Přejít na obsah

Pájka


Vogast

Doporučené příspěvky

Kluci cim jste ty LEDky v budicich pajeli, mikropajkou? A s jakym hrotem? Nechtel bych statickou elektrinou ovlivnit okoli. :help:

Stačí nějaká obyč mikropájka...

...jen doplnim, ze s regulaci teploty. ( bez regulace je to smrt pro tistaky - zvlaste u maxika )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Kluci cim jste ty LEDky v budicich pajeli, mikropajkou? A s jakym hrotem? Nechtel bych statickou elektrinou ovlivnit okoli. :help:

Stačí nějaká obyč mikropájka...

...jen doplnim, ze s regulaci teploty. ( bez regulace je to smrt pro tistaky - zvlaste u maxika )

dobry dotaz elektrostatika je svina bez praxe by som sa do budikov nepustal :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci cim jste ty LEDky v budicich pajeli, mikropajkou? A s jakym hrotem? Nechtel bych statickou elektrinou ovlivnit okoli. :help:

Stačí nějaká obyč mikropájka...

...jen doplnim, ze s regulaci teploty. ( bez regulace je to smrt pro tistaky - zvlaste u maxika )

dobry dotaz elektrostatika je svina bez praxe by som sa do budikov nepustal :feve:

No taky mám ten pocit, že by se to mělo nechat na někom kdo to umí, protože výsledek bývá ten - někdy svítí, nekdy nesvítí. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na odpájkovanie SMD a SMD diód - obrázok 1

Na spätné napájkovanie - obrázok 2

lol

Cín: 1mm Pro's Kit; 0,5mm Cookson Electronics; kalafuna standard :D:D

Obrázek č.2 mám a obrázek č.1 bych si chtěl pořídit :) za 4500,- to není tak zlý - já měl vyhlídnutej asi za 15000,- :(

Tu dvojku mám taky a zatím spokojenost, na těch pár kravinek, co ročně udělám, tak to stačí, já to kupoval ještě za 2200,- :(

PS: nemáš si náhodou užívat návštěvy?? :D a místo toho tady píšeš na forum :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxík jsem zatím nedělal, ale jinak asi vše (budíky, climatronic, dvojbarevný tlačítko výhřevu, ..) pomocí obyčejné mikropájky s obyčejným hrotem (150Kč) a obyčejnou odsávačkou (80Kč) s obyčejnou pinzetou :)

Zatím jsem nezničil nic, ale je pravdou, že některý SMD diody jsem už uvařil.

Jinak řečeno, myslím, že se dá s opatrností i bez výbavy profesionála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxík jsem zatím nedělal, ale jinak asi vše (budíky, climatronic, dvojbarevný tlačítko výhřevu, ..) pomocí obyčejné mikropájky s obyčejným hrotem (150Kč) a obyčejnou odsávačkou (80Kč) s obyčejnou pinzetou :)

Zatím jsem nezničil nic, ale je pravdou, že některý SMD diody jsem už uvařil.

Jinak řečeno, myslím, že se dá s opatrností i bez výbavy profesionála.

mozes mat aj vybavu profesionala ale ked si lavy ti to moc nepomoze vsetko je o praxi ak si niekto pride vymenit podsvietenie budikov da sa to stihnut na pockanie ked vsetko ide ako ma tak od prichodu auta az do jeho odchodu som to naposledy stihol za 50 min :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na odpájkovanie SMD a SMD diód - obrázok 1

Na spätné napájkovanie - obrázok 2

lol

Cín: 1mm Pro's Kit; 0,5mm Cookson Electronics; kalafuna standard :D:D

Obrázek č.2 mám a obrázek č.1 bych si chtěl pořídit :) za 4500,- to není tak zlý - já měl vyhlídnutej asi za 15000,- :(

Tu dvojku mám taky a zatím spokojenost, na těch pár kravinek, co ročně udělám, tak to stačí, já to kupoval ještě za 2200,- :(

PS: nemáš si náhodou užívat návštěvy?? :D a místo toho tady píšeš na forum :)

No já si užíval ;) ale někdy člověk musí přijít taky relaxovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce chvatná málo platná...že?

Mori predpokladám že meníš aj odpory či?

suhlasim praca chvatna malo platna ale som ich uz menil tolko ze mi to ide od ruky bez problemov mam v tom prax a SND pajkujem denne v praci a k tym odporom nevidim dovod ich menit davam tam origo diody a maju dobru svietivost ziadne nahrady neviem preco by som mal menit tie diody a robit si pracu navyse ked to je takto dobre nikto sa nestazoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak myslíš, veď je to vidieť na tvojom avatare, koniec otáčkomeru a začiatok rýchlomeru nie je silnejší??

Prečo? nesvietia rovnako ako ostatok?

Nereste blbosti.

Vsimni si, ze Mori treba letuje SND, zatimco ostatni se zahazuji s SMD.

Holt nejaka jina technologie:)

Resite kraviny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak myslíš, veď je to vidieť na tvojom avatare, koniec otáčkomeru a začiatok rýchlomeru nie je silnejší??

Prečo? nesvietia rovnako ako ostatok?

ten avatar je foto mojej pristrojovky ktoru som robil ako prvu az potom zom zistil ze to moze byt celkom dobre prilepsenie ak to zacne prerabat nemam zatial za potreby riesit odpory ale asi ma tu k tomu dokopes

SND SMD no neni to jedno hlavne ze to svieti :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...