Přejít na obsah

Stěrače


mvh

Doporučené příspěvky

No vzdy ked tam lejem zimnu, vonku vystriekam z ostrekov aj prednych aj zadnych najskor letnu. Lebo ta letna sa ti nepremiesa tak dokladne v nadobke so zimnou a ak mas letnu v hadickach...koniec. Zamrzne a hotovo. Potom treba auto nechat rozmrazit niekde v garazi alebo v podzemnej garazi nakupneho centra...aspon 2-3h...niekedy aj dlhsie a vystriekat tu letnu von. Stalo sa mi nieco podobne vlani ked som tam nechal letnu zmes. A nemyslim ze by ti ostreky zamrzli zo zimnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimní kapalinu sem začal dolévat je to tak měsíc,ale po troškách.Čekalo mě nemilé překvapení,když sem chtěl nyní ostříknout sklo-zrada,zimní bylo dolito málo.Dnes sem měl od rána auto u známýho v garáži,nechal rozmrznout a náplň co byla v nádržce sem odsál injekční stříkačkou,na kterou sem pospojoval brčka na pití.Šlo to parádně.Pak už jen dolít 100%ní zimní a protáhnout hadičky.Sem vůl,že sem to neudělal dřív....

Editováno: , autor: djpetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem prečo Vas to tak trapi, ja som sa pomylil a dal som do ostrekovača letnu zmes a ked už som mal plnu nadržku žena sa ma opytala či to je zimna, skoro ma šlahlo, ale vyriešil som to uplne v pohode, chodil som po meste a vystriekal som celu letnu zmes až motorček skučal, potom som dolial nemrznucu z kauflandu /-18/ a je to v pohode, a to som robil teraz cez vikend ked tu u nas bolo cez den len 1 stupen... nech sa dari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je celkom zbytocne platit za zimnu aj v lete...ale na druhej strane asi aj zbytocna namaha odsavat 1liter letnej ked chcem vymenit za zimnu, nie? Ved je to radovao 20sk. ;) Ale ako som uz povedal, odporucam vystriekat komplat letnu z hadiciek a az potom naliat zimnu. Vyhnete sa problemom ako popisoval djpetr a PMA. ;)

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidávám v sobotu jsem jel dopoledne na Vysočinu a lepší počasí jsem si nemohl vybrat :) snežilo a mrzlo a moje stěrače byly obalený sněhem a já nic neviděl super docela jsem byl naštvanej 2x jsem stavěl abych to obouchal u spolujezdce byl nakonci stěrače tak 2cm led. No moc bezpečný to nebylo. A souhra náhod nevim nevim pánové. Myslim že ty stěrače jak nemaj tu konstrukci po celé délce tak jsou na konci měkké a nabaluje se to tam.Zklamalo mě to.

Jinak já používám zimní směs po celý rok a je po starostech

Editováno: , autor: kadli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verim tomu ze nie...v najhorsom pripade snad vypalis poistku...ale ked motorcek vrzi, tak je to ok...ale uz to radsej neskusaj a radsej roztop, vystriekaj a vymen. A skontroluj ak by neslo stale, ci poistka neni prepalena...to moze byt. Na F1 zvyklo vyrazit poistku ale nastastie neznicilo motorcek. U R mi motorcek vrcal ale nestriekalo nic. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej dotaz na vase sterace :-) Od clena fora jsem totiz koupil tyhle sterace ktery mam na O1:

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...t&id=100191 vypadaj jako klasicky aerotwiny, ale maj jiny uchyceni a na netu jsem se dozvedel ze to je nejaka "cube redukce" a jsou na Fabii2 a Roomstra. Jsou i jinak velky nez na Roomstrovi nebo Fabii. Nevite jak je to s vymenou sterace, jesi je potreba primo sterac s tim cube uchycenim nebo obyc aerotwin jako je treba na O2? Muj rozmer je totiz 600 a 470mm. Taky jsem nekde videl, ze se da vymenit jen ta gumicka a zbytek sterace zustane, jde to u vsech nebo jen nekde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, je to mozne, aby aero stierace (origo z vyroby) uz po roku prevadzky

robili na spodnom okraji predneho skla taky nezotrety film ?

ked okno zotriem iba raz, hnusny sedy povlak je na svete.

postupne mi rastie smerom hore,

az to musim poriadne postriekat vodou a zotriet.

:help:

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Je pravda, že ty aero fakt moc dluho nevydrží. Já to vyřešil tak, že po koupení nových jsem vyměnil jen stěrač před řidičem a z těch starých vybral lepší před spolujezdce. Mám teď jeden nový náhradní a že to trochu šmudlá ped spolujezdcem mi neva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...