Přejít na obsah

Rezavé bubny-má smysl s tím něco dělat?


tondaz

Doporučené příspěvky

tohle neresim, sice jsem koukal ze uz se tam po 0,5 roce taky neco tvori, ale zaruka 2 roky o resi, pokud se s tim neco vys... tak vymenim, jinak to poresim pozdejc...spis me trapi ze mam jaksi mastne kotouce ve predu a kola mi funguji jak s abs aniz by abs zaplo, nevim jak s tim pryc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle neresim, sice jsem koukal ze uz se tam po 0,5 roce taky neco tvori, ale zaruka 2 roky o resi, pokud se s tim neco vys... tak vymenim, jinak to poresim pozdejc...spis me trapi ze mam jaksi mastne kotouce ve predu a kola mi funguji jak s abs aniz by abs zaplo, nevim jak s tim pryc

No ono jde o to jak to vypadá. Pokud máš liťáky a pod něma zrezlý bubny tak celkem humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za reakce. O víkendu to natřu hemoušem. Ještě jeden doplňující dotaz co se týče HAMERITU - nevypálí se po čase, přece jenom nějaký to hřání na brzdách je?

Díky

Ja mam tiež hammerite a najazdil som s ním asi 6000 km a skúšal som párkrát aj poriadne brzdiť a farba drží v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to u žádného auta nikdy nenatíral. Nemám alu, takže mě to moc netrápí, protože to není vidět. U favorita se mi kdysi stalo, že jsem při defektu nemohl sundat kolo, protože k tomu bubnu přirezlo, ale nakonec sem ho sundal. Tenkrát jsem ale jezdil pořád na letních, teď budu měnit letní/zimní, takže snad nebudou mít čas tam přireznout. Jinak si myslím, že ta koroze bubnů ničemu neškodí, to železo je dost silný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Hamerite mam najeto cca 40 tis km a krome par tukancu od kaminku v zime tam drzi (plechovka za 80Kc natrela 8 aut)a jeste zbyva

na bubny vzadu si nestezuji,jsou bezudrzbove (2x rocne z nich vyklepu prach),predni docela zanaseji elektrony,tak cistim jen 2 kola jinak bych musel 4,O tom ze brzdi min muzem diskutovat cele hodimy,neco malo na tom bude,ale pro moje jezdeni (kazdodenni) nemam potrebu menit.

edit: vim ze to neodpovida vzhledem k image RS ale ja si na RS jen Hraju :-) :p

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle neresim, sice jsem koukal ze uz se tam po 0,5 roce taky neco tvori, ale zaruka 2 roky o resi, pokud se s tim neco vys... tak vymenim, jinak to poresim pozdejc...spis me trapi ze mam jaksi mastne kotouce ve predu a kola mi funguji jak s abs aniz by abs zaplo, nevim jak s tim pryc

To bubi:Prodavaji takovy sprej na kotouce.Kdyz pujdes treba do auto kelly tak tam to maji dokonce porad v nejaky akci a funguje to upne super.Ale presny nazev ti nepovim.Je to nejaky sprej na odmasteni kotoucu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty bubny nemůžu z auta setřást (abych vymet prach jak psal Honzík - už tam vozím čtyřletej). Poraďte nějakou fintu, jak nemají to osazení za které by se daly sťukat dolů tak do nich můžu mydlit jak hluchej do vrat aniž by se hly... Samostav mám vycvaklej, ale přesto drží na náboji a ne a ne se hnout - mrchy!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecne pro vsechny:

dirou po sroubu od kola zastrcis sroubovak, nadzvednes pojistku a tim odjistis pakny. Buben pak spadne skoro sam, jen do nej lehce tuknes kladivem

U leveho zadniho musis natocit diru do pozice cca za 10 minut dvanact, u praveho zadniho je to myslim zrcadlove.

Pro Pavla:Jak sam pises, tak mas samostav vycvaklej, tak asi vis co delas, jen jestli nemas zatazenou rucku :p

Editováno: , autor: kacer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...