Přejít na obsah

Pridavne budiky


Killingman

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, jen se zeptam, chtel bych do O1 nejak napasovat pridavny budiky, jde mi hlavne o teplotu oleje, tlak turba, popr. tlak oleje a nebo napeti - to je vicemene uz jedno.

Nasel jsem tohle:

852784_BB_00_FB_obr.jpg852782_BB_00_FB_obr.jpg852780_BB_00_FB_obr.jpg

852771_LB_00_FB_obr.jpg

Jenze - ten plast do ktereho se pristroje davaji vypada jak z druhy svetovy valky a zaroven zapojeni tech pristroju asi vyjma voltmetru bude dost opruz - nedelal to uz nekdo tady do sveho auta? Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alegro aky je priemer tych budikou??? 3 by nevosli??? vyzera to good ale ja by som chcel 3

Montážní průměr je tuším 53 mm, jinak i s objímkou je 56 mm. Bude to ťip ťop, ale 3 vedle sebe se vejdou. Chce to jen trochu zručnosti. :palec2:

¨

Pokud tam nemas DX navigaci jako ja :-)))

Jde o to, kdo to zvladne zapojit, napojit a rozchodit :-) Jsou k tomu potreba nejaky redukce a jiny vyfikundace, hazet to na A sloupek me taky napadlo, jenze kdyz jsem videl ten kus umely hmoty co k tomu prodavaj, tak bych si to do auta nedal - leda to necim potahnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, jen se zeptam, chtel bych do O1 nejak napasovat pridavny budiky, jde mi hlavne o teplotu oleje, tlak turba, popr. tlak oleje a nebo napeti - to je vicemene uz jedno.

Nasel jsem tohle:

852784_BB_00_FB_obr.jpg852782_BB_00_FB_obr.jpg852780_BB_00_FB_obr.jpg

852771_LB_00_FB_obr.jpg

Jenze - ten plast do ktereho se pristroje davaji vypada jak z druhy svetovy valky a zaroven zapojeni tech pristroju asi vyjma voltmetru bude dost opruz - nedelal to uz nekdo tady do sveho auta? Diky...

kdysi jak jsem měl Toyótu tak jsem laminoval kapličky do A sloupku

stačila laminovací sada, silonka, a prázdný spreje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tym meracom tlaku ide do interieru tlakova hadicka alebo je niekde pri motore snimac a idu len kabliky???? ked si objednam tie budiky je potrebne este nieco dokupovat???

No to prave budes muset dokoupit a zapojit - redukce, nejaky hadicky (na tlak turba) a podobny serepeticky, proto se mi do toho samotnymu moc nechce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tym meracom tlaku ide do interieru tlakova hadicka alebo je niekde pri motore snimac a idu len kabliky???? ked si objednam tie budiky je potrebne este nieco dokupovat???

Co se týče tlaku turba, tak jám to mám napojený na podtl.hadičku. Z rozbočky musíš natáhnou hadičku z motoru do kabiny na budík. Tčko+hadička byly součástí balení. Montáž jednoduchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tym meracom tlaku ide do interieru tlakova hadicka alebo je niekde pri motore snimac a idu len kabliky???? ked si objednam tie budiky je potrebne este nieco dokupovat???

Co se týče tlaku turba, tak jám to mám napojený na podtl.hadičku. Z rozbočky musíš natáhnou hadičku z motoru do kabiny na budík. Tčko+hadička byly součástí balení. Montáž jednoduchá.

Následné problémy žádné? Dýchání turba atp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...