Přejít na obsah

Rezavé bubny-má smysl s tím něco dělat?


tondaz

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma
  • o 4 měsíce později...

Taky bych mnel dotaz.Mam na Fabce 1.4. 55kW 16V rezave bubny a lita kola kde to je fakt hodne videt a rozhodl jsem se je nenatirat ale cele vymenit za nove TEXTAR.

Ted mi jde o to zda se musí menit i brzdove celisti.Ty se menily asi před 2 rukama a ze by s nimi byl problém nepocituji.Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chceš kupovat nové bubny jen kvůli rezu? Vždyť stačí,až budeš měnit kola za letní,vzít vrtačku nebo rozbrušovačku s lamelovým smirkovým kotoučem a očistit je.Ta rez je jen povrchová.Po očištění natřít Hammerite,nebo nastříkat sprejem na brzdové třmeny.Možná bys byl překvapený,jak se očistí snadno.Nejsi jediný,kdo to řešil.A že by to vypadalo špatně?Vždyť si prohlédni auta na ulicích.Většina aut u kterých si myslíš,že má nějaké speciální brzdy,to má právě jen takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys ty brzdy vyměnil za nové,tak za rok bys řešil zase stejný problém.Zase by byly rezavé.Tady sice doporučují většinou matnou barvu,ta má ale hrubší povrch a víc se na něm drží špína.Nejlepší bude,když je uděláš lesklé.To se bude lépe mýt.A ideální je nějaká syntetická dlouhoschnoucí barva,buď ta speciální přímo na brzdy,hammerite,alkyton,nebo syntetika,kterou se natírají třeba vrata od garáže,to je jedno.Že to nebude suché,když tam namontuješ ihned kola,to tě nemusí trápit.Uschne to později.Budeš mít na několik let pokoj,případně až budeš zase sundavat kola,tak tu barvu můžeš kdykoli opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To když jsi ji nastříkal na tu čistou a zachovalou šedou základovku.Přímo na holém bubnu by tak nedržela.Hrubší povrch ale matná barva má.A nejde nijak utřít,nebo přeleštit.Pořád na ní budou vidět mapy.Na lesklé ne.Takové leskle červené brzdy,leskle černé plechové disky bez lapačů na bordel,zvaných poklice...

Fotografie0383.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, stříkal jsem to na rok starou šedou základovku u nového auta. A pantátovi jsem na nové bubny bez základovky nanesl po důkladném odmaštění povrchu isopropylalkoholem šedý zinkový základ a na to opět černé matné nitro. A taky se to neloupe. Nějaké mapy či fleky na povrchu bubnu, víceméně skrytém zrakům, neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Cjoctavian asi nalakováno má, jen nevíme na jakou. Každopádně za mě lesklá ne, jen zbytečně přitahuje pozornost, že tam jsou "jen bubny" . Copak ta černá díra v podběhu je lesklá? Já použil matnou právě proto, aby bubny opticky zmizely. Proto nechápu ty, co si nalakují bubny na červeno nebo zeleno a ještě leskle. Nezlobte se na mě, ale to je benzínkový tuzing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...