Přejít na obsah

zadní lišta nad RZ


pažout

Doporučené příspěvky

Ja to budu resit kvuli toho ze se uz tam nekdo chtel dostat tak se aspon zbavuji zamku

Já mám na Tource zaslepeno přímo z výroby tak se něco dělat musí.

hoď sem fota toho zaslepení, origo jsme to ještě neviděl a chi to :)

Tady to máš:post-6136-1193146076_thumb.jpg

ta díra tam je pořád, to ti zadělají akorát ten vstup pro klíč? nebo jak je to? detail prosím. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pokud to chce nekdo detailne tak tady to je....

post-3337-1193215883_thumb.jpg

nic peknyho to ale podle me neni, ja kdyz kupoval auto taxem setril na DO od centralu, sem si rikal vsak co, u supermarketu otevru kufr klicem ze jo,

no a vono prd...

já to dám do laku a ono to v té liště zmizí.

Hele, ty už máš 3. gen., tak si to DO dodělej, není to nic drahého, cca 2-3tis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pokud to chce nekdo detailne tak tady to je....

post-3337-1193215883_thumb.jpg

nic peknyho to ale podle me neni, ja kdyz kupoval auto taxem setril na DO od centralu, sem si rikal vsak co, u supermarketu otevru kufr klicem ze jo,

no a vono prd...

já to dám do laku a ono to v té liště zmizí.

Hele, ty už máš 3. gen., tak si to DO dodělej, není to nic drahého, cca 2-3tis ;)

Když to dáš do laku tak to nebude tak hezký... ...estetické hladisko vždy rozhodujúce... :)

(však se na to DO chystám, jenže nejsem v ČR a tady těm pastýřům to nesvěřím... takže až příští rok v květnu) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pokud to chce nekdo detailne tak tady to je....

post-3337-1193215883_thumb.jpg

nic peknyho to ale podle me neni, ja kdyz kupoval auto taxem setril na DO od centralu, sem si rikal vsak co, u supermarketu otevru kufr klicem ze jo,

no a vono prd...

aha takhle to vypadá, já myslel že se zadělá celá ta díra a ne jen ten vstup pro klíček, to je teda pěkně blbý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Super to vypada,asi taky potunim tu svoji!:) Nemas problem s tim steracem?Mi to kur.. podrelo sklo,musel jsem mu to krytku trosku ubrousit,no ale ryha zustala!A mas vystrelovaci klicky nebo ne?

Sterac jsem upravoval hodne,Jak je ta pruzina tak jsem ji zkratil a ted to nedela cmouhu uprostred.Klice jsou 3.tlac. a delal je cosby zac mu chci podekovat.Super prace a rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...