Přejít na obsah

Televizní seriály


333222

Seriály  

80 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nemá někdo 24 hodin? Je asi 6 serií po 24 dílech?

Mam...komplet! ;)

Já chci taky :help::)

Napis jakou chces serii a muzu zacit uploadovat! :)

Kam Uplouduješ? Já bych chtěl všechny... akorát mam pomalý spojení 512 a můžu stahovat akorát v noci, protože to máme pro více lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja: Prison break season 1+2 dokoukano, kazde pondeli nyni cekam na novy dil z 3. season a hodne jsem si na to ulitl, dale Friends, How I met your mother, The Office, The Hustles... Je toho mraky na vyber! Televizi nesleduji, dival jsem se na neco na TV tak pred 3 roky ( krome zprav )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MASH je výbornej! Kdybych pak nebyl tak grogy, koukal bych pravidelně na Dr. House. A co Červený trpaslík?? :D :D

Jo Červený Trpaslík je super. :palec2:

Trpoše sleduju roky a znám ho zpaměti a budu se na něj koukat pořád dokola :palec2: . Není nic lepšího! Ale ze začátku jsem si myslel, že je to děsná blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtu a nestačím se divit...

normálně se necháte krmit nesmyslama. já prakticky telku téměř nesleduju, jen na zprávy mám rád, když je doma klid. občas se na něco podívám co zrovna v telce běží a kolikkrát ani nevím jak se to jmenuje. Rozhodně TV program nesleduju a nečekám u televize kdy to začne. A máloco taky vidím celé. Televize u nás běží jako pozadí a v noci se mi u ní dobře spí. Pustím tam TV24 a jdu chrápat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož sem teďka už 4. týdne nemocnej a zkouknul sem za tu dobu všechny DVD, tak sem začal koukat i na TV... Líbí se mi Kriminálka Miami, Dr. House, Mash, no a taky sem zkouknul pár dílů Ulice a Pojišťovny štěstí lol Ale jinak na to fakt nemám čas a předtím sem TV neviděl dobý 3-4 měsíce.. Když už se fakt nudím a žádnej kámoš nemá čas, tak si radši pustím music a surfuju na netu nebo si něco zapařím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...