Přejít na obsah

Kde nechat pojistit auto


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Poradte, kde nechat nejlepe a nejvyhodneji pojistit osobni auto. Ktera pojistovna nabizi vyhodne sluzby za rozumne ceny? Dosud jsem mel pojisteni v leasingu, ale ted musim platit sam... Jde o fabii RS. Predchozi auto nebylo hlasene na me, takze u pojistoven v podstate zacinam od nuly bez bonusu :( Aktivni ridic jsem od roku 2001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si čas a posbírej pár nabídek. Ono jak vidím totiž nelze úplně generalizovat. Před rokem jsem si cvičně pár pojišťoven obeslal, protože jsem chtěl taky změnit ČP. A k mému překvapení třeba Allianz byl u mého auta asi 50% dražší než moje tehdejší pojistka. Další pojišťovna, už si nepamatuji která, mi zase nebyla schopna auto pojistit na mnou požadovanou sumu a pořád mleli něco o podpojištění a oháněli se tabulkovou cenou, která byla proti aktuální tržní asi 2x vyšší a tomu odpovídala i pojistka.

Takže ve finále jsem zašel do ČP, pojistku upravil dle stáří a hodnoty auta a s dnešními bonusy i přes postupný nárůst sazeb a podstatně vyšší pojistnou částku platím vč. havarijního stejně jako před 7 lety u feldy šestnáctky.

Editováno: , autor: Tesna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pojišťovnu UNIQA (kompletní pojištění včetně čelního skla) a cena úplně perfektní, poloviční než u ČP.

Naši maj u Uniqa Astru a letos jim došel dopis ve stylu "Sice nebouráte, ale stejně vám zdražíme pojištění, prt. potřebujeme zvýšet/udržet své zisky"...

Mě zatím nic takového nepřišlo. Hold se asi budou pomalu přibližovat k cenám konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte, kde nechat nejlepe a nejvyhodneji pojistit osobni auto. Ktera pojistovna nabizi vyhodne sluzby za rozumne ceny? Dosud jsem mel pojisteni v leasingu, ale ted musim platit sam... Jde o fabii RS. Predchozi auto nebylo hlasene na me, takze u pojistoven v podstate zacinam od nuly bez bonusu :( Aktivni ridic jsem od roku 2001.

Koukni sem:

http://www.top-pojisteni.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povinné i havarijní mám u ČP...sice teda rozhodně nejsou nejlevnější, ale v ceně jsou docela slušné asistenční služby...mám s nimi dobré zkušenosti - z havarijní pojistky zaplatili škodu rychle a bez řečí...a hlavně nesegmentují...ostatní pojišťovny (kromě Koop a Triglavu) mě trestají za to, že jsem mladík z velkoměsta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...