Přejít na obsah

nástavec na přední nárazník z e seatu leon cupra


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové tak mě napadla taková věc dát pod přední nárazník lízátko ze seatu leon cupra R můj brácha to má a vypadáto super(na leonu) zkoušeli jsme rozměry a po menších úpravách by to mělo pasovat i na octu cena nového dílu v origo servisu je 556 kč zítra si proto jedu a ve čtvrtek to chci napasovat tak sem potom hodím foto náhodou nemáte to už nikdo namontovaný? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY brdo vypada to hodne good.Vypada to trosku (pro rejpaly trosku) ja rs-kovy naraznik za malo penez. Budu asi kopirovat jestli ti to nebude vadit.Jen jestli by si trosku rozepsal co se muselo upravovat aby tak krasne sedl.Predem dik

Vypada fakt supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo se dělat skoro nic extra u originálu jsou uprostřed dvě nožičky ty se museli zkrátit na stejnou výšku jako zbytek toho lízátka a konce se lehce nahřáli horkovzduškou a zbytek co přečnívá asi 1.5cm se zkrátí a začistí.A celé se to přišroubuje zespoda k nárazníku. to je vše práce na zhruba 30-40min v lehkém rytmu :band

Editováno: , autor: Bazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo se dělat skoro nic extra u originálu jsou uprostřed dvě nožičky ty se museli zkrátit na stejnou výšku jako zbytek toho lízátka a konce se lehce nahřáli horkovzduškou a zbytek co přečnívá asi 1.5cm se zkrátí a začistí.A celé se to přišroubuje zespoda k nárazníku. to je vše práce na zhruba 30-40min v lehkém rytmu :band

Myslíš že by to šlo i na předface????? :help: :help: :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo se dělat skoro nic extra u originálu jsou uprostřed dvě nožičky ty se museli zkrátit na stejnou výšku jako zbytek toho lízátka a konce se lehce nahřáli horkovzduškou a zbytek co přečnívá asi 1.5cm se zkrátí a začistí.A celé se to přišroubuje zespoda k nárazníku. to je vše práce na zhruba 30-40min v lehkém rytmu :band

Myslíš že by to šlo i na předface????? :help: :help: :help: :help: :help:

Na před face to bude vypadat o něco lépe spodek nárazníku je rovnej jak říkám je to jen drobná úprava ,ale vypadá dobře (aspoň mě se to líbí) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám namontováno, ale měl jsem dneska ztížený podmínky, tak se k tomu budu muset ještě vrátit. Konce mám v plánu trochu ohřát a přimáčknout, aby líp pasovaly a bude to dobrý.

Fotky udělám ještě víc z dálky a za lepšího světla. Koupeno v SEATU v Lanškrouně za 553Kč, supr domluva a ochota.post-7945-1192818991_thumb.jpg post-7945-1192819025_thumb.jpg post-7945-1192819050_thumb.jpg tohle po mě zbylo post-7945-1192819242_thumb.jpgpost-7945-1192819389_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám namontováno, ale měl jsem dneska ztížený podmínky, tak se k tomu budu muset ještě vrátit. Konce mám v plánu trochu ohřát a přimáčknout, aby líp pasovaly a bude to dobrý.

Fotky udělám ještě víc z dálky a za lepšího světla. Koupeno v SEATU v Lanškrouně za 553Kč, supr domluva a ochota.post-7945-1192818991_thumb.jpg post-7945-1192819025_thumb.jpg post-7945-1192819050_thumb.jpg tohle po mě zbylo post-7945-1192819242_thumb.jpgpost-7945-1192819389_thumb.jpg

No paráda vypadá to velmi pěkně a co to vidím ? snad ne ta bílá sračka co tomu lidi říkají sníh :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...