Přejít na obsah

chrčení


author

Doporučené příspěvky

zdravim panove, mam problem....od 3. prevodoveho stupne pri akcelaraci neco zacne chrčet (dost nepříjemný zvuk), ale jen v rozmezi cca od 2000 do 2500, pak to prestane....jde to jakoby od motoru, nebo převodovky.....kdyz je pusteny radio tak to neni slyset ale kdyz o tom clovek vi tak to slysi furt.....kdo vi co se to deje????? kdo mi poradi......??????

jinak 1,6 fsi, 11/2004

dik moc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
zdravim panove, mam problem....od 3. prevodoveho stupne pri akcelaraci neco zacne chrčet (dost nepříjemný zvuk), ale jen v rozmezi cca od 2000 do 2500, pak to prestane....jde to jakoby od motoru, nebo převodovky.....kdyz je pusteny radio tak to neni slyset ale kdyz o tom clovek vi tak to slysi furt.....kdo vi co se to deje????? kdo mi poradi......??????

jinak 1,6 fsi, 11/2004

dik moc.....

Ahoj,řešil jsem uplně stejný problem,tada snad pokud to je ten stejný pazvuk. U mě to bylo slyšet při volnoběhu,dojezdy bez rychlosti ke křižovatce,stání a pod. Mám 1,9 TDI. Když se mrkneš na motor,tak kolem hoho plastového deklu který ho zakrývá vede po levé straně černá gumová hadice od vzduchu asi 10 cm průměr. Za tu když jsem chytnul a pohatnul trošku dolů nebo nahoru,tak se to uklidnilo. vyřešil jsem to tak,že jsem mezi tuto hadici a ten plast.dekl mototu šprajcnul kousek staré hydraulické hadice,asi tak 6mc. Takže ten šprajc tu vzducovou hadici tlačí směrem dolu. Je to sice řešení zcela laické,ale ve voze je svatý klid.Kontroloval jsem všechny šrouby a spoje,které to vzduchové potrubí drží,ale vše O.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...