Přejít na obsah

AIRBAG OFF kontrolka


mcsolle

Doporučené příspěvky

dneska som bol v skodovke ... nie je to az take jednoduche

1U0 947 105 B je sice ta nova lampicka ale ako sa k tomu pribudne potenciometer to uz je druha vec, no uvidime uz sa to riesi ...

skusal uz niekto prekopat stare ovladanie stresneho okna /tj na 3 gombiky/ na potenciometer??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som bol v skodovke ... nie je to az take jednoduche

1U0 947 105 B je sice ta nova lampicka ale ako sa k tomu pribudne potenciometer to uz je druha vec, no uvidime uz sa to riesi ...

skusal uz niekto prekopat stare ovladanie stresneho okna /tj na 3 gombiky/ na potenciometer??

obávám se, že budeš muset dát jiný motorek/RJ okna a vyměnit konektory na ovladači, pak přepinovat konektory na motorku a přitáhnout jeden drátek na podsvit s komfortem by to snad mělo fungovat.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam vymenenu elektriku v aute na novsiu akurat stresne okno mi zostalo stare. vtedy sa to nedalo zapojit do RJ/ci kam :kol-139: /

teraz je to len tak zapojene aby to fungovalo ale s RJ nekomunikuje, len tak zije svoj zivot :rolleyes:

to by som chcel vediet, ci to nove ovladanie bude komunikovat so stresnim oknom ?

so zvyskom auta by asi malo ... len ci nebude traba menit aj motorcek na stresnom okne alebo nejaka podobna haluzovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...