Přejít na obsah

VOLBA NÁLEPKY PRO MORAVSKÝ SRAZ



Doporučené příspěvky

Když by bylo nejhůř, můžu udělat specielně i několik dalších, ale oficiální srazová bude ta, co vyhraje hlasování. Pokud vyhraje s-talkerova, bude samozřejmně ta, kterou do té doby upravil. Pořád můžete dávat další návrhy. -_-

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se taky líbí 6. a nechal jsem se ještě hecnout a inspirovat s-talkerem a zkusil jsem ještě jednu, ale to jen tak pro zajímavost. :)

dej tam jednickovou koktu a neco k tomu........

Třeba Fábku :p Dal bych jí hlas, kdyby se to dalo ;)

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se taky líbí 6. a nechal jsem se ještě hecnout a inspirovat s-talkerem a zkusil jsem ještě jednu, ale to jen tak pro zajímavost. :)

dej tam jednickovou koktu a neco k tomu........

Třeba Fábku :p Dal bych jí hlas, kdyby se to dalo ;)

No vidíš, pořád se nemůžete dohodnout, jestli Octu nebo Fabuli. Takhle jsou tam skoro veteráni a je to. Ta Víťova s tím litrem je náhodou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se taky líbí 6. a nechal jsem se ještě hecnout a inspirovat s-talkerem a zkusil jsem ještě jednu, ale to jen tak pro zajímavost. :)

dej tam jednickovou koktu a neco k tomu........

Třeba Fábku :p Dal bych jí hlas, kdyby se to dalo ;)

No vidíš, pořád se nemůžete dohodnout, jestli Octu nebo Fabuli. Takhle jsou tam skoro veteráni a je to. Ta Víťova s tím litrem je náhodou super.

Veterána bych tam necpal, mělo by tam být to čeho tam přijede nejvíc, tzn, Octa + Fabie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...