Přejít na obsah

Chip a dale


fanicek

Doporučené příspěvky

Ahoj čau,

jelikož patřím mezi jedny z posledních kupujícíh nových fabií první řady tak se na mě nedostalo se silnějším motorem. Každopádně jsem se Vás chtěl zeptat, jestli se může chipovat motor, když auto je na leasingovku? popřípadě kdo ví o nějakém levnějším chipu?

Díky ;)

post-12082-1191258890_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky - pěkná barva/dobrá volba. Auto vlastně není tvoje/je leasingovky, takže žádné zásahy ani úpravy bys dělat neměl, ale oni to stejně nepoznají, tak to neřeš. Otázka je, o kolik si u toho tříhrnečku pomůžeš. Jestli je 5000.- adekvátní investice tomu výsledku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj čau,

jelikož patřím mezi jedny z posledních kupujícíh nových fabií první řady tak se na mě nedostalo se silnějším motorem. Každopádně jsem se Vás chtěl zeptat, jestli se může chipovat motor, když auto je na leasingovku? popřípadě kdo ví o nějakém levnějším chipu?

Díky ;)

Co vím tak motor 1.4 16V 74Kw načipovat nejde. Nevím jaký motor máš ty jelikož z obrázku je to špatně čitelné.

Leasing není ten největší problém, ale čipováním ztratíš záruku. I já mám načipováno a auto je rok staré. Pokud se otom nebudeš na garančních prohlídkách rošiřovat a k autu se budeš chovat šetrně tak nebude žádný problém. Já mám na čipu najeto 45000Km bez sebemenšího problému. Pokud chceš dám kontakt na firmu která se čipem už pár let zabývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj čau,

jelikož patřím mezi jedny z posledních kupujícíh nových fabií první řady tak se na mě nedostalo se silnějším motorem. Každopádně jsem se Vás chtěl zeptat, jestli se může chipovat motor, když auto je na leasingovku? popřípadě kdo ví o nějakém levnějším chipu?

Díky ;)

Co vím tak motor 1.4 16V 74Kw načipovat nejde. Nevím jaký motor máš ty jelikož z obrázku je to špatně čitelné.

Leasing není ten největší problém, ale čipováním ztratíš záruku. I já mám načipováno a auto je rok staré. Pokud se otom nebudeš na garančních prohlídkách rošiřovat a k autu se budeš chovat šetrně tak nebude žádný problém. Já mám na čipu najeto 45000Km bez sebemenšího problému. Pokud chceš dám kontakt na firmu která se čipem už pár let zabývá.

Jde, třeba u sportmotoru nebo u bitpoweru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj čau,

jelikož patřím mezi jedny z posledních kupujícíh nových fabií první řady tak se na mě nedostalo se silnějším motorem. Každopádně jsem se Vás chtěl zeptat, jestli se může chipovat motor, když auto je na leasingovku? popřípadě kdo ví o nějakém levnějším chipu?

Díky ;)

Co vím tak motor 1.4 16V 74Kw načipovat nejde. Nevím jaký motor máš ty jelikož z obrázku je to špatně čitelné.

Leasing není ten největší problém, ale čipováním ztratíš záruku. I já mám načipováno a auto je rok staré. Pokud se otom nebudeš na garančních prohlídkách rošiřovat a k autu se budeš chovat šetrně tak nebude žádný problém. Já mám na čipu najeto 45000Km bez sebemenšího problému. Pokud chceš dám kontakt na firmu která se čipem už pár let zabývá.

si na omyle ze u 1,4 16V 74kW sa neda nic urobit s vykonom, mozno chiperi nic ale skodovka originalne tuto motorizaciu ponuka v grecku tusim ako RS s vykonom 85kW. takze vidis ze to ide len je otazkou ci je to len softwarova uprava alebo uz aj nieco zmenene na hardware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jen 1,2 12.. koukal jsem ze chip stoji neco kolem 5 000 a zvedne to vykon asi o sedm koni... coz neni tolik no ale auto mam chvili (4 mesice) a pri koupi silnejsi motory uz nebyly na sklade... to ze ztratim zaruku me docela stve, protoze s tim najezdim opravdu hodne hodne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj čau,

jelikož patřím mezi jedny z posledních kupujícíh nových fabií první řady tak se na mě nedostalo se silnějším motorem. Každopádně jsem se Vás chtěl zeptat, jestli se může chipovat motor, když auto je na leasingovku? popřípadě kdo ví o nějakém levnějším chipu?

Díky ;)

Co vím tak motor 1.4 16V 74Kw načipovat nejde. Nevím jaký motor máš ty jelikož z obrázku je to špatně čitelné.

Leasing není ten největší problém, ale čipováním ztratíš záruku. I já mám načipováno a auto je rok staré. Pokud se otom nebudeš na garančních prohlídkách rošiřovat a k autu se budeš chovat šetrně tak nebude žádný problém. Já mám na čipu najeto 45000Km bez sebemenšího problému. Pokud chceš dám kontakt na firmu která se čipem už pár let zabývá.

si na omyle ze u 1,4 16V 74kW sa neda nic urobit s vykonom, mozno chiperi nic ale skodovka originalne tuto motorizaciu ponuka v grecku tusim ako RS s vykonom 85kW. takze vidis ze to ide len je otazkou ci je to len softwarova uprava alebo uz aj nieco zmenene na hardware.

Bavíme se tu o čipu, tak pokud nevíš jistě jestli 85Kw je soft. a nebo hard....... :p

1.4 74 KW je dle mého zdravého rozumu už dost přesoftwarovaný motor, že dalšímu čipování prostě něřim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jen 1,2 12.. koukal jsem ze chip stoji neco kolem 5 000 a zvedne to vykon asi o sedm koni... coz neni tolik no ale auto mam chvili (4 mesice) a pri koupi silnejsi motory uz nebyly na sklade... to ze ztratim zaruku me docela stve, protoze s tim najezdim opravdu hodne hodne...

neviem preco by si mal prist o zaruku, v servise ti chip nezistia, ale problem bude chipnut tvoju rj, ja som pred 2 tyzdnami chipoval moju 1.2 12V rv 2oo5 a macher z cimbu mi povedal, ze to je posledna verzia co sa da chipnut, na rv 2006 dali ine sanie a nedali spatne vedenie vyfukovych plynov - upraveny soft na niektorych autach blbol, tak to radsej nechipuju. mozno ine firmy to robia, skus sa vopred opytat na to ze mas rv 2oo6-7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jen 1,2 12.. koukal jsem ze chip stoji neco kolem 5 000 a zvedne to vykon asi o sedm koni... coz neni tolik no ale auto mam chvili (4 mesice) a pri koupi silnejsi motory uz nebyly na sklade... to ze ztratim zaruku me docela stve, protoze s tim najezdim opravdu hodne hodne...

Každý pořádný Čipovač ti udělá zálohu řídící jednotky, tak není problém v případě nejvyžší nouze nahrát vše zpět origo.

Jak říkám mám čip za 4000Kč a jsem spokojenej.O této problematice, vlastně úpravě je na foru napsano víc než dost, porad se s lidmi co mají načipovaný stejný motor co bys chtěl i ty.

1,2HTP 4OKw 103nm jde čipnout na 44Kw 113nm

1,2HTP 47Kw 105nm jde čipnout na 53Kw 117nm

Editováno: , autor: cluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jen 1,2 12.. koukal jsem ze chip stoji neco kolem 5 000 a zvedne to vykon asi o sedm koni... coz neni tolik no ale auto mam chvili (4 mesice) a pri koupi silnejsi motory uz nebyly na sklade... to ze ztratim zaruku me docela stve, protoze s tim najezdim opravdu hodne hodne...

neviem preco by si mal prist o zaruku, v servise ti chip nezistia, ale problem bude chipnut tvoju rj, ja som pred 2 tyzdnami chipoval moju 1.2 12V rv 2oo5 a macher z cimbu mi povedal, ze to je posledna verzia co sa da chipnut, na rv 2006 dali ine sanie a nedali spatne vedenie vyfukovych plynov - upraveny soft na niektorych autach blbol, tak to radsej nechipuju. mozno ine firmy to robia, skus sa vopred opytat na to ze mas rv 2oo6-7

Proč o záruku???

Když vlivem většího námáhání dojde k poškození některých dílů např. spojka, převodovka. Bude se servis domáhat toho proč k tomu došlo, samozřejmě aby oprava nešla z jeho kapsy......

U HTPéček ten výkon není nijak markantní takže si myslim že by se to stát nemělo ale u nafty už je to sakra znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co 47kw, to je na kolik? kazdopadne je to r.v. 2006 takze nevim, jestli to pujde....?

47kW je na 52kW - tam bol preklep (44 - 47)

inak pozeram na ten tvoj obr, ze mas este kryt na motore ako ja - teda mas este povodne sanie, skus sa skontaktovat z cimbu - pridu za tebou, nemusis nikam chodit - mozno to tam pojde dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co 47kw, to je na kolik? kazdopadne je to r.v. 2006 takze nevim, jestli to pujde....?

47kW je na 52kW - tam bol preklep (44 - 47)

inak pozeram na ten tvoj obr, ze mas este kryt na motore ako ja - teda mas este povodne sanie, skus sa skontaktovat z cimbu - pridu za tebou, nemusis nikam chodit - mozno to tam pojde dat.

tak oni jsou jeste jine kryty? myslim, ze koncem roku 06 se prestali vyrabet stare modely ne? a toto je jeden z poslednich... co mi neni jasne, proc mi tam nedali kryt na baterku (je to videt shora na obr...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...