Přejít na obsah

Dálkové ovládání


Šváb

Doporučené příspěvky

Není origo , je to nějaký Keetec. Origo je pouze centrální na klíč viz.první můj příspěvek.

Centrální zamykání má vstup na konektoru T23a/6 centrální jednotce konfortního systému (J396) (strana řidiče), Ukostření přímo - zamknout; ukostření přes odpor 180 ohmů - odemknout. Záleží jestli "nějaký Keetec" disponuje patřičným výstupem. Vhodnejší je napsat přesný typ, nebo vložit návod - pak se dát relevantně poradit.

central.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, stala sa mi zaujímava vec - mojím origo DO som začal ovládať nielen svoje auto, ale i cudziu Octaviu Tour prvej generácie typujem asi z rv 2006-2008, ktorá sa sem tam objaví na našej ulici. Či aj on svojím DO ovláda moju Fabku neviem. Stalo sa to behom dvoch týždňov asi dvakrát. Je to náhoda alebo prirodzený jav ?

Editováno: , autor: orlov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ma niekto aktivovane otvarenie LEN soferovych dveri po prvom stlaceni na DO u Fabie II alebo Roomstri? Po druhom stlaceni sa otvoria aj ostatne dvere. Zaujimalo by ma co sa stane, ked pri tejto funkcii drzim stlacene tlacitko po prvom stlaceni:

1.otvoria sa vodicove dvere + zacnu sa otvarat okna ?

2.otoria sa vodicove dvere + ostane dvere + zacnu sa otvarat okna ?

3.otvoria sa len vodicove dvere (otvaranie okien cez DO nefunkcne) ?

Podobne co sa stane keby som drzal stlacene tlacitko otvarania okien az pri druhom stlaceni ?

V servise je to platena 'sluzba' tak chcem zistit ci nou nepridem o moznost otvarat okna cez DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pří každém držení tlačítka "odemkni" se otvírají všechna okna vždy současně. Nezáleží jestli jsou jakékoliv dveře zamčené, nebo odemčené.

To samé je zavírání při zamykání. Taky se zavírají i když už bylo předtím zamčeno.

Zavírání - otvírání oken na dálku není nijak vázáno se zámky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda nemá někdo zkušenosti s instalací dálkového ovládání LA005 na Fabii 2 r.v 08 s centrálem bez dálky.Nechal jsem si to nainstalovat v Ostravě u prodejce a mechanik mi tvrdil že dojezd oken a vyhledávání na parkovišti s probliknutím blinkrů nejde zapojit.Chci se zeptat zda je to tak a nebo je to taková drbačka a nechtělo se mu to zapojovat.Samostatný odskok kufru zapojil.Předem děkuji za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám na fábii originální dálku s centrálem (ale nevím jestli je to zrovna LA005...) a okna mi neotvírá ani nezavírá. Chtěl jsem si to také nechat udělat (na firemní oktávce to funguje), ale v autorizáku mi technik řekl, že to na fábii nakódovat nejde. Světla mi také neproblikává, jenom blinkry při zavíráni a otevírání.

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám na fábii originální dálku s centrálem (ale nevím jestli je to zrovna LA005...) a okna mi neotvírá ani nezavírá. Chtěl jsem si to také nechat udělat (na firemní oktávce to funguje), ale v autorizáku mi technik řekl, že to na fábii nakódovat nejde. Světla mi také neproblikává, jenom blinkry při zavíráni a otevírání.

D

origo dalka neni zadna la005 , a u fll pred fl nejde dotazeni oken pres dalku kvuli zbernici can .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takže kdyz otevřeš kapotu tak ji uvidiš zleva zepředu , to je pruhodka do meziprostoru , pak musiš sundat stěrače, torpedo, takovej ten plast pod torpedem , pak jak se koukneš do te diry co vznikla tak si všimneš že centralně naproti budiu maš takovou gumovou pruhodku ,a je to ;) , z interieru se tam dostaneš takvou pidi dirou za budikama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...