Přejít na obsah

Neklesejte na mysli


Harley1006

Doporučené příspěvky

O reklamacich jsem zde jiz psal nekolik prispevku a ani nevim uz co vse se opravovalo a odstranovalo ať uz v ramci zarucni reklamace tak po mnou zpusobene havarii kdy to znackovy servis opravil a pak jsem resil dalsi pulrok to co opravili spatne, jen pro zpestreni se s vami podelim o tech novych par poslednich.....

po te havarii mimochodem to byl naraznik,blatnik, svetla,mlhovky, drzak baterky a skrabnuty bok auta jsem po oprave prevzal auto a po te co jsem ho druhy den ručně umyl, tak jsem zjistil ze pribyl skrabanec na haupne, ktera byla pred opravou neposkozena a za podbehem leveho kola kde menili blatnik zapomeli dat ten ukoncovaci plast takze pri otevrenych dverich u ridice jsem videl dirou za blatnikem az na predni svetlo, pri te prilezitosti jsem si nechal dodelat senzor kapaliny v nadobce ostrikovacu ostriky svetel a park senzory vpredu. Pote co jsem prisel na tyto dve zavady ,radne jsem prosel auto a zkontroloval vse dukladne. Pribylo - nevymeneny drzak baterie, stale byl praskly, senzory vpredu ukazovali blizici se prekazku na radiu zrcadlove (prekazka v pravo zobrazena v levo), mezitim vypadlo ovladani privodu klimy do schranky pred spolujezdcem, zatekalo do interieru v nohou ridice a spolujezdce ,pri stahovani okenka praskalo ve stahovacce, u nich montovane tazne po zaprazeni vleku a zarazeni zpatecky stale piskali senzory, budik maxi-dotu maji od vyndani kvuli tomu senzoru hladiny co pripojovali ostipane hrany. Auto jim davam zpatky a za tyden pry se ozvou ze bude opraveno v ramci reklamace a zaruky. Po tydnu opet volaji, ze bohuzel opraveno neni, ale bohuzel potrebuji podpis pro pojistovnu ,protoze pri vymene Maxi-dotu za novy se technik zaprel o celni sklo a to prasklo, nasleduje vymena za nove na ucet servisu a 3 dny nato si auto odvazim.Bylo meneno na ucet servisu - Maxi-dot,celni sklo, lakovana haupna,drzak baterky,zavirani te klimy ve schrance,dodani toho krytu v blatniku. Doma nasledna kontrola - drzak baterky novy ,ovsem jediny sroub co drzi vduchovy filtr neni zasroubovany a pote co zkousim jestli filtr drzi mi ten zustava v ruce. Pokracuji v prohlidce ze 4 vnitrnich tapecu jsou utrhane 3 a to tak ze odstavaji a vrzou (od toho jak opravovali to zatekani,mimochodem zatekalo i v zadnich dverich) ,jeden z prednich senzoru zapadava dovnitr, auto opet putuje do servisu, nasleduje vymena 3 tapecu na ucet servisu, prelepeni vsech senzoru vpredu , dotazeni sroubu, vylesteni celeho auta a s omluvou predani zpet. Bylo konecne vse odstraneno, nicmene menim servis ,asi pochopite proc. Predstava ,ze mne ceka garancni prohlidka po dvou letech a neco by mi mohli zapomenout vratit do motoru (olej) do filtru (filtr) atd. nebudu riskovat. Tak to jen aby jste si nemysleli, ze ten vas servis je spatny....... :palec2:

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem jel do toho nového servisu s tím ,že mi začalo vybrovat auto a něco klepe směrem od motoru a při přejetí nerovnosti tam něco mlátí, před chvilkou mi volali, že jak prý někdo měnil držák baterky tak mu upadl nástavec na gola sadu a ten doskákal až do silentbloku nad převodovkou kde vymezil prostor a tim odstranil z provozu silentblok a veškeré pohyby převodovky a motoru šli tím pádem do karoserie, proto ty vibrace at. ten nástavec prý dostanu na pamatku,,,, :feve:;) neskutečné, že????? Asi bude servisu číslo jedna chybět položka v inventuře.... 1x gola nástavec :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě, že já se se svým servisem dohadovat nemusím, nepamatuji si, že by mi něco udělali špatně. Je ale pravdou, že si u toho stojím. Teda do doby, než bude oprava trvat několik dní.

To je právě tím, že u nich musíš stát :feve:

Přesně tak, to už mi stačí nechat si jen udělat razítko Škoda a můžu vše dělat a razítkovat doma v garáži :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tak koukám, to jsem tedy nebyl sám co měl velký problémy ze servisem a už jsem si připadal jako šílený despota a otrava, když jsem chtěl auto opravit a ne rozbít a upatlat sedačky a ulamovat packy a pod.... Už svojí krásnou koktulku nemám byla odcizena, a to jsem jí neměl ani rok. zpočátku naštvaný, ale teď už se těším na nové objednané autíčko, ale škodu už opravdu ne a ne . :p Tak jsem zvědav jak se bude chovat konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tak koukám, to jsem tedy nebyl sám co měl velký problémy ze servisem a už jsem si připadal jako šílený despota a otrava, když jsem chtěl auto opravit a ne rozbít a upatlat sedačky a ulamovat packy a pod.... Už svojí krásnou koktulku nemám byla odcizena, a to jsem jí neměl ani rok. zpočátku naštvaný, ale teď už se těším na nové objednané autíčko, ale škodu už opravdu ne a ne . :p Tak jsem zvědav jak se bude chovat konkurence.

No, zas bych si přehnané naděje u jiných servisů konkurenčních značek nedělal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do čeho jdeš?

Tak po dlouhé úvaze jsem si vybral: Focus Kombi Collection 1.6 Duratec 74 kW / 100 k 5st. manuální, spousta standardní výbavy a docela mě nadchlo spousta věcí, třeba záruka na 4roky/100 000Km a vyhřívané čelní sklo a hlavně cena, ta je super a to nemluvím o hodinovce v servisu ( Kč 480 – 600,-- bez DPH ) Není sice tak hezký jako OII, není tak pohodlný, ale to snad dožene jinde a především se nebudu bát co dnes upadne, zavrže nebo nepůjde. (můj pocit, můj názor) V případě zájmu můžu pro srovnání postnout cenovou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...