Přejít na obsah

Čelní sklo


lamosi

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se jenom zeptat, jestli existuje čelní sklo na Octaviu 1 s fialovým "tónováním" ... nemyslím jenom tónovaný horní pruh proti Slnku, ale něco jako má třeba Opel Vectra ...

Ďekuji.

Bohužel ne to "tonování" je antireflexní vrstva a jsem rád že to škoda nadělala protože výměna takového skla je pěkná darda :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se jenom zeptat, jestli existuje čelní sklo na Octaviu 1 s fialovým "tónováním" ... nemyslím jenom tónovaný horní pruh proti Slnku, ale něco jako má třeba Opel Vectra ...

Ďekuji.

Bohužel ne to "tonování" je antireflexní vrstva a jsem rád že to škoda nadělala protože výměna takového skla je pěkná darda :aggressive:

Mne je totiz celkem jedno, kolik by to stalo ... fakt to nedela ani nejaky "third-party" vyrobce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se jenom zeptat, jestli existuje čelní sklo na Octaviu 1 s fialovým "tónováním" ... nemyslím jenom tónovaný horní pruh proti Slnku, ale něco jako má třeba Opel Vectra ...

Ďekuji.

Bohužel ne to "tonování" je antireflexní vrstva a jsem rád že to škoda nadělala protože výměna takového skla je pěkná darda :aggressive:

Mne je totiz celkem jedno, kolik by to stalo ... fakt to nedela ani nejaky "third-party" vyrobce?

Co já vím tak opravdu nikdo nedělá ani větnamec v bambusoví chýši :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim, to fialové tónování není ve skutečnosti jen tónování, je to tzv PET folie, která se dává spolu s bezpečnostní folií mezi skla. Zabraňuje průniku infračerveného záření, takže se ti tolik nehřeje interiér. Nebo to může být pokovená vrstva, která je též mezi skly, nedá se poškrábat a má stejný efekt. A to sklo by se udělat dalo, jde jen o to, kolik nabídneš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, to fialové tónování není ve skutečnosti jen tónování, je to tzv PET folie, která se dává spolu s bezpečnostní folií mezi skla. Zabraňuje průniku infračerveného záření, takže se ti tolik nehřeje interiér. Nebo to může být pokovená vrstva, která je též mezi skly, nedá se poškrábat a má stejný efekt. A to sklo by se udělat dalo, jde jen o to, kolik nabídneš...

Co se týká pokovení tak se v tom trochu orientuji (je to moje dení práce) pokovená vrstva na čelní sklo by šla ,ale odstín by byl skoro nepatrnej kvůli homologaci ta pokovená vrstvička totiž velmi ráda oxiduje proto se dává do dvojskel vrstvou dovnitř folie se mezi to dá dát jenže stačilo by jen jedno oprýsknutí kaminkem a vrstva by se narušila toto pokovení probíhá ve velmi vysokém vakuu je to tzv.magnetronové naprašování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tu novej, mam octu teprve 3 měsíce. Kontakty nemam žádný, jen prostě můžu mít takovéhle čelní sklo. Neptejte se jak, to nemůžu říct, ale prostě je to tak. Když ho budete chtít vidět, neni problém, až bude hotový, ozvu se. A když ho lamosi bude chtít, můžu nechat udělat ještě jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Martin Mokrý

Zdravím, můžete mi poradit? Chci si zatmavit skla a nevim jestli jit do pískování skel a nebo do folií. A pokud do folií co říkate na americkou značku : SUNTEK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...