Přejít na obsah

Stěrače


mvh

Doporučené příspěvky

jeee, vyhrejvani predniho skla, to by se mi líííbilo. Proc to nedelaji do roomstera.

Jinak mozna i tvar toho predniho skla prispiva k tomu proc mi ty sterace pekne stiraji.

Ted prijde par reakci na tema ze se mi to stejne ochodi a jak na jinejch autech to taky chodi pekne, ba lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim vyhrivanim celniho skla prisli nejak tajemne - zadne zasadni reklamni masirovani jak je zvykem, ale je to docela prima a nebylo ani nijak zasadne drahy (tusim, ze to byl priplatek 5 tis.). Je vsak pravda, ze pri jizde, a to hlavne v noci proti osvetleni, je videt ty mikro dratky, ktere zajistuji vyhrev, coz nekomu asi muze vadit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdarec lidi. Mám dotaz. Když zapnu ostřik předního okna tak se nejdříve rozjedou stěrače zajedou až nahoru a pak teprve stříká voda z ostřikovačů. Takže půl jednoho cyklu jedou nasucho. U fabie a u Octavie to je tak, že nejdříve začnou stříkat ostřikovače a pak se rozjedou stěrače. A pak mi ještě vadí to, že po nějaké časové době se opakovaně nesetře okno tak jak tomu je u Fabky. Nevíte, jde s tím něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta prodleva ve strikani vody na sklo je samozrejme chyba - melo by to fungovat tak jako u F a O.

Slysis hned po pritazeni packy cerpadlo?

A druha vec - dodatecny setreni se jeste u FI po nekolika mesicich vyroby deaktivovalo. Hodne lidi si na to stezovalo, ze jim to rozmazava uz polozaschlou vodu nebo spinu na skle. V kazdym pripade to slo nastavit pomoci VAGu, kde se nastavoval interval v sekundach mezi poslednim setrenim a dosetrenim. Funkce se deaktivovala nastavenim na 0 sekund.

Zkus pohledat, mozna to tu nekde je podrobnejs popsany - adresy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta prodleva ve strikani vody na sklo je samozrejme chyba - melo by to fungovat tak jako u F a O.

Slysis hned po pritazeni packy cerpadlo?

A druha vec - dodatecny setreni se jeste u FI po nekolika mesicich vyroby deaktivovalo. Hodne lidi si na to stezovalo, ze jim to rozmazava uz polozaschlou vodu nebo spinu na skle. V kazdym pripade to slo nastavit pomoci VAGu, kde se nastavoval interval v sekundach mezi poslednim setrenim a dosetrenim. Funkce se deaktivovala nastavenim na 0 sekund.

Zkus pohledat, mozna to tu nekde je podrobnejs popsany - adresy atd.

je to stejný jako u fábky na stejné adrese, viz elektrika a diagnostika roomster

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta prodleva ve strikani vody na sklo je samozrejme chyba - melo by to fungovat tak jako u F a O.

Slysis hned po pritazeni packy cerpadlo?

A druha vec - dodatecny setreni se jeste u FI po nekolika mesicich vyroby deaktivovalo. Hodne lidi si na to stezovalo, ze jim to rozmazava uz polozaschlou vodu nebo spinu na skle. V kazdym pripade to slo nastavit pomoci VAGu, kde se nastavoval interval v sekundach mezi poslednim setrenim a dosetrenim. Funkce se deaktivovala nastavenim na 0 sekund.

Zkus pohledat, mozna to tu nekde je podrobnejs popsany - adresy atd.

Je to tak jak píše, napřed jedou stěrače a až potom stříkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kdyz drzim ostrikovac, tak nez sterace dojedou do pulky okna, tka uz to strika, tkaze to neresim. to dosetreni mi nevadi. Spis naopka me stve u OII. Jak psal nekdo vyse. pokud to nesetre poradne hned, tak to jeste setru cucne. Samosetreni s prodlevou spis rozmatla dalsi bordel po skle, protoze uz to jde bez vody. Ale zalezi to na situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kdyz drzim ostrikovac, tak nez sterace dojedou do pulky okna, tka uz to strika, tkaze to neresim. to dosetreni mi nevadi. Spis naopka me stve u OII. Jak psal nekdo vyse. pokud to nesetre poradne hned, tak to jeste setru cucne. Samosetreni s prodlevou spis rozmatla dalsi bordel po skle, protoze uz to jde bez vody. Ale zalezi to na situaci.

A prave to ze jedou pul oknana sucho to mi vadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta prodleva ve strikani vody na sklo je samozrejme chyba - melo by to fungovat tak jako u F a O.

Slysis hned po pritazeni packy cerpadlo?

A druha vec - dodatecny setreni se jeste u FI po nekolika mesicich vyroby deaktivovalo. Hodne lidi si na to stezovalo, ze jim to rozmazava uz polozaschlou vodu nebo spinu na skle. V kazdym pripade to slo nastavit pomoci VAGu, kde se nastavoval interval v sekundach mezi poslednim setrenim a dosetrenim. Funkce se deaktivovala nastavenim na 0 sekund.

Zkus pohledat, mozna to tu nekde je podrobnejs popsany - adresy atd.

Já nevim, ale u Fabule mi to taky nejdříve setře nasucho cca 1/2 dráhy stěračů směrem nahoru a až pak jde voda z trysek a je to tak od novoty...pěkně stupidní :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A a ted kdo by to umel za mensi uplatek aktivovat? Nejlepe v okoli Severni moravy, ale pojedu shodou okolnosti i do Prahy pristi tyden.

Taky by mě to zajímalo, kdo to umí, kolem Prahy???

umim ale trutnov

No to je škoda, mám to trochu z ruky a do těhle končin bohužel nejezdím. :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...