Přejít na obsah

zadní lišta nad RZ


pažout

Doporučené příspěvky

Zdravím, jelikož mám polámanou lištu na SPZtkou a zároveň rozbitý zámek u pátých dveří (někdo se tam snažil dostat, asi šroubovákem), nevíte jestli existuje nějaká lišta, která nemá díru na zámek? - aby ten zámek vůbec nebyl vidět, prostě ten plast z jednoho rovného kusu. Případně kde by se dala zakoupit, díky všem.

O1 sedan, barva červená, r.v. 1997 (1,6l;55kW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, zda se standardně vyrábí, ale tím se opravdu nikdo nezabývá? - vždyť mi to připadá, že by to mohlo vypadat dobře - pro tuning auta. Každopádně jsem našel toto pro fábku - http://www.vltava2000.cz/martinek-auto/goo...strGoodsID=2040 - samozřejmě nevím, jestli ta fotka není ilustrativní, tedy jestli je na obrázku opravdu to co prodávají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato lišta špatně nevypadá na fabce, ale oktě si to neumim představit. Myslim si ale, že by na octu jít měla, pokud ji nemají přímo na ni, páč šířka SPZ by měla být stejná. Zíleží taky na rozmístění šroubů, páč na sedanu jsou 4 a na kombálu 3 šrouby-jestli to mají tak, bylo by to v pohodě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mam dalsi dotaz :)

mam combika rv.99 (predni partie predelane na facelift) a chci upravit i zadni. Opravdu se mi nelibi ta zadni lista nad SPZ z predfaceliftove verze kdyz je kolem zamku 5 dveri to ocko nebo jak bych to nazval. Muj dotaz. Pasuje bez vetsich problemu ta lista z faceliftu co uz je vysi? nebudou problemy se zamkem nebo s usazenim (srouby, diry atd). Jak to tam je vlastne pridelano? kdyz uz to teda budu menit tak za tu faceliftovou a v chromu... poradte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi dotaz :)

mam combika rv.99 (predni partie predelane na facelift) a chci upravit i zadni. Opravdu se mi nelibi ta zadni lista nad SPZ z predfaceliftove verze kdyz je kolem zamku 5 dveri to ocko nebo jak bych to nazval. Muj dotaz. Pasuje bez vetsich problemu ta lista z faceliftu co uz je vysi? nebudou problemy se zamkem nebo s usazenim (srouby, diry atd). Jak to tam je vlastne pridelano? kdyz uz to teda budu menit tak za tu faceliftovou a v chromu... poradte pls

Faceliftová lišta jde zaměnit za původní.Šrouby jsou přístupné po sundání čalounění 5.dveří.

Myslím,že chromová se nedělá.To co máš zřejmě na mysli je kryt lišty,který se na lištu lepí.

http://www.milotec.net/kryt-madla-patych-d...ia-facelift.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi dotaz :)

mam combika rv.99 (predni partie predelane na facelift) a chci upravit i zadni. Opravdu se mi nelibi ta zadni lista nad SPZ z predfaceliftove verze kdyz je kolem zamku 5 dveri to ocko nebo jak bych to nazval. Muj dotaz. Pasuje bez vetsich problemu ta lista z faceliftu co uz je vysi? nebudou problemy se zamkem nebo s usazenim (srouby, diry atd). Jak to tam je vlastne pridelano? kdyz uz to teda budu menit tak za tu faceliftovou a v chromu... poradte pls

Faceliftová lišta jde zaměnit za původní.Šrouby jsou přístupné po sundání čalounění 5.dveří.

Myslím,že chromová se nedělá.To co máš zřejmě na mysli je kryt lišty,který se na lištu lepí.

http://www.milotec.net/kryt-madla-patych-d...ia-facelift.htm

Lišta pasuje. Taky jsem měl starý typ. Vyřešil jsem to tak, že díru po zámku jsem nechal zavařit. Poradil mi to kdysi už dávnio Beny.

post-1028-1178741438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zajímá mě, jestli existuje tahle lišta i bez té díry na zámek. koupil jsem si jiné klíče a zámky a k nim už zámek kufru není. chtěl jsem se proto zeptat jestli existuje nějaká verze té lišty bez té díry na zámek. zkoušel jsem si to nakreslit a myslím že by to nevypadalo špatně.

post-9845-1191938759_thumb.jpg

post-9845-1191938768_thumb.jpg

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak přesně tenhle problém sem taky řešil a nakonec sem zvolil to samý , známej mi to zalil nákym plastem či co pak sem to stříknul a nechal airbrushem udělat nápis a výsledek je moc hezkej koukni :palec2: no jak nato tak koukám budu muset asi umejt autí .

post-36-1191947626_thumb.jpg

post-36-1191947634_thumb.jpg

Editováno: , autor: zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to budu resit kvuli toho ze se uz tam nekdo chtel dostat tak se aspon zbavuji zamku

Já mám na Tource zaslepeno přímo z výroby tak se něco dělat musí.

Jo máš pravdu , ted se dělá záslepka - plastová- místo zámku myslim že v etce to někde je cca 100Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímá mě, jestli existuje tahle lišta i bez té díry na zámek. koupil jsem si jiné klíče a zámky a k nim už zámek kufru není. chtěl jsem se proto zeptat jestli existuje nějaká verze té lišty bez té díry na zámek. zkoušel jsem si to nakreslit a myslím že by to nevypadalo špatně.

Mam to na obou našich octach taky tak. Známý mi to zavařil a nechal jsem to přelakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
nad tim zaslepenim taky uvazuju, mam OI Tour ale listu mam s dirou, bud na me setrili nebo tu zaslepku nekdo ukrad uz u prodejce... Asi nejlepsi to bude zablit kitem, prebrousit a prestrikat.

Kit ani ne.ja to budu delat ze si zajdu do vrakace jestli tam nemaj nejakej rozmlacenej plast ze skodovky a roztavim ho a zaleju jim tu diru aspon to nebude praska ,dobrousim,plnic a to uz vsichni znate :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...