Přejít na obsah

GSM pager


MKTU

Doporučené příspěvky

Ahoj, jelikož se v mém okolí ztratily tři octavie, rozhodl jsem se instalovat do mé Octávky 1,8 Turbo r.v. 12-98 origo komunikační modul GSM -PATRIOT.

Pokud jsem ho zapojoval třeba do předešlé Feldy tak nebyl problém, protože tam jsem měl alarm Jablotron, který měnil na jednom výstupu po zamknutí dálkáčem polaritu.

U Octávky mám komfortku 2.5 generace s origo dálkou v klíči a alarmem na houkačku.

Neví někdo z odborníků na komfortky (cosby, Vaša, atd.), jestli při zamknutí dálkou se na některém vývodu z komfortky změní napětí z nuly na +12V nebo naopak z +12V po zamčení na nulu. Navíc je potřeba aby z nějakého výstupu při spuštění alarmu vycházel třeba stálý kladný signál min. dlouhý 3 vteřiny. Ten přerušovaný na houkačku už leze přímo z komfortky nebo je přerušovaný až dál pomocí dalšího obvodu s relé ?? Předem dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jelikož se v mém okolí ztratily tři octavie, rozhodl jsem se instalovat do mé Octávky 1,8 Turbo r.v. 12-98 origo komunikační modul GSM -PATRIOT.

Pokud jsem ho zapojoval třeba do předešlé Feldy tak nebyl problém, protože tam jsem měl alarm Jablotron, který měnil na jednom výstupu po zamknutí dálkáčem polaritu.

U Octávky mám komfortku 2.5 generace s origo dálkou v klíči a alarmem na houkačku.

Neví někdo z odborníků na komfortky (cosby, Vaša, atd.), jestli při zamknutí dálkou se na některém vývodu z komfortky změní napětí z nuly na +12V nebo naopak z +12V po zamčení na nulu. Navíc je potřeba aby z nějakého výstupu při spuštění alarmu vycházel třeba stálý kladný signál min. dlouhý 3 vteřiny. Ten přerušovaný na houkačku už leze přímo z komfortky nebo je přerušovaný až dál pomocí dalšího obvodu s relé ?? Předem dík za odpověď

Copak to vyresit tim, ze pripojis na houkacku oba dva vstupy (jak signal zapnuteho alarmu, tak signal poplachu). Je fakt, ze po zavoalni na patriota nezjistis, zda je alarm aktivovan ci ne, ale fungovat by to melo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...