Přejít na obsah

Sťahovanie el. okna nejde na strane vodiča


bobocop

Doporučené příspěvky

Hi, mám taký problém, zrazu mi nejde sťahovanie okna na strane vodiča, ostatné okná fungujú. Rozobral som sťahovanie, založil som nový mechanizmus a nič. Stále len cvaká relátko a mechanizmus sa neroztočí, skúšal som aj 3, na každom ten istý problém. Mechanizmus cvaká ale sa nepohne. Prosím o radu. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi, mám taký problém, zrazu mi nejde sťahovanie okna na strane vodiča, ostatné okná fungujú. Rozobral som sťahovanie, založil som nový mechanizmus a nič. Stále len cvaká relátko a mechanizmus sa neroztočí, skúšal som aj 3, na každom ten istý problém. Mechanizmus cvaká ale sa nepohne. Prosím o radu. díky.

Zkoušel si proměřit, jestli do motorku jde 12V? ty máš nejspíš I. gen komfortu, kde je jen holý motorek s 6pin svorkovnicí, taky zkontroluj kontakty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neskúšal som, ale idem a vyskúšam, len neviem na ktorých kábloch má byť 12V, hneď zistím... nuž, skúšal som tie dva najhrubšie hnedý a červený, čo sú na krajoch konektora, ale tam 12 V nie je, žiaľ neviem, presne ktoré káble treba zmerať

Editováno: , autor: bobocop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANI Sa nepohne, len v ňom cvakne keď zatlačím gombík sťahovania, aj to len v elektrickej časti, kde je plošák s relátkom SIEMENS

měl jsi tedy venku ten kus s plošákem, nebyly tam zoxidované kontakty, které jdou do samotného motorku?

POkud ti nic jiného než to stahování neblbne (světýlko, safe, zamykání, zrcátka) tak je nejspíš motorek KO

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko je OK, okrem safe, to mi už nejde minimálne 3 roky.... mal som rozobratú el. časť, neni tam nič zaoxidované, aj motorček som rozobral... čo je zaujímavé, skúšal som 3 sťahovania a na všetkých 3 detto, len cvakanie, predpokladám že by to mohol byť aj mikrospínač šťahovania, ale keď cvakne po jeho zapnutí tak neviem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko je OK, okrem safe, to mi už nejde minimálne 3 roky.... mal som rozobratú el. časť, neni tam nič zaoxidované, aj motorček som rozobral... čo je zaujímavé, skúšal som 3 sťahovania a na všetkých 3 detto, len cvakanie, predpokladám že by to mohol byť aj mikrospínač šťahovania, ale keď cvakne po jeho zapnutí tak neviem.....

ještě jedna věc, mě se jednou seknul motorek, ale stačilo mu rukou pomoct a dodnes běhá, schválně to zkus.

Na definitivní závěr, co je KO bych počkal, až zareaguje i někdo jiný, třeba Vaša nebo Cosby, dle mě je KO motorek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skúšal som ním potočiť, ani sa nepohne....

ještě jde rozpohybovat samotný motorek (bez připojeného plošňáku pomocí 12V) ale za boha si nevzpomenu, na které kontakty se to má připojit.

Zkus ještě proměřit výstup z toho plošňáku k motorku - měj ho jen odpojený od motorku a připojený na tom konektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...