Přejít na obsah

Zimní servisní prohlídka


zabiak

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové tak je to tady škoda zase připravila zimní servisní prohlídku za 99 kč akce začíná od 15.10

tak hurá do servisu škoda lollol

seš divnej ne, půlku auta jsme si vyměnil sám a druhou si nechám vyměnit od nich ne?? lol

Stejnak zjistí to, co vím :)

A mozna nezistia ani to co ty, co mam skusenosti tak niektore servisy by nezistili ani to keby si mal odtrhnute koleso. (to prehanam ale fakt v niektorych servisoch to je bieda.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde jsi to videl? asi jsem slepy ale na strankach to nemaji, ikdyz jarni byla taky maskovana:) ale byl jsme na letni a ted taky nedavno kvuli neceho ale zajedu si tam je to sranda stravit tam hodinu a pul za 99:D a taky jsem spokojeny s origo servisem noo ale mam tam zname tak asi proto lol a jeste dostanete darek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seš divnej ne, půlku auta jsme si vyměnil sám a druhou si nechám vyměnit od nich ne?? lol

Stejnak zjistí to, co vím :)

lollollol

kdyby to nebylo od 15. tak bych řekl, že jsi na té prohlídce dneska byl, že se tak křeníš :rtfm:lol

No no ne každej si může v domácích podmínkách změřit brzdovku nebo fridex v chladiči a nevím o někom kdo by si jen tak koupil brzdový válce na zkoušení brzd já si taky dělám doma poctatnou část sám , ale ne každej má ty podmínky! A nevím jak ty ,ale já mám překvapivě dobrý zkušenosti z origo servisem (nakupuju tam hlavně díly) a občas si nechám umýt motor :aggressive::aggressive:

Sorry, já to myslel s nadsázkou, všichni dobře ví, jak to v některých servisech chodí ;) Já sem si chtěl nechat naplnit klimu u Škodovky, když už jsem pána ukecal, že mě milostivě zítra vezme, tak se ptal proč to plnim, s odpovědí, že to potřebuju naplnit se nespokojil a pátral, jestli tam nebyl třeba únik, po nějaké době ze mě dostal, že klimu jsem dodělával a to mu asi už stály vlasy na hlavě, protože byl absolutně bez sebe, jak někdo může dodělat klimu, že je to neodborné atd atd. Nakonec jsem to naplnil ještě ten samý den v Bremě a bez keců. Tak ytam kupuju díly a pokecám se skladníkem a občas s mechem - Autostyl Trutnov.

Jestli budu mít čas, tak to prubnu a zajdu si na to, třeba se dozvim, že auto má nějakou divnou výbavu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 99,- kč to musí být prohlídka, jako prase. Mechoš asi obejde auto kolem dokola, otevře kapotu s tím, jestli je tam motor a zas jí zabouchne.

souhlasím s prvním přízpěvkem od Rolbara... Myslím si, že tu není žádný takový lempl, ketrý by si takto neprohlédl auto sám.

PS: brzdová kapalina se automaticky mění po 2 letech, vůbec není nutné mezí tím kontrolovat bod varu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 99,- kč to musí být prohlídka, jako prase. Mechoš asi obejde auto kolem dokola, otevře kapotu s tím, jestli je tam motor a zas jí zabouchne.

souhlasím s prvním přízpěvkem od Rolbara... Myslím si, že tu není žádný takový lempl, ketrý by si takto neprohlédl auto sám.

PS: brzdová kapalina se automaticky mění po 2 letech, vůbec není nutné mezí tím kontrolovat bod varu.

nemas pravdu, pro nekoho kdo autu moc nerozumi je to super. ja tam rad jezdim a to si auto opravuju sam takze vim co mu je ale i tak.

dolijou ti baterku strikovace brzdovou kapalinu zkontrolujou vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim ale vy si sami zkontrolujete serizeni svetel,kontrolu brzd ,kvalitu brzove kapaliny.Jo a jeste nam kontrolovali rizeni.Jako ja si to nemam jak zmerit tak 200kc za rok se da za to dat.Jako co je kravina ze kontroluji jestli fungujou sterace ,odstrikovace a rezervu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme tam nejezdim,ale od brachu vim,ze maji porad narvano,3/4 lidi normal,ale zbytek takovy vychcanci,co by chteli kontrolovat a serizovat uplne vsechno,AUTO HLAVACEK Ol.ALe za ty prachy si normalni smrtelnik nic neudela,tak to chapu. Pro rolbara......S tim plnenim klimi me to tam teprve ceka,ale az po tech prohlidkach,at mam na to klid a testovani dilu,kdyby nahodou neco neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja nerad chodim do origo servisu - tam te natahnou i o 300% Tam se bohuzel plati i za kouknuti.

Vse sam a pokud mam kamarady v dilne tak neni problem udelat vymenu spojky - cena prace 1000 kc a vymenu rozvodu na 1.6 74Kw za 700kc taky myslim tim praci. Vymena prevodovky - prace za 1500 kc - to jsou ceny u kamaradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt co člověk to názor já si samo dělám vše doma akorát jsem chtěl na tu prohlídku upozornit i méně zručné octáviány

tak nevím proč se tu (skoro) všichni tak rozsčilujete,prostě každej servis je jinej a já mám štěstí že zrovna v tomhle servisu nejsou mantáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak mám prohlídku za sebou a autí je v pohodě (šlo hlavně o brzdy) a ještě jsem pokecal z mechanikem který mi auto kontroloval musím říct že naprostá spokojenost namazal mi všechny panty u dveří dofoukal gumy a seřídil světla a ještě něco nefungoval mi ostřikovač zadního skla opravilmi to takže velká spokojenost :) moc se mu líbil J-DOT od Jeneburga lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prohlídce je zahrnuta kontrola brzd kontrola fukčnosti el.zařízení (stěrače , světla) kontrola antikorozního nátěru podvozku ,kontrola výfuku ,kontrola gum veškeré kapaliny si samozřejmě platí zákazník co bys taky chtěl za 99kč :)

Já myslim že to je docela dobrá akce za těch 99 Kč.Musi se tam objednávat.Zitra tam jedu...tak uvidíme co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prohlídce je zahrnuta kontrola brzd kontrola fukčnosti el.zařízení (stěrače , světla) kontrola antikorozního nátěru podvozku ,kontrola výfuku ,kontrola gum veškeré kapaliny si samozřejmě platí zákazník co bys taky chtěl za 99kč :)

No tak to mě vyjde nastejno,protože si to můžu prohlídnout sám a nemusím se nikam objednávat ale samo že si nejsu schopen udělat všechno svépomocí. A ten materiál stejně zaplatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servisu je to super, jeden nejmenovaný tam jel (do Škoda seervisu), že má problém s klimatizací a někde mu utíká. Když si přišel pro auto naučtovali mu 6.000,- Kč a řekli mu kde to utíká a jetli bude chtít můžou mu to za nějakou další podobnou částku opravit. :w00t1:

Trochu scifi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servisu je to super, jeden nejmenovaný tam jel (do Škoda seervisu), že má problém s klimatizací a někde mu utíká. Když si přišel pro auto naučtovali mu 6.000,- Kč a řekli mu kde to utíká a jetli bude chtít můžou mu to za nějakou další podobnou částku opravit. :w00t1:

Trochu scifi ne?

ani ne, tomu se říká realita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servisu je to super, jeden nejmenovaný tam jel (do Škoda seervisu), že má problém s klimatizací a někde mu utíká. Když si přišel pro auto naučtovali mu 6.000,- Kč a řekli mu kde to utíká a jetli bude chtít můžou mu to za nějakou další podobnou částku opravit. :w00t1:

Trochu scifi ne?

ani ne, tomu se říká realita :D

Pochybuji :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servisu je to super, jeden nejmenovaný tam jel (do Škoda seervisu), že má problém s klimatizací a někde mu utíká. Když si přišel pro auto naučtovali mu 6.000,- Kč a řekli mu kde to utíká a jetli bude chtít můžou mu to za nějakou další podobnou částku opravit. :w00t1:

Trochu scifi ne?

ani ne, tomu se říká realita :D

Pochybuji :kuk:

ve svém okolí mám snad jen jednoho člověka, který je spokojen se škoda servise, je to jeden tátův známý, zarytý škodovkář, nějakej Švorc lol

ale je to všechno o přístupu lidí a vedoucího, bohužel dneska je divná doba, většina lidí všechno fláká, kde se dá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servisu je to super, jeden nejmenovaný tam jel (do Škoda seervisu), že má problém s klimatizací a někde mu utíká. Když si přišel pro auto naučtovali mu 6.000,- Kč a řekli mu kde to utíká a jetli bude chtít můžou mu to za nějakou další podobnou částku opravit. :w00t1:

Trochu scifi ne?

ani ne, tomu se říká realita :D

Pochybuji :kuk:

ve svém okolí mám snad jen jednoho člověka, který je spokojen se škoda servise, je to jeden tátův známý, zarytý škodovkář, nějakej Švorc lol

ale je to všechno o přístupu lidí a vedoucího, bohužel dneska je divná doba, většina lidí všechno fláká, kde se dá

Netvrdím že autorizovaný servis je 100%,ale naúčtovat si za porohlidku klimi 6000kč,když naplnění s kontrolou pořídíš kolem 1000kč je neskutečná drzost a myslím že by si to autorizovaný servis nedovolil.Jo a když máš problém v autorizovaným servisu napiš to do Škody tak se dá proti hajzlům bojovat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...