Přejít na obsah

Dodavka - vyber


Rorejs

Doporučené příspěvky

Zdar vsichni,

v soucasne dobe uvazuju o vymene oktavky za neco vetsiho. V idealnim pripade nejakou rozumnou dodavku.

Potreboval bych v tom vozit 4 lidi ( vyjimecne 5 ), pak 4 jizdni kola ( nejlepe bez rozkladani ) a hromadu bagaze. Taky by nebylo od veci kdyby v tom mohli 2 lidi obcas prespat.

Co jsem tak prochazel modely tak by mi se mi celkem libilo :

Mercedes VITO

Renault Traffic / Opel Vivaro - dlouhy verze

VW Transporter / VW Caravelle - dlouhy verze

Z hlediska vybavy minimalne ABS,klima,Airbag a neskodilo by nezavisly topeni. Cenovej rozpocet tak cca 400000 s DPH ( kdyby to bylo moc hezky tak i o neco vic ).

Mate pls nekdo zkusenosti s provozem tehle krabic, pripadne nejaky tipy, zkusenosti, postrehy ...

Dikec,

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nemám zkušennosti z žádným uvedeným, ale v příbuzenstvu a mezi kamarády jsou:

Opel - má ho kamarád na rozvoz zboží a stále na to nadává, předtím měl VW Tr. a až dokončí leasing, tak se k němu zase vrátí.

Vito - kamarádka ho má jako rodinné auto a maximální spokojenost, jezdí hodně na kolech, takž ekola se vlezou

VW - známý s ním rozváží zboží a také si nestěžuje, má v tom 1,9TDI a chválí si spotřebu

kamarád ho má jako rodinné - Caravelle a spokojenost

Hodně štěstí při výběru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně VW Transporter, volil bych Multivana, ten se dělá už i v dlouhé verzi, ale myslím, že krátká nová T5 je dobrá volba, rozhodně ale obsah 2,5, osobní spokojenost s dlouhou T4 - super auto,

rozhodně bych volil kompletně uvnitř čalouněnou, některé verze (combi speciál) jsou obloženy jen papundeklem a tyhle auta je nutno kvůli hluku dočalounit nebo dodělat plato za sedadla, což je na foto vidět. Těch úprav se dá dodělat hodně, třeba takto:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně VW Transporter, volil bych Multivana, ten se dělá už i v dlouhé verzi, ale myslím, že krátká nová T5 je dobrá volba, rozhodně ale obsah 2,5, osobní spokojenost s dlouhou T4 - super auto,

rozhodně bych volil kompletně uvnitř čalouněnou, některé verze (combi speciál) jsou obloženy jen papundeklem a tyhle auta je nutno kvůli hluku dočalounit nebo dodělat plato za sedadla, což je na foto vidět. Těch úprav se dá dodělat hodně, třeba takto:

Moooooc hezky, zatim mi to taky vychazi na Transportera ( v idealni pripade 4x4 ;-) ), ale co jsem tak prochazel inzeraty tak jsem az tak na nic extra narazil. Koukal jsem v Brne v bazarech a videl jsem 2 z roku 1999 a 2000 a oba mely korozi kolem celniho skla coz me odradilo. Jeste teda mam predstavu ze bych ty kola nejak vozil huvnitr. Videl jsem borce s Vitem co tam dal 6 lidi a 6 kol ( u tech sundaval predni kolo a vesel je tam napric - mel tam na to konstrukci ).

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobni skušenosti:

Traficem [sluzebni] (nevim ale jakej motor) - skvěle jizdni vlastnosti, špatné co se týče uspořadaní místa pro cestujici, často v servise z motorem, hlučný

Vitto [kamos jako soukrome] (rok tak 2003) - Skvělej interier - uspořadaní míst, dobre jizdni vlastnosti ale co vím tak furt nějaký problemy z napravama a hlavně brzdama

V praci taky mame Citrona Jumpera a to je strašne - furt v servise - dokonce po par kilometrech jsme nafasovali nové (nějaka vyrobní vada v uložení motoru)

Tolik asi mohu říct o dodavkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně VW Transporter, volil bych Multivana, ten se dělá už i v dlouhé verzi, ale myslím, že krátká nová T5 je dobrá volba, rozhodně ale obsah 2,5, osobní spokojenost s dlouhou T4 - super auto,

rozhodně bych volil kompletně uvnitř čalouněnou, některé verze (combi speciál) jsou obloženy jen papundeklem a tyhle auta je nutno kvůli hluku dočalounit nebo dodělat plato za sedadla, což je na foto vidět. Těch úprav se dá dodělat hodně, třeba takto:

nemuzu jinak nez souhlasit :palec2: Transporter proste THE BESt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito-každý na to nadává,problémy s řazením,korozí

VW-asi nejlepší volba

Vivaro.Traffic-problémy s motory,ložisky kol,uložení(podle slov kamaráda)

Toyota Hi-Ace(mám já)motor bez turba 2,4 D-max rychlost 140,je to klasická plechovka-mám 6 místnou,co se týče spolehlivostí tak naprosto bezkonkurenční-prakticky nic nedělám,nezná problémy ani při -30%,docela nahovno v zimě zadní náhon.jak jsem psal,plechovka,takže jezdíš li po lehku,tak j to znát,ale jak naložíš,ztichne a jede tichounce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito-každý na to nadává,problémy s řazením,korozí

VW-asi nejlepší volba

Vivaro.Traffic-problémy s motory,ložisky kol,uložení(podle slov kamaráda)

Toyota Hi-Ace(mám já)motor bez turba 2,4 D-max rychlost 140,je to klasická plechovka-mám 6 místnou,co se týče spolehlivostí tak naprosto bezkonkurenční-prakticky nic nedělám,nezná problémy ani při -30%,docela nahovno v zimě zadní náhon.jak jsem psal,plechovka,takže jezdíš li po lehku,tak j to znát,ale jak naložíš,ztichne a jede tichounce.

Dejme tomu ,ze mas vic oken...taky by se nemuselo za nic stydet:)

post-4984-1191867185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně VW Transporter, volil bych Multivana, ten se dělá už i v dlouhé verzi, ale myslím, že krátká nová T5 je dobrá volba, rozhodně ale obsah 2,5, osobní spokojenost s dlouhou T4 - super auto,

rozhodně bych volil kompletně uvnitř čalouněnou, některé verze (combi speciál) jsou obloženy jen papundeklem a tyhle auta je nutno kvůli hluku dočalounit nebo dodělat plato za sedadla, což je na foto vidět. Těch úprav se dá dodělat hodně, třeba takto:

Moooooc hezky, zatim mi to taky vychazi na Transportera ( v idealni pripade 4x4 ;-) ), ale co jsem tak prochazel inzeraty tak jsem az tak na nic extra narazil. Koukal jsem v Brne v bazarech a videl jsem 2 z roku 1999 a 2000 a oba mely korozi kolem celniho skla coz me odradilo. Jeste teda mam predstavu ze bych ty kola nejak vozil huvnitr. Videl jsem borce s Vitem co tam dal 6 lidi a 6 kol ( u tech sundaval predni kolo a vesel je tam napric - mel tam na to konstrukci ).

P.

po zkušenostech kam všude T4 vyjela, bych 4x4 oželel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...