Přejít na obsah

6Q1 937 049 D


cartmanko

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahojte,

 

chcem sa spytat aky je rozdiel medzi BGS 6Q1 937 049 E a 6Q1 937 049 F . Jedna je z roomstera a drzha z praktiku. Da sa to niekde vycitat?

 

diky

tak.... da sa to zistit treba v ETKE.  6Q1 937 049 F je nahrada za 6Q1 937 049 E :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě v ETKA nabízí za 6Q2 937 049 F jako náhradu 6Q0 937 049 F ale ještě dáva rozlišení např mě jako kombi pravostranné řízení 6Q0 937 049 F Z0J .

 

Je ten podtyp Z0J důležitý? Chci jinou kvůli tempomatu a samozřejmě zachovat stávajíci funkce.

 

 

Doplnění: tak jsem nakonec hlavně kvůli ceně koupil použitou 6Q1 937 049 F (bez dalšího podtypu) a po nakodování a krátkém zkoušení se zdá funguje vše jak má...

Editováno: , autor: Hub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím ve spolek no ja mam fabii 1.9tdi74kw a dal jsem tam 6Q1 937 049D a hlásí to jednu chybu jako ze slabé napětí Powertrain bus nebo tak nějak na vagu a myslím ze kvůli tomu nejde tempomat je to 2002 před fl. Jakou tam mam dat?? Díky za radu. Samozřejmě mam tam dodatečné setreni, trojblik, a taková ta klasika co tam šla no :) ale proste tempomat ne a ne jet a chyba je sporadicka a nejde smazat zajímavé ze?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím pánové,

Fabia 1 - jednotka centrální elektriky - 6Q1 937 049 C - poškozený výstup vnitřního osvětlení (výstup šel delší dobu do zkratu).

Můžu poprosit, jaké indexy jednotek bych tam mohl dát, aby jednotky uměly minimálně to co umí index "C"? Samozřejmě čím lepší jednotka (více funkcí, tím líp.....stejně to bude na vrakáči za stejnou cenu).

Děkuji.

 

Zapoměl sem - Fabia 1 - rok 2003; akorát nechápu - boční světýlka ve dveřích jsou zapojeny na okruh vrchního vnitřního osvětlení.

Editováno: , autor: PauLofWoCC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 7. októbra 2007 na 22:01, Wittmann napsal:

- kódovat asi budeš muset (musela by být z předchozího vozu nakódovaná stejně jako tvoje auto)

- tempomat fungovat bude

- s centrálem a okny to nemá nic společného - to řídí komfortka a řídící jednotky ve dveřích (na motorech)

- tripling nevím co je :-) (trojblik?)

prosim Vás o radu .dorabal som tempomat na Fabii 2002 klasok / vo vybave mala iba airbag 1x / vymenou packy a kablika. musel som meniť aj riadiacu jednotku siete lebo som mal 6q2  za 6q1-937-049-d tempomat ide ale svieti mi ABS aj s vykricníkom . ako ho vymazat cez vag .

Editováno: , autor: pepok311
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahojte. Potrebujem radu. Začali mi blbnúť stierače na Fabia I. Ukázalo sa, že chyba je asi v BSG. Kamarát mi ju dočastne vymenil za inú a prekódoval podľa pôvodnej. Stierače fungujú, ale prestal ísť tachometer, počítadlo km a palivomer lieta v zákrutách zo strany na stranu. Keď tam vrátim pôvodnú BSG, tak budíky ukazujú všetko správne. Zohnal som teda BSG s rovnakým ozačením ako bola pôvodná, prekódoval ju podľa pôvodnej, ale budíky stále nejdú. Môže to byť tým, že zle nakódoval BSG, alebo niečim úplne iným? Ďakujem za rady.

Editováno: , autor: Hrošík25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...