Přejít na obsah

(o) rada o výměně motru 66kw za 81kw


bodler

Doporučené příspěvky

pokud vyměníš jednotku za 81 kW a kabeláž svod od turba tak by to mělo sedět

Proč jednotku a kabeláž??? Jenom vymění motor a předělá regulaci turba z přetlakové na podtlakovou. Do svojí origo jednotky si nechá nahrát origo nebo upravený soft pro 81kW. Nemusí měnit jednotku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vyměníš jednotku za 81 kW a kabeláž svod od turba tak by to mělo sedět

Proč jednotku a kabeláž??? Jenom vymění motor a předělá regulaci turba z přetlakové na podtlakovou. Do svojí origo jednotky si nechá nahrát origo nebo upravený soft pro 81kW. Nemusí měnit jednotku!

pokud to přehrání vyjde levněji tak určitě přehrát

kabeláž jsem myslel kvůli té regulaci,

já to taky předělával (1999-2001) jednotku jsem dal z faceliftu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vyměníš jednotku za 81 kW a kabeláž svod od turba tak by to mělo sedět

Proč jednotku a kabeláž??? Jenom vymění motor a předělá regulaci turba z přetlakové na podtlakovou. Do svojí origo jednotky si nechá nahrát origo nebo upravený soft pro 81kW. Nemusí měnit jednotku!

pokud to přehrání vyjde levněji tak určitě přehrát

kabeláž jsem myslel kvůli té regulaci,

já to taky předělával (1999-2001) jednotku jsem dal z faceliftu

Tak pokud by chtěl EDC15, pak ano. Jednotku a kabeláž. To souhlasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte mám octavii 66kw r.v.99 +čip nevím od jaké firmy(koupeno s čipem zatajen) a klek mě tam motor a mám dobrou na nabítku na 81kw a chci se zeptat zda tam vše pasuje,jestli to pojede? Děkuju

Na STK nemusíš projít. Sice na evidenci můžeš požádat o výmaz čísla motoru, Ale typ musí být zachován dle TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte mám octavii 66kw r.v.99 +čip nevím od jaké firmy(koupeno s čipem zatajen) a klek mě tam motor a mám dobrou na nabítku na 81kw a chci se zeptat zda tam vše pasuje,jestli to pojede? Děkuju

Na STK nemusíš projít. Sice na evidenci můžeš požádat o výmaz čísla motoru, Ale typ musí být zachován dle TP.

Asi tak, bude problém na STK a dneska jsem slyšel že už se začíná všechno fotit a všude maj kamery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm tak ta STK bude asi problém, a co když tam dám 66KW ,ale je to motor 2002r.v to se musí taky něco měnit?a ten číp nevadí že tam je?

Hele, všechno jde vyřešit. Já teď dávám ASZ, které taky nemám v TP....ale to je už věc každého...nehodlám tě k ničemu nabádat...

Když dáš 66kW s VNT turbem, přestavba bude naprosto stejná. Až na trysky jsou totiž motory 66kW a 81kW naprosto totožné.

A chip? Těžko říct, co je to zač. Možná je tou příčinou odrovnání motoru. Těžko říct.....možná pošli nějaké logy...

Nevíš kolik tlačí turbo? A co je vůbec s tím motorem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm tak ta STK bude asi problém, a co když tam dám 66KW ,ale je to motor 2002r.v to se musí taky něco měnit?a ten číp nevadí že tam je?

Nejde ani o ročník ani o čip. Záleží na typu motoru. Ten by měl být zachován.

66 ročník 99 jsi měl pravděpodobně typ AGR Tak o toto jde.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za dady,výměna motoru proběhla v pořádku,ale potom jsem to jel projet a auto jede cca 60% a byl jsem v autoservisu na diagnostice a řekli mě že to može dělat sto duvodů a ukázalo jím to že chybně pracuje ventil (na fotce)nemáte stím někdo skušenost? čím to muže byt?

post-6894-1193070689_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za dady,výměna motoru proběhla v pořádku,ale potom jsem to jel projet a auto jede cca 60% a byl jsem v autoservisu na diagnostice a řekli mě že to može dělat sto duvodů a ukázalo jím to že chybně pracuje ventil (na fotce)nemáte stím někdo skušenost? čím to muže byt?

Ježiši já to nechápu!!!! Jak se takoví břídilové vůbec můžou uživit!!!!!! Najdi si pořádného diagnostka, jinak zaplatíš tisíce korun a stejně nic nevyřešíš!

Není to žáden ventil, ale čidlo teploty a tlaku nasávaného vzduchu. Je třeba auto nalogovat a zjistit, jestli jde málo nafty, nebo moc tlaku např. Takhle ti nikdo neporadí. Hlavně už tam nikdy nejezdi!!! Ať neživíš takové existence! Doufám, že jsi to měl alespoň zadara...když už ti nic neřekli... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...