Přejít na obsah

Televizní seriály


333222

Seriály  

80 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

MASH je výbornej! Kdybych pak nebyl tak grogy, koukal bych pravidelně na Dr. House. A co Červený trpaslík?? :D :D

Jo Červený Trpaslík je super. :palec2:

Trpoše sleduju roky a znám ho zpaměti a budu se na něj koukat pořád dokola :palec2: . Není nic lepšího! Ale ze začátku jsem si myslel, že je to děsná blbost.

Souhlas!! Když s tím brácha přišel, hnal jsem ho svinským krokem.... Ale pak jsem se mu po 14 dnech nudy pokorně omluvil. Od tý doby Dwarfa jedu už asi 12. kolo. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MASH je výbornej! Kdybych pak nebyl tak grogy, koukal bych pravidelně na Dr. House. A co Červený trpaslík?? :D :D

Jo Červený Trpaslík je super. :palec2:

Trpoše sleduju roky a znám ho zpaměti a budu se na něj koukat pořád dokola :palec2: . Není nic lepšího! Ale ze začátku jsem si myslel, že je to děsná blbost.

Souhlas!! Když s tím brácha přišel, hnal jsem ho svinským krokem.... Ale pak jsem se mu po 14 dnech nudy pokorně omluvil. Od tý doby Dwarfa jedu už asi 12. kolo. :D :D

aaaaaaaaaaaaaahoj, moc te zdravim, jak se mas???? kol5

cervenej trpaslik, je bezkonkurencne nejlepsi !!!!!!!!!!!!!!!!

... ale hned za nim jsou navstevnici a muj oblibenej major zeman, peknej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, moc toho nesleduji. Nic pravidelně, občas Julie Lescaut nebo Big bena, kriminálky. V seriálu Ztraceni jsem také ztracen a proto ho nesleduji vůbec lol

ahoj, to fakt nejsi sam, podle me je to totalni pytlovina a tem, ktery do toho videj a rozumej tomu, jak je mozny, ze najednou na ostrove pustopustym se nachazi napr operacni sal, tak tem ja fandim :palec2: mam rada veci, ktery se daj vysvetlit a jsou od zacatku jasny, jako treba ze otec se podivne kyval, pac byl magor, to je zkratka jasna vec ;)

peknej den vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to jasný, Lost, Kriminálky L.V.,Miami, občas House, to už je na mě trochu pozdě a každou neděli ráno vstávám kvůli Návštěvníkům. :palec2:

taky fanda navstevniku??? ;)

Jasan, když jsem byl malej tak mě nebavili, ale teď si je vychutnávám. :palec2: Ještě si je seženu na DVD aby byly po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to jasný, Lost, Kriminálky L.V.,Miami, občas House, to už je na mě trochu pozdě a každou neděli ráno vstávám kvůli Návštěvníkům. :palec2:

taky fanda navstevniku??? ;)

Jasan, když jsem byl malej tak mě nebavili, ale teď si je vychutnávám. :palec2: Ještě si je seženu na DVD aby byly po ruce.

ja je mam ja je mam ;) poslu, jestli chces, ale je to priserny z televize, ale staci to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...