Přejít na obsah

Xenony HID


cluck

Doporučené příspěvky

človeče my sa už musime stretnuť.... telefon maš tak sa zajtra ozvi, mal by som byť doma akurat s priatelkou budem z nemocnice behať ale poobede by to šlo.

ako inak? popiš.

Inak aj RomanKo by mal dostať sadu konečne

potreboval by som aby sa mi niekto pozrel na xenony. profor...? kazdy svieti trosku inak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte k popisu sady na odkaze z prvého príspevku....

Tvrdenie že výbojky s 8000K majú 3200 lumenov je zavádzajúce, nedajte sa zmiasť. Ešte k tomu keď to je nejaký číňan s technológiou z japonska... vid môj príspevok v Exteriéri a 6000K a 8000K

4100K majú podľa stránky PHILLIPS a OSRAM 3200 lumenov a tomu tvrdeniu sa dá veriť. Tvrdenia ako som písal vyššie neberte vážne.

Na stránke jedného maďarského eShopu som našiel výbojky a ballast ktorý mal 55W a svietivosť 4800 lumen od 4300K do 12000K...

trochu ma na nich zarazila modrá banka výbojky....načo?????

Máte někdo zkušenost s HID xenonem? http://www.automedik.cz/hid-xenon.html

vypadá to zajímavě. zajímá mne jak je to s žívotností výbojky, viditelností v noci a homologací, co na to asi říkají světla nemá to moc velkou teplotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako vravi profor...ja som uz niekde popisoval tie lumeny...a pri tych 8000K to vychadzalo nieco medzi 2600-2800. Uz si presne nepamatam. o tych 55W som pocul ze su, ale nikde sa nepisalo o takom vysokom svetelnom toku...a este v celom rozsahu!? To je absolutna blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chuapi...je to tu. :) Tak zatial len ako to vyzera v krabicke. :) Snad si na mna igor a profor najdete cas a dame to dohromady, co vy na to? ;)

Hezky... tak to je super... ;)

Muzes mi prosim poslat adresu, kdes to objednaval a na kolik te to tedy celkem vyslo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len sa bojim ze sa tam bude musiet nieco vrtat...stale si to nejak neviem predstavit ako sa tam zmesti tolko kablov. Viete niekto zistit cenu tych gumennych krytiek co sa davaju dole nez vyberas ziarovku? Lebo najradsej ak by trebalo, tak by som prederavil to a potom by sa dala kupit nova nahradna. Do reflektora by som naozaj nerad robil durky. :) Mate uz niekto skusenosti s touto montazou? Nejak blizsie by mi to vedel niekto popisat? Diky!

Profor: Tvoje cislo nemam :( Poslimi ho pls. Ja ti poslem moje.

Crake: Je to tazsie ako to vyzera. Objednaval som to vlastne ako sample product priamo z fabriky. Takze adresu ti nemam ako dat. Je to made in china. :) Tak som fakt zvedavy na kvalitu. Ale dusovali sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen si prosím tě nech světla pořádně seřídit, včera jsem jel brzo ráno a měl jsem tu čest s dvěma co měli přestavby zamontované - jedna mazda s čočkou, ale levé svítilo nahoru, přímo do mého zrcátka a druhý se starým bavorem - ten snad něměl ani čočku, a to bylo taky o oči, kdybych mohl - střílel bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednam ti par nahradnych? jedna podla etky stoji 4.27 Eur tušim....

ale bude to lepšie do gumy davať ako do plastu..guma o gumu dobre izoluje :D

Len sa bojim ze sa tam bude musiet nieco vrtat...stale si to nejak neviem predstavit ako sa tam zmesti tolko kablov. Viete niekto zistit cenu tych gumennych krytiek co sa davaju dole nez vyberas ziarovku? Lebo najradsej ak by trebalo, tak by som prederavil to a potom by sa dala kupit nova nahradna. Do reflektora by som naozaj nerad robil durky. :) Mate uz niekto skusenosti s touto montazou? Nejak blizsie by mi to vedel niekto popisat? Diky!

Profor: Tvoje cislo nemam :( Poslimi ho pls. Ja ti poslem moje.

Crake: Je to tazsie ako to vyzera. Objednaval som to vlastne ako sample product priamo z fabriky. Takze adresu ti nemam ako dat. Je to made in china. :) Tak som fakt zvedavy na kvalitu. Ale dusovali sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne to inak svieti jednak ze ich nemam dobre serizene ale jedna do bielo-modra a druha do bielo-zlta.

vidis vcera som ti mohol zavolat isiel som nestastny domov lebo som sa dostal k montazi tempomatu az o pol siedmej a stmievalo sa, tak som len vymenil packu a nechal kable kablami. a nenasiel som doma nikoho kto ma garaz. bolo by fasa ak by si mi nasiel biely konektor....viem presne kde ho hladat ale mam bravcovu ruku....mozno rozoberiem nakoniec pristrojovku. dnes idem menit tie sviecky, cistit skrtiacu klapku a menit brzdovku.

ale s5 k teme. rozmyslal som ze ci moze byt nevypalena ta vybojka xenonova. alebo mi do svetla ide iny prud? lebo aj parkovacia ledka svieti nejako strasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem profor. Si si isty ze to treba tak davat? Ja som sa totiz este na to nepozeral. To je len moja uvaha. Ze ci by nebolo dobre sa najskor stretnut a namontovat to a ak sme to prevrtali cez tu gumu, tak potom si kupim nahradne aby som mal aj neposkodene...keby som tam daval nazad halogeny...na STK alebo tak. Takze zatial objednavat je asi zbytocne. Ci myslis ze treba? Ty uz si inak montoval take xenony? Vies ako to treba? Lebo mne to pride velmi jednoduche az na to vytiahnutie kabla von z reflektora. :) Ale mozno si to len zle predstavujem... :)

JaKr: Neboj...budem sa nsazit to drzat dole. Tiez nemam rad tych blbeckov co svietia xenonmi v reflektoroch...Keby som nemal cocku, tak kaslem na to. Ale budem prikladom pre ostatnych. :) Ved uz aj ostrekovace svetlometov mam... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne že som to robil ale na FI a ta ma zadok svetla plastovy.

Ty tam maš gumeny štupel kvazi a ta sada ma gumenu prechodku cez ktoru vedie napajanie ballastu von zo svetla a naspäť VN dnu k vybojke tak sa neboj. jedine čoho sa bojim bude kam uchytiť ballast ale to sa vždy da rozumne vymyslieť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzte palce...ja skusim zajtra vecer nafotit svetla pred jednou stenou...teda ak zase nezabudnem. :( A potom nafotim to s xenonami. :) Inak trosku ma stve ze to je nedomyslene s tou prerabkou a pritom obe su H7. Fakt to ti cinania nejak nedomysleli. Ale verim sikovnym rucickam profora. :) Uz sa tesim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor: Ja vim ze u sebe mam jeste dratek na H7.. jeste nejsem plne rozhodnut co bude... Cekam na jednu zasadni informaci... ;)

RomanKo: ptal jsem se z toho duvodu, ze jsem patici v roomu/fabii II nevidel a tak jsem si nebyl jistej jestli jsem to dobre pochopil... Jinak kabelu jsem nastrihal pomerne dost ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...