Přejít na obsah

Televizní seriály


333222

Seriály  

80 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

tak já to trochu rozšířím :D

pravidelně jsem sledoval Kobru 11,viděl jsem několikráte všechny díly kutila Tima,všechny MASH i opakování,totéž Knight Rider,krok za krokem,plechovou kavalerii,Malý pitaval,Hospoda,chlapci a chlapi,ženatý se závazky,něco z odpadlíka,texaský ranger atd.když nejsem doma tak si to natáčím na HDD svého DVD :) ,v současnosti vede MASH a momentálně hraběnky,v sobotu autosalon na primě.krok ráno neberu páč tu máme to regionální vysílání v tom čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kriminalky jsou dobry.

Lost mne pohltil, prvni serii jsem shlidnul v kuse, druhou skoro v kuse, treti mne nudila do sedmeho dilu, pak se to rozjelo a uz se tesim na ctvrtou...

Prison break je vynikajici, jsem u 15 dilu druhe serie a uz se tesim, az si udelam cas a dojedu zbytek.

House je dobrej, ale ten v anglictine tolik neocenim a s ceskym dabingem ho nemam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...