Přejít na obsah

Dálkové ovládání


Šváb

Doporučené příspěvky

A da sa nejak nakodovat funkcia take me home? Teda ze sa reflektory zhasnu az p nejakej dobe ako auto zamknem? Mne sa zda ze v katalogoch Roomster sa to propagovalo...no akurat som ho pri upratovani cez vikend vyhodil a tak si to nemozem overit. Viete niekto o tom nieco? Pripadne ako to nakodovat? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

light asistent bude nieco ine podal mna tam preda pisu ze je to vnutorna vybava, to asi nebudu reflektory ... no niesom si isty...

to co spominas romanko som videl usim na octavke II ale tusim svietili len svelta na zrkadlach akoze osvietenie priestoru okolo dveri,,

edit> mas ty ale pravdu cece .. nasiel som v teste OII

Pozoruhodnosťou je systém Light Assistant, ktorý obsahuje funkciu Coming/Leaving Home (pri odchode z auta/príchode k autu rozsvieti na určitý čas svetlá)

hmmmmmm

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávam sa, že ten spomínaný "Light assitant" je len to denné svietenie, ktoré sa aktivuje prepínačom pri poistkách... Keďže Roomster obsahuje "recyklovanú" elektroniku z F1 a O1, obávam sa, že coming a leaving home nebude vedieť len tak jednoducho nakódovaním (ako tak to vie len O2). Bol však raz jeden akčný model O1, volal sa tuším Rider, a ten veru mal coming aj leaving home. Bolo to ale riešené externým modulov, tuším z Pola alebo Golfu IV. Riešilo sa to už na fóre vo Fabia sekcii, ale nič sme nevyriešili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten modul jestvuje a stoji 2400SK a je to vlastne relatko

malo to dosť zvlaštne ovladanie tak som to neriešil (musel si bliknuť dialkačmi aby sa aktivovalo comming home pri otvorených dverách....)

Leaving home to nemalo a vlastne ani nemá iba ak by dačo vymysleli.

chcelo by to aktuell DP Roomstra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to vyriesit len cez externy modul, ktory sa napoji na central. Chcem si to dat spravit, len na to nemam cas...

Romanko: v materialoch o Roomstri, co som mal moznost vidiet, taka vychytavka nebola uvedena

co dojezdy oken?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávam sa, že ten spomínaný "Light assitant" je len to denné svietenie, ktoré sa aktivuje prepínačom pri poistkách... Keďže Roomster obsahuje "recyklovanú" elektroniku z F1 a O1, obávam sa, že coming a leaving home nebude vedieť len tak jednoducho nakódovaním (ako tak to vie len O2). Bol však raz jeden akčný model O1, volal sa tuším Rider, a ten veru mal coming aj leaving home. Bolo to ale riešené externým modulov, tuším z Pola alebo Golfu IV. Riešilo sa to už na fóre vo Fabia sekcii, ale nič sme nevyriešili.

mam schmata :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to vyriesit len cez externy modul, ktory sa napoji na central. Chcem si to dat spravit, len na to nemam cas...

Romanko: v materialoch o Roomstri, co som mal moznost vidiet, taka vychytavka nebola uvedena

co dojezdy oken?

sorry, zle som to napisal...

mal som na mysli dojazdy okien - tie sa daju riesit cez externy modul, ktory sa napaja k centralu. O "leaving home" funkciu som sa nezaujimal, nepotrebujem to.

A ako hovori Igor, "light assistant" je funkcia na automaticke rozsvecovanie svetiel po nastartovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to asi prisnilo ze to roomster ma vo vybave? Hmmm...skoda ze nemam este doma ten stary katalog...bol by som prisahal ze to tam bolo niekde. Ved sa mi zdala ze aj taka reklama bola, ze rodinka zaparkovala roomster pred rodinnym domom a ze sa svetla nezhasli...ci uz bluuznim? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si prosim, ak môžeš tak dufi2dufi@yahoo.com :palec2:

Obávam sa, že ten spomínaný "Light assitant" je len to denné svietenie, ktoré sa aktivuje prepínačom pri poistkách... Keďže Roomster obsahuje "recyklovanú" elektroniku z F1 a O1, obávam sa, že coming a leaving home nebude vedieť len tak jednoducho nakódovaním (ako tak to vie len O2). Bol však raz jeden akčný model O1, volal sa tuším Rider, a ten veru mal coming aj leaving home. Bolo to ale riešené externým modulov, tuším z Pola alebo Golfu IV. Riešilo sa to už na fóre vo Fabia sekcii, ale nič sme nevyriešili.

mam schmata :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to vyriesit len cez externy modul, ktory sa napoji na central. Chcem si to dat spravit, len na to nemam cas...

Romanko: v materialoch o Roomstri, co som mal moznost vidiet, taka vychytavka nebola uvedena

co dojezdy oken?

sorry, zle som to napisal...

mal som na mysli dojazdy okien - tie sa daju riesit cez externy modul, ktory sa napaja k centralu. O "leaving home" funkciu som sa nezaujimal, nepotrebujem to.

A ako hovori Igor, "light assistant" je funkcia na automaticke rozsvecovanie svetiel po nastartovani.

a co je to za externí modul ?kde se dá sehnat a co to stojí ty? víš jak to zapojit?

Ty dojezdy mi moc chybí měl jsem je ve Fabce a byla to super věcička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to vyriesit len cez externy modul, ktory sa napoji na central. Chcem si to dat spravit, len na to nemam cas...

Romanko: v materialoch o Roomstri, co som mal moznost vidiet, taka vychytavka nebola uvedena

co dojezdy oken?

sorry, zle som to napisal...

mal som na mysli dojazdy okien - tie sa daju riesit cez externy modul, ktory sa napaja k centralu. O "leaving home" funkciu som sa nezaujimal, nepotrebujem to.

A ako hovori Igor, "light assistant" je funkcia na automaticke rozsvecovanie svetiel po nastartovani.

a co je to za externí modul ?kde se dá sehnat a co to stojí ty? víš jak to zapojit?

Ty dojezdy mi moc chybí měl jsem je ve Fabce a byla to super věcička

Pozri si tento link http://www.autoalarmy.sk/katalog/snimace_a...erface_oct.html

Neviem, ci sa to da pouzit aj na Roomster, ak nie, tak nieco na tento sposob. Meta ma nieco podobne, len asi 2x drahsie. Ja sa do toho pustat nemienim, mali by to vediet spravit aj v skoda servise. Pripadne sa popytaj niekde, kde montuju alarmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...