Přejít na obsah

Starosti s Fábií


Janina

Doporučené příspěvky

Ahojky, tohle je spíše pro ty, se kterýma jsem si už o tom psala v jiných tématech.

Tak od včerejška je Hatatytla v servisu, je to přes známého, takže jsem alespoň o to klidnější. Už mi přišel SMSkou seznam, co vše je špatné a je to fakt na ..... Ten servis, který nám to měl dát do kupy s autem neudělal vůbec nic, spíš naopak, ani bych se nedivila, kdyby půlka z toho byla jejich práce.

Určitě vám dám vědět jak to vše dopadlo, ale zatim vim že je špatná komfortka, čidlo natáčení volantu, nejspíš škrtící klapka, asi řídící jednotka, zámek dveří, tlačítka ...

Takže mi prosím držte palce ať vše dobře dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, tohle je spíše pro ty, se kterýma jsem si už o tom psala v jiných tématech.

Tak od včerejška je Hatatytla v servisu, je to přes známého, takže jsem alespoň o to klidnější. Už mi přišel SMSkou seznam, co vše je špatné a je to fakt na ..... Ten servis, který nám to měl dát do kupy s autem neudělal vůbec nic, spíš naopak, ani bych se nedivila, kdyby půlka z toho byla jejich práce.

Určitě vám dám vědět jak to vše dopadlo, ale zatim vim že je špatná komfortka, čidlo natáčení volantu, nejspíš škrtící klapka, asi řídící jednotka, zámek dveří, tlačítka ...

Takže mi prosím držte palce ať vše dobře dopadne...

no tak to v součtu vypadá na slušnou pálku ... vůbec nezávidím a přeji hodně štěstí ať je to co nejlacinější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam. CHYBA, teď se snima furt o něčem dohadujem. Ale včera jsem tam volala kvůli zámku, kterej měli opravit, docela se divili, když po nich chci zámek ale uděláme si to sami. No ale daji nám ho:-)))))))nemohli couvnout:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo teď to budou tři měsíce co jí máme. To byli plány - nový kola, předělávka na RS atd.atd.atd. Tak zatim jsem koupila jen maxidot a držák nápojů, zbytek jde na díly :angry: Začínám měnit názor na fabky....

Nic proti, ale zajímalo by mě proč chceš měnit názor na fábky jenom kvůli tomu, že si koupila sr.č a někdo na tobě pěkně vydělal, navíc tady ještě přiznáváš že to byla zajímavá (= podezřelá) cena... A když se koupí více ojeté auto (starší jak rok max dva), tak se tak nějak počítá, že se může něco vys.at nebo bude nějaká spotřebka potřebovat vyměnit ;)

Jo a jestli se má všechno co jsi vypsala zpravit za desítku přes známého, tak to zrovna bíle taky nevidím...

... aneb jak se věc z roku 2000 dostane na auto 2005... :angry:

Asi to vyznělo ostře, ale podle všeho to je krutá pravda, takže ti přeju ať to všechno dáš za co nejmíň do kupy a fabka ti potom bez poruchy slouží :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatim s ní jsou jen starosti, a když to tu vidim, vypadá hodně věcí na nemoce fabií. Měnit jí rozhodně nechci, každý auto má něco, ale něco už je dost. O ceně za auto jsem nic nepsala...Za kolik budou opravy bohužel ještě úplně nevim

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ten názor měnim proto, že vidim na tomhle foru, jak každejřeší většinou stejný závady

jj...ale to má každý auto...at je to Škoda,Mergl,Renault,Seat,Mazda.....prostě každý auto má své mouchy,časté závady a nedostatky.. ;)

jj, asi tak nějak, každý auto má něco, stačí si přečíst i jiná fóra než jenom tohle... Navíc škodovek je hodně, takže se především špatné zprávy šíří rychleji než u jiných značek.

Ale u tvého auta mám dojem, že ty závady někdo neřešil a raději to prodal - prostě se mi nechce věřit, že se všechno naráz vys.alo.

A o ceně si sice nic nepsala ale když napíšeš toto cit. JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam., tak jsem to pochopil tak, že předražená určitě nebyla ;)

No hlavně ať jí dáš za co nejmíň do kupy a potom snad už budeš spokojená ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ten názor měnim proto, že vidim na tomhle foru, jak každejřeší většinou stejný závady

jj...ale to má každý auto...at je to Škoda,Mergl,Renault,Seat,Mazda.....prostě každý auto má své mouchy,časté závady a nedostatky.. ;)

jj, asi tak nějak, každý auto má něco, stačí si přečíst i jiná fóra než jenom tohle... Navíc škodovek je hodně, takže se především špatné zprávy šíří rychleji než u jiných značek.

Ale u tvého auta mám dojem, že ty závady někdo neřešil a raději to prodal - prostě se mi nechce věřit, že se všechno naráz vys.alo.

A o ceně si sice nic nepsala ale když napíšeš toto cit. JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam., tak jsem to pochopil tak, že předražená určitě nebyla ;)

No hlavně ať jí dáš za co nejmíň do kupy a potom snad už budeš spokojená ;):)

v to pevně věřim. Mělá jí pani 48ročník, jezdila s ním jen do autoriz.servisů podle dokladů co tam nechala, pochybuju, že by sní ona něco dělala a co v servise a pak bazaru bohužel nikdy nezjistim. Snad už mě jiný překvapení nečeká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ten názor měnim proto, že vidim na tomhle foru, jak každejřeší většinou stejný závady

jj...ale to má každý auto...at je to Škoda,Mergl,Renault,Seat,Mazda.....prostě každý auto má své mouchy,časté závady a nedostatky.. ;)

jj, asi tak nějak, každý auto má něco, stačí si přečíst i jiná fóra než jenom tohle... Navíc škodovek je hodně, takže se především špatné zprávy šíří rychleji než u jiných značek.

Ale u tvého auta mám dojem, že ty závady někdo neřešil a raději to prodal - prostě se mi nechce věřit, že se všechno naráz vys.alo.

A o ceně si sice nic nepsala ale když napíšeš toto cit. JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam., tak jsem to pochopil tak, že předražená určitě nebyla ;)

No hlavně ať jí dáš za co nejmíň do kupy a potom snad už budeš spokojená ;):)

v to pevně věřim. Měla jí pani 48ročník, jezdila s ním jen do autoriz.servisů podle dokladů co tam nechala, pochybuju, že by sní ona něco dělala a co v servise a pak bazaru bohužel nikdy nezjistim. Snad už mě jiný překvapení nečeká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ten názor měnim proto, že vidim na tomhle foru, jak každejřeší většinou stejný závady

jj...ale to má každý auto...at je to Škoda,Mergl,Renault,Seat,Mazda.....prostě každý auto má své mouchy,časté závady a nedostatky.. ;)

jj, asi tak nějak, každý auto má něco, stačí si přečíst i jiná fóra než jenom tohle... Navíc škodovek je hodně, takže se především špatné zprávy šíří rychleji než u jiných značek.

Ale u tvého auta mám dojem, že ty závady někdo neřešil a raději to prodal - prostě se mi nechce věřit, že se všechno naráz vys.alo.

A o ceně si sice nic nepsala ale když napíšeš toto cit. JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam., tak jsem to pochopil tak, že předražená určitě nebyla ;)

No hlavně ať jí dáš za co nejmíň do kupy a potom snad už budeš spokojená ;):)

v to pevně věřim. Měla jí pani 48ročník, jezdila s ním jen do autoriz.servisů podle dokladů co tam nechala, pochybuju, že by sní ona něco dělala a co v servise a pak bazaru bohužel nikdy nezjistim. Snad už mě jiný překvapení nečeká

Jako fabka určitě svoje mouchy má, ale tohle bych spíš viděl na zmrdy v bazaru, kterým posloužila jako zdroj náhradních dílů... Protože toho máš opravdu nějak moc :o Škoda že si to nepoznala před koupí, ale to jsou kdyby..., takže jak už jsem psal, ať ti fabka začne za co nejmíň dělat radost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ten názor měnim proto, že vidim na tomhle foru, jak každejřeší většinou stejný závady

jj...ale to má každý auto...at je to Škoda,Mergl,Renault,Seat,Mazda.....prostě každý auto má své mouchy,časté závady a nedostatky.. ;)

jj, asi tak nějak, každý auto má něco, stačí si přečíst i jiná fóra než jenom tohle... Navíc škodovek je hodně, takže se především špatné zprávy šíří rychleji než u jiných značek.

Ale u tvého auta mám dojem, že ty závady někdo neřešil a raději to prodal - prostě se mi nechce věřit, že se všechno naráz vys.alo.

A o ceně si sice nic nepsala ale když napíšeš toto cit. JJ je z bazaru, bohužel. Z Extra auto, bazar kam bysme ani nevlezli, ale protože byla s takovouhle výbavou a pěkná tak sme nakonec šli tam., tak jsem to pochopil tak, že předražená určitě nebyla ;)

No hlavně ať jí dáš za co nejmíň do kupy a potom snad už budeš spokojená ;):)

v to pevně věřim. Měla jí pani 48ročník, jezdila s ním jen do autoriz.servisů podle dokladů co tam nechala, pochybuju, že by sní ona něco dělala a co v servise a pak bazaru bohužel nikdy nezjistim. Snad už mě jiný překvapení nečeká

Jako fabka určitě svoje mouchy má, ale tohle bych spíš viděl na zmrdy v bazaru, kterým posloužila jako zdroj náhradních dílů... Protože toho máš opravdu nějak moc :o Škoda že si to nepoznala před koupí, ale to jsou kdyby..., takže jak už jsem psal, ať ti fabka začne za co nejmíň dělat radost :palec2:

Bohužel sme nic nezjistili, když sme jí projížděli vše bylo OK, měli to nějak udělaný. I kontrolka motoru se rozvítila až druhý den. No ale už je naše, tohle už nijak nezměníme. Jediný v co doufám, že tyhle opravy nebudem dělat pravidelně každej rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel sme nic nezjistili, když sme jí projížděli vše bylo OK, měli to nějak udělaný. I kontrolka motoru se rozvítila až druhý den. No ale už je naše, tohle už nijak nezměníme. Jediný v co doufám, že tyhle opravy nebudem dělat pravidelně každej rok...

to je tak trochu nevyhoda bazaru :( stejně ty skryté vady nelze poznat...nic si z toho nedělej nejsi první ;)

snad už to bude brzy jezdit jak má :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám další info, nakonec byla komfortka odpálená. Takže zatim to vypadá tak, že máme spravený zámek s mikrospínačem, komfortku, čídlo natáčení volantu a bude to asi za necelých 12tis. Ještě nás čeká čidlo teploty, možná škrtící klapka, a něco u stahování oken, to ještě přesně nevim co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám další info, nakonec byla komfortka odpálená. Takže zatim to vypadá tak, že máme spravený zámek s mikrospínačem, komfortku, čídlo natáčení volantu a bude to asi za necelých 12tis. Ještě nás čeká čidlo teploty, možná škrtící klapka, a něco u stahování oken, to ještě přesně nevim co.

komfortka, zámek, čidlo natáčení... za 12 tisíc je to docela drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...