Přejít na obsah

Vaše spotřeba u 1.9Tdi 96Kw


seler

Doporučené příspěvky

Nevím sice jak jezdíte a kudy,nejsem žádný závodník a průměr mám 7litrů málokdy se mi podaří jet pod 7 a to nemám těžkou nohu!!!

Mám kolegu co má ten samý motor a spotřebově je na tom podobně.

Takže prosím zkuste nechat těch pohádek o spotřebě 5litrů po městě a na dálici při 160km/h.

Děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, moje dlouhodoba je 6,2 a to jezdim 80% ve meste . Jasne kdyz je zacpa tak pocitac ukazuje i 8 ale dlouhodoba je 6,2. Udelal jsem zkousku Brno - Praha v 1 rano . Nastenen tempomat na 180 a po dojeti do cile 6l na 100 proste pohoda , na takovy auto nadhera

Editováno: , autor: jendaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti tobě ale příspěvky víše se moc neliší tak jaký pohádky. Zkus ještě zlehčit nohu!!! Známej má 96kw passat a jezdí taky 7 a víš a nevěřil že se dá jet za míň, když jsem ho svezl tak koukal jak se sním dá jet za 5,3/100!!!

To je v pohodě,já nerýpal,jen se zapojil do diskuze a napsal tu svůj názor a zkušenost....

Je pravda,že jsem se sedmilitrovou spotřebou na takovou káru spokojen,jen 5,3l mi přijde fakt málo a 6l při závodění taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam mám dlouhodobou taky kolem těch 7 lit. ale jezdím 90% po městě a o víkendech na chalupu po dálnici kde jezdím tak v průměru kolem 160 až 200 jak se da a jakej je provoz.

Nedavno sem jel do Italie dohromady 1700 km i se surfem na střeše (přes německo sem to kostil i 180) ale pak taky občas pomalu (kolem Mnichova) a po dojetí tam bylo 6,8 lit

TAky moc nechápu ty 5 lit spotřeby... po městě zhola nereálný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych chtěl jezdit za 5 , ale nějak se mi to jestě nikdy nepodařilo lol

mám auto sice v automatu, ale ve městě jezdím tak za 8-12 , podle provozu. Mimo město to vždy spadne, takže nejčastější hodnota, když nejezdím jen po městě je mezi 6-7.5l (mimo obec těch 100, dálnice 150)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...