Přejít na obsah

Denné svietenie


lars

Doporučené příspěvky

prečítal som snáď každý príspevok o dennom svietení, a prezrel som aj DP a tak ma napadlo, že prečo vlastne treba do auta montovať nejaké relé od Molpir-u alebo Setech-u, keď vlastne škoda vyrába aj autá z trvalým svietením pre iné krajiny a v DP je na to aj schéma. Nestačilo by zapojiť to podla tej schémy ? Je iný aj samotný prepínač svetiel ? Ako sa chovajú svetlá, keď to je origo z výroby ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale isto, myslim aj v Oktavii to riešili len na hmlovky presne z toho pinu TFL ktory je na to.

Tam neni čo riešiť, buď si to tak zapojíš alebo nie, pro a minus som napisal, teda ešte jeden minus ma podla mna...zapneš klučik a už sa z baterky necelych 10A....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale čo by to nešlo prepnuť, kupiš vypinač na cca 15A a prihodič dve diody na parkovačky a kludne to vypneš :)

myslel som na fabiu, nie na oktu. zatial tam mám iba pípák, ale viac sa mi páči urobiť to tak ako to robia vo fabrike, a nie z relátkom. Nevýhoda je ale asi tá, že to nejde jednoducho prepnúť na letnź režim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lars neviem či si čítal aj návod od Strojvudce na denné svietenie myslím,že je v Inštalačných manualoch . Ja to mám tak urobené a som max. spokojny,stálo to ani nie 100sk. mám to s relátkom ktoré pripne svetlá až po náraste napätia! Mám tam aj vypínač a v lete to jednoducho vypnem a je! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robil som to vlete správa sa presne ako fabrické prevedenie, ale kvôli tým 10A z baterky som dal oneskorenie cca 5 - 7 sec.

Teda oneskorené zapnutie relátka. Mne to stačí na to aby som svietil najneskôr keď vychádzam z dvora, alebo z garáže.

Aby som v tme prepol na svetlá, je dobrá tá nepodsvietená prístrojovka (kvôli diaľkovým). Napájanie tejto elektroniky sa môže vypínať. Aj sa vypína napr. pred vstupom na STK. (Aspoň si nelámu hlavu, ako je možné, že MR2002 už má automatiku a bez nemiestnych poznámok sa zaobídem. To je skúsenosť z praxe s Formanom cca 6 ročná.) Aj zapojenie som použil to isté, len o kontakt viac som zapojil na relátku, lebo na Formane som nemal na vypínači delené okruhy na pravý a ľavý.

Jediný problém je mať dostatočne malé prsty, alebo prax v "špáraní sa" v menších otvoroch. Návod čo kam pripojiť som vyhrabal TU na týchto stránkach. (Lebo čítanie schém z dp je pre elektrotechnika strašné! Musel to kresliť automechanik bez akéhokoľvek všeoecného elektrovzdelania)

Yan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...