnosti pouze karosářskou variantou F II ;) . A podívejte se na ten čumák Rooma a F II.- pak se podívejte na předek staré Oktávky z 60tých let :p .No dobrá ty světla jsou jiné, ale pokud k tomu přidáme ten masivní chrom se zasazeným znakem.... Je to krásná inspirace po letech -ne? :palec2:

U staré Oktávky ještě zůsteneme-konkrétně u verze Kombi.Pamatujete jak vypadala? Měla přední dveře a pak jenom ty dvoudílné zadní-do kufru. Tak a teď se podívejte na Rooma!! :) Ten zadní dveře-na zadní sedadla- má, ale... kliku mají schovanou ve sloupku.Takže opticky to vypadá, jako by měl jen přední.Připočítáte-li k tomu ještě celkem tři boční okénka je to jasné....

Předek nové Fabie a Roomsteru je inspirován starou Octávií(Spartakem, Felícií), no a boční profil Roomstera je inspirován starou Octávií Kombi! :clap:

Možná proto, že mám velmi rád, když se designéři nechají inspirovat starými tvary-příjimám tyto dvě auta s klidem a nadšením kol5

-_-

dobré srovnání! :palec2:

někde jsem četl srovnání OI vs škoda 120 :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...