Přejít na obsah

Vule v řazeni


paul_tdi

Doporučené příspěvky

Zdravim,potřeboval bych poradit jestli nevite,zda se da vymezit vule v řazeni,někdo mi řika že to nejde druhy zase že ano....mam oktu 1.9 TDI r.v.99 řazeni je udajně lankove.když dam 3 tak je vule na obe strany tak cca2-3cm...jako že docela dost si myslim,podle ostatnich v kterych sem jel.kdyby ste nedko vedeli tak budu rad za každou odpoved....diiiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,potřeboval bych poradit jestli nevite,zda se da vymezit vule v řazeni,někdo mi řika že to nejde druhy zase že ano....mam oktu 1.9 TDI r.v.99 řazeni je udajně lankove.když dam 3 tak je vule na obe strany tak cca2-3cm...jako že docela dost si myslim,podle ostatnich v kterych sem jel.kdyby ste nedko vedeli tak budu rad za každou odpoved....diiiky.

Mam octaviu 1,9 TDi r.v.11/99 najazdenych 295 tisic , ale vola v pake je minimalna , rozvazam tovar tak radim denne vela krat ale vola v pake temer ziadna,nie je to nespravnym pouzivanim s tvojej strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,potřeboval bych poradit jestli nevite,zda se da vymezit vule v řazeni,někdo mi řika že to nejde druhy zase že ano....mam oktu 1.9 TDI r.v.99 řazeni je udajně lankove.když dam 3 tak je vule na obe strany tak cca2-3cm...jako že docela dost si myslim,podle ostatnich v kterych sem jel.kdyby ste nedko vedeli tak budu rad za každou odpoved....diiiky.

Mam octaviu 1,9 TDi r.v.11/99 najazdenych 295 tisic , ale vola v pake je minimalna , rozvazam tovar tak radim denne vela krat ale vola v pake temer ziadna,nie je to nespravnym pouzivanim s tvojej strany

ja tu už tak kupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...