Přejít na obsah

Blinkry


Kais

Doporučené příspěvky

Cau,

vcera mi po ceste na jedne krizovatce pri blikani zhasl blinkr.(Octavia, modelový rok 1997) A ted blinkry nereaguji jak pri zapnuti packou tak pri sepnuti spinace varovnych svetel. Je to prerusovacem nebo to muze byt v pacce?

Nechci ten prerusovac kupovat zbytecne. Jinak je umisteny za spinacem varovek? A staci ho jen vycvaknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,

vcera mi po ceste na jedne krizovatce pri blikani zhasl blinkr.(Octavia, modelový rok 1997) A ted blinkry nereaguji jak pri zapnuti packou tak pri sepnuti spinace varovnych svetel. Je to prerusovacem nebo to muze byt v pacce?

Nechci ten prerusovac kupovat zbytecne. Jinak je umisteny za spinacem varovek? A staci ho jen vycvaknout?

jo vycvaknout, pojistky jsi kontroloval ??? jinak prerusovac i packu mam, ale jsem z JM, Rajhrad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,

vcera mi po ceste na jedne krizovatce pri blikani zhasl blinkr.(Octavia, modelový rok 1997) A ted blinkry nereaguji jak pri zapnuti packou tak pri sepnuti spinace varovnych svetel. Je to prerusovacem nebo to muze byt v pacce?

Nechci ten prerusovac kupovat zbytecne. Jinak je umisteny za spinacem varovek? A staci ho jen vycvaknout?

jo vycvaknout, pojistky jsi kontroloval ??? jinak prerusovac i packu mam, ale jsem z JM, Rajhrad.

Pojistky v pohode. Ted jsem ho vyndal, potukal na kontakt a zase to funguje. Diky, kdyby to zase neslo tak se ozvu. Jsem pres tyden v Brne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...