Přejít na obsah

Ako zistiť chybu ?


Andrejka74

Doporučené příspěvky

Dobry vecer.Neviem sa tu zorientovat, tak skusim toto. Mozno mi poradite. Pocas jazdy mi dnes vypadlo radio. Odstavila som auto, premerala poistky, ale vsetke su dobre. Priviedla som na tvrdo 12 V na ten vodic, ktory je oznaceny do radia cervenou farbou a radio sa rozbehlo. Takze mi vychadza, ze chyba je vo vodici, ktory spina nejake napatie od spinacej skrinky. Poradte mi prosim, bez radia sa neda jazdit. Da sa priviest este odniekial 12 V, aby sa radio zaplo a po vytiahnuti kluca vyplo ? Staly prud na konektore je, premerala som to, uz som z toho salena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tím červeným vodičem myslíš hnědo/červený (v konektoru radia PIN 4), je to spínané + od spínačky a jde přes pojistku SB10/5A. Zkus ji vyměnit.

Dakujem velmi pekne. Pomohol si mi. Mal si pravdu, bola to ta poistka. Vobec som sa na nu ani nepozerala, pretoze podla manualu nemala ziadnu suvislost s radiom a ani som netusila, co je nejaky S-kontakt. Vsetko uz hraje ako ma. Este raz dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tím červeným vodičem myslíš hnědo/červený (v konektoru radia PIN 4), je to spínané + od spínačky a jde přes pojistku SB10/5A. Zkus ji vyměnit.

Dakujem velmi pekne. Pomohol si mi. Mal si pravdu, bola to ta poistka. Vobec som sa na nu ani nepozerala, pretoze podla manualu nemala ziadnu suvislost s radiom a ani som netusila, co je nejaky S-kontakt. Vsetko uz hraje ako ma. Este raz dakujem.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...