Přejít na obsah

Zimní boty


fanicek

Doporučené příspěvky

Ahoj, čau,

mám gumy 185/60 14'' , jake se nejlepe hodí na zimu? říká se že by měli být o deset menší, tj. 175? je to povolený rozměr? nebo se mám koukat na 165?

Díky za odpověď

Ahoj, povolený rozměr zjistíš ve velkém TP. Rozměr bych volil klasiku těch 185/60. Příště hledej: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=11434 ;)

edit: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=662

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, čau,

mám gumy 185/60 14'' , jake se nejlepe hodí na zimu? říká se že by měli být o deset menší, tj. 175? je to povolený rozměr? nebo se mám koukat na 165?

Díky za odpověď

Ahoj, povolený rozměr zjistíš ve velkém TP. Rozměr bych volil klasiku těch 185/60. Příště hledej: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=11434 ;)

edit: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=662

Jo tak dobry, velký TP má leasingovka..:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak v tom případě se mrkni na ty odkazy ;)

jj koukal jsem a vesmes tam jde o 40 kw fabku a pise tam nejlepsi 195/55 ... asi budu volat do škodovky..:-D

no já bych neřešil jestli to je 40 nebo 47kW.. Každopádně já mám na 1,9TDI stejnej rozměr zimních pneu jako na služební 1,2HTP a to je 185/60 R14. Samozřejmě pokud chceš, kup si hlíny 15ky a gumy 195/50 R15.. Všechny tyhle rozměry jsou schválený a jízdní vlastnosti ti to příliš neovlivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak v tom případě se mrkni na ty odkazy ;)

jj koukal jsem a vesmes tam jde o 40 kw fabku a pise tam nejlepsi 195/55 ... asi budu volat do škodovky..:-D

no já bych neřešil jestli to je 40 nebo 47kW.. Každopádně já mám na 1,9TDI stejnej rozměr zimních pneu jako na služební 1,2HTP a to je 185/60 R14. Samozřejmě pokud chceš, kup si hlíny 15ky a gumy 195/50 R15.. Všechny tyhle rozměry jsou schválený a jízdní vlastnosti ti to příliš neovlivní...

Tak jako na zimu mi stacej plechace, ted jde o to, jestli se 185/60 a 14'' nebudu mit problemy a jestli to je povoleny? mam 1,2 Htp 47 kw... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak v tom případě se mrkni na ty odkazy ;)

jj koukal jsem a vesmes tam jde o 40 kw fabku a pise tam nejlepsi 195/55 ... asi budu volat do škodovky..:-D

no já bych neřešil jestli to je 40 nebo 47kW.. Každopádně já mám na 1,9TDI stejnej rozměr zimních pneu jako na služební 1,2HTP a to je 185/60 R14. Samozřejmě pokud chceš, kup si hlíny 15ky a gumy 195/50 R15.. Všechny tyhle rozměry jsou schválený a jízdní vlastnosti ti to příliš neovlivní...

Tak jako na zimu mi stacej plechace, ted jde o to, jestli se 185/60 a 14'' nebudu mit problemy a jestli to je povoleny? mam 1,2 Htp 47 kw... ?

povoleny to je a jaký problémy bys měl mít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak v tom případě se mrkni na ty odkazy ;)

jj koukal jsem a vesmes tam jde o 40 kw fabku a pise tam nejlepsi 195/55 ... asi budu volat do škodovky..:-D

no já bych neřešil jestli to je 40 nebo 47kW.. Každopádně já mám na 1,9TDI stejnej rozměr zimních pneu jako na služební 1,2HTP a to je 185/60 R14. Samozřejmě pokud chceš, kup si hlíny 15ky a gumy 195/50 R15.. Všechny tyhle rozměry jsou schválený a jízdní vlastnosti ti to příliš neovlivní...

Tak jako na zimu mi stacej plechace, ted jde o to, jestli se 185/60 a 14'' nebudu mit problemy a jestli to je povoleny? mam 1,2 Htp 47 kw... ?

povoleny to je a jaký problémy bys měl mít?

no myslel jsem to co se psalo v tech prispevkach co jsi mi posilal. tim ze nemam velky TP tak nevim, co tam muzu hodit a tam zase psali o tom, ze by mohli mit u nepovolenych rozmeru problemy s STK, policii.... atd.. tak proto se ptam..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povolený rozměry pneu na Fabii jsou: 165/70 R14, 175/60 R14, 185/60 R14, 195/50 R15 a 205/45 R16, pokud jsem něco vynechal, tak to sem kluci dodají ;)

Dekuju dekuju dekuju, služebníček.... :)

Njn, stačí jen trochu pohledat lol;)

jo to se ti rekne, jenze jako zacatecnik ani nevim kde mam hledat..:-) ale dekuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povolený rozměry pneu na Fabii jsou: 165/70 R14, 175/60 R14, 185/60 R14, 195/50 R15 a 205/45 R16, pokud jsem něco vynechal, tak to sem kluci dodají ;)

Mám pocit, že 175/60 R14 není povolený rozměr. Alespoň já ho ve velkém TP nemám.

no prave myslim ze neco takoveho jsem tu uz cetl, kazdopadne jsem rozhodnut uz pro 185/60 14'' ted jen sehnat nejlevnejsi ale kvalitni a nejakej ten disk...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne jsem rozhodnut uz pro 185/60 14'' ted jen sehnat nejlevnejsi ale kvalitni a nejakej ten disk...:-)

To jsi se rozhodl dobre, mam stejnou motorizaci a bez sebemensich problemu.

Mam Pirelli W190 SC. Z tadyma, objednano na dobirku, dodani teke bez problemu a rychle.

http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatik...0&prumer=14

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...