Přejít na obsah

Zvukový signál zapnutých světel


fear

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
inak to ye vam nepiska moye sposobovat malz mikrospinac v yamku dveri.

moze byt, ale potom by sa nerozsvietilo ani stropne svetlo...

Takže když se rozsvítí stropní světlo tak je mikrospinač v pořádku? Ptal sem se v servisu a výměna stojí kolem 5tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak to ye vam nepiska moye sposobovat malz mikrospinac v yamku dveri.

moze byt, ale potom by sa nerozsvietilo ani stropne svetlo...

Takže když se rozsvítí stropní světlo tak je mikrospinač v pořádku? Ptal sem se v servisu a výměna stojí kolem 5tisic.

:doh  To sou pálky. Tady máš návod a když si to uděláš sám, tak za cca 55kč + pošta. Pokud se ti teda stropní světýlko nerozsvěcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Asi před měsícem mi přestal fungovat ten zvukovej signál zapnutých světel dá se to nějak vyměnit nebo to musim dát do servisu?

a ked ti dojde benzin piska ? lebo mne nefungoval len pri svetlach, vymenil som ziarovku vo svetlach (H7) a cuduj sa svete znovu piska ;)

Mě taky přestala fungovat signalizace světel (blinkry a nádrž a stropní světlo funguje). Shodou okolností jsem minulý týden přední žárovku H7 opravdu měnil - co je to ale za blbost aby to bylo žárovkou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky přestala fungovat signalizace světel (blinkry a nádrž a stropní světlo funguje). Shodou okolností jsem minulý týden přední žárovku H7 opravdu měnil - co je to ale za blbost aby to bylo žárovkou??

ja som menil parkovacky za led a myslel som si, ze to bude nimi. potom sa mi vypalila jedna ziarovka, ale vymenil som obe a zrazu repro znova piska lol

neviem preco ale bolo to tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...