Přejít na obsah

Opruzáci na Shellkách


TomasB

Doporučené příspěvky

Mas vystupovat pomalicku, at si tam ten V-Power leje, neco hledej, po peti minutach zaklej "doprdele, ja nemam penezenku" a rekni mu, at si to ted teda vezme zpet :)

JJ to se mi stalo v létě na schellu v Lounech než jsem vystoupil z auta tak mi k autu přišel típek a začal tankovat V-power diesel tak jsem ho chvíly nechal a pak ho seřval jak malýho jardu že jsem chtěl natankovat obyč.naftu a ten chcápek ji musel zaplatit ze svýho (cca 5L) myslím že jsem ho stím dostatečně vyškolil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo...fakt masakr ale máte pravdu.Včera jsem zastavil na hradecky dálnice u Shellky a najednou nějaký manik a už to tam sypal...já myslel,že se poseru když jsem ho viděl jak tankuje do mého auta...šok jako prase! Ještě že mě tam nenalil benzin...nevim co bych dělal kdybych zjistil,že v nádrži je misto nafty benzin...asi bych střílel... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co to je za kokotinu, ale už mně brutálně serou. Člověk přijede na Shellku a už se mu sápe na auto nějaký individuum s tankovací pistolí a většinou jsou to natvrdlí pitomci, kteří nerozumí větě, že si natankuju sám. Dneska to byl ovšem vrchol v Olomouci, kdy se hošana tak seřval, že raději zmizel. Ani jsem nestačil vylézt z auta a už mi tekl do nádrže V-Power diesel. To už fakt nemá obdoby. Je možný aby byl někdo tak drzej??? Viděl že mám na zadku nalepený TDCi, tak šup tam s V-Power dieslem, protože proč by někdo tankoval ten levnější, že? Jenže jak tady všici víme, tak jsou takoví, kteří si na TDI sundaj označení TDI a nalepí 1,2HTP... To by bylo asi vůbec veselé...

Jo, tankoval bych stejně V-Power, ale ta drzost a neomalenost. Sem se vytočil do ruda a zjebal ho jak malého fakana. A kvůli tomuhle se snad i na Shell vyseru, protože mně nebaví věčně se nechat otravovat takovejma ocasama při tankování. Málokterýmu stačí říct, že si natankuju sám. Jsou dost neodbytná a pomkalu aby se s nima člověk o tu pistoli porval. Nestojím o to, aby se mi někdo vrtěl kolem auta, prostě si chci tankovat sám. Navíc mi stejně nenatankuje tak jak chci, to je nafta až na úroveň hrdla, ať to co nejdýl vydrží.

Nechápu, že si Shell dělá takovou ostudu a trapárnu. Já z toho čtu, že maj velký marže a takto rozhazují místo toho aby raději sundali cenu. A fakt mi to nestojí za to, aby mně při každém tankování někdo rozčiloval.

Jáké máte s tímto zkušenosti?

Jsem z Olomouce tankuji jen na Shellce ,ale ještě se mi to nestalo a kdyby jo tak by dostal hned přes držku. To si nesmí nikdo dovolit.

:aggressive: :aggressive:

no ono je to taky možná o frekvenci tankování, já tankuju tak 2-4 týdně, takže se mi to logicky přihodí asi s větší pravděpodobností. A tankuješ u té co je na průtahu Olomoucem od Hranic směrem na Hradec Králové?

Na tom průtahu jsou dvě jedna původní Shell a tan dhuhá o 1km dál kdysi bývala Total dnes Shell. Jinak musím potvrdi Tomaši to co říkáš v prvním příspěvku. Na té první ( u Moravy ) v Olomouci ženská, která vehementně, že to natankuje. Když ji říkám , že tam musí vejít 45 tak to už v 38 nejde. Oni to prý nesmí přepnovat. Tak jsem jí to vyrval z ruky a dotankovat. Taky mě s tímto jednání taky serou.

A jsou rychlý jak sračka

Dneska to tam byl takovej mladej ocas s nějakým piercingem a kohoutem na hlavě. Hlava mi nebere, co si to Shell sere na hlavu. Převážně lidi nasírají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo...fakt masakr ale máte pravdu.Včera jsem zastavil na hradecky dálnice u Shellky a najednou nějaký manik a už to tam sypal...já myslel,že se poseru když jsem ho viděl jak tankuje do mého auta...šok jako prase! Ještě že mě tam nenalil benzin...nevim co bych dělal kdybych zjistil,že v nádrži je misto nafty benzin...asi bych střílel... :aggressive:

A to si vem, že jsou opravdu takoví, kteří strhli označení 1,9TDI a nalepili si třeba 1,2HTP nebo RS a takovejhle blb tam nasype benál než řekneš švec. Ale příjde mi to podle toho co píšete, že to možná mají takhle v instrukcích aby rovnou tankovali V-Power.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, že tahle podivná obsluha mě taky pěkně sejří... Kdyby si nechali slušně říct ne, ale oni se fakt nechávaj vyhánět a ještě k tomu u nás v Příšovicích pracujou fakt nějaku ukroši.. Ani kolo bych si o ně neopřel, natož aby mi tankovali naftu do mýho auta!!! Naštěstí se mi už několikrát stalo, že zároveň se mnou přijelo nějaký lepší auto (třeba Lexus apod) takže se hned vrhnul na něho a pak se ještě pustil do čištění oken... By mě zkusil šáhnout na auto... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja moc na Shell nejezdim,ale stava se mi u jinych benzinek ze se nekdo dobyva do nadrze s otviranim ze vnitr vozu. Jednou mi to vicko malem utrhl. Dement jeden. Ale zas se mi stava, ze je u nedaleke benzinky frajer, ktery ceka az vylezu z auta a pak se pta jestli neco nechci. A kamos mi rikal, ze byl na mycce a pak si zajel na jinou benzinku natankovat a byli tam mali opaleni "umyvaci oken" . Hned se mu na to cerstve umyte a nalestene auto vrhli. Tak je hned zdusil. Al az doma si vsimnul, ze ma poskrabane sklo a blatnik. Sklo asi od kaminku v hadru (pry na tom hadru na lesteni sedeli na patniku) a blatnik asi od zipu od mikiny kterou jeden z nich mel. Takze jejich "prace" za 1kc ho vysla pekne draho. Smejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to ve Valu u Shellky ještě nestalo, ale pokud k tomu dojde, tak začnu tankovat v Rožnově p./R. na Benzině, tam mě žádný opruz nečeká. Otové tam auta nemyjou a naftu si natankuji sám. Pokud maník příjde, zeptá se, jestli mi může natankovat, kolik litrů nebo za jakou částku a čeho, s tím bych se smířil. Ale pokud se mi bude rvát do nádrže a cpát tam co nechci, tak ten konec tankovací pistole nacpu do něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Starem Meste u UH je taky jeden takovy. Rikam mu Maskot, dedek tak 55 let, ksiltovka a cerne bryle. Sotva se drzi na nohach. Minule kdyz jsem tam prijel, tak zrovna sekal sekackou travu kolem benzinky, ujela mu noha a malem pod ni spadl. Casto kdyz tam prijedu, tak uz se mota okolo auta a nez vystoupim, tak uz odsroubovava krytku s dotazem " Tak co tam dame". Vzdycky mu rikam, ze si natankuju sam, pote se vzdali.

Zatim se drzim byt slusny, ale uz me take zacina vytacet. Zacinam pomalu ale jiste jezdit jinam.

Mimo jine se mne stalo u Shell taky to, ze jsem na pokladne platil hotove a az po te ji dal kartu Smart a nechtela mne pripsat body, pry to uz nejde.

Po mem naslednem emailovem dotaze na centrale Shell v Praze mne bylo receno, ze toto neexistuje a obsluha musi body pripsat.

Takze od Shell ve Starem Meste u UH uz se zacinam drzet dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle znám ale určitě se tím nenechám odradit, naopak si vždycky stěžuju obsluze co tam mají za lempla otravnýho a dotyčnej si už pamatuje, že já kamarád nebudu - tankuju na jedný Shellce v Pze všechno co řídím. Obecně tyhle umejvače (vč. kozatejch prcin co brigádničej v létě) odháním, protože vim, co udělá ta sqělá stěrka na mouchy, co má na sobě molitan potaženej tou abrazivní síťkou, s krytama světel, případně lakem, když se myčoken(ka) netrefí a přetáhne ze skla na sloupek, haubnu apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím říci, že jsu se u SHELLky bouřil už dávno před tímto nešvarem, tedy vždy, když na mě jinak sympatická slečna

na Evropské v Praze 6 zahuhňala, jestli sbírám jejich "body". Tak nějak možná až příliš drsně jsu jí vždy odvětil, že ony jejich dárky za věrnost si v TESCU koupím za 29,- Kč sám, tedy dárky, jež k běžnému životu ani nepotřebuji a jso to kraviny "made in china".

TÍM MĚ SNAD CHTĚLI URAZIT????? ČI CO? Spíše bych uvítal zlevnění PHM obecně...

Tak to zase byla smutná ona, protože vždy tvrdila, že ONA za to nemůže. Měla pravdu, manažeři prodeje jsou u SHELLU snad z pomocné školy či co... Takže jestli si to zde též přečtou, mám pro ně jednoduchý vzkaz: "hloupější lidi jsu ještě snad neviděl" :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že se tady rozčilujete, ale tohle je asi běžná praxe. Byl jsem na dovči v Itálii a 3x tankoval jen na Shell. Tam to ale mají zařízené tak, že mají označené stojany "Fai da te", kde si člověk tankuje sám a cena za litr je i menší! To se mi zamlouvalo! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to nahovno taková obsluha, že chodí tankovat a nebo to mytí sklel. Měli raději opavdu zlevnit PHM a udělali by nejlíp. Pořád chtějí zlepšovat služby a spíše je zhoršujou. Chtějí dělat něco co se praktikuje ve světě, ale tady na to není nikdo zvědavý a zvědavý ani nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take musim prispet, jako na zavolanou, vcera jsem jel natankovat a nafookat pneu a po prijezdu domu jsem se rozciloval na zenu, jakoby za to mohla... Presne jak zde ctu, najedu ke stojanu, uz tam stoji RUS s pistolia a hlasi mozu vam nacerpat? Rikam ok, Natural 95 a frajer bere pistoli s V-POWER, jeste ze jsem si vsiml a rikam, nepotrebuji tenhle patok, tomuto autu staci obyc. NATURAL... Natankoval, snazil se mi vypravet nejake historky o autech... Predni okenko take umejeme, rikam ze ne, ze diky, ze to budu mejt cele, takze to nema smysl. Jelikoz jsem si bral jen kartu na zaplaceni a jel hned domu, nasel jsem v ledvine dvacku co mam do fitka na skrinku, tak jsem mu ji dal... Jel jsem foukat, nez jsem objel ten obrubnik, frajer tam uz stal s tou hadici v ruce a ze jako bude foukat. Rikam, at se jde venovat ostatnim, mejt jim vokna, ze si to nafoukam, byl neodbytnej. Tak jsem se rozciloval, ze snad kdyz nekdo jasne rekne, i po tom co 1.vec svolil, NE, ze je to snad srozumitelne. Na kase me jeste dostane dilca, ktera mi rika kdyz projizdela kartu, JA CHCI taky takovou cervenou KAPPU (sportovni sustakovka), to mate nejakou firemni, ze by jste mi ji sehnal?? Vyjevene jsem se dival a rikam, ne to je moje soukroma, muzete si ji koupit, myslim, ze na internetu na strankach KAPPY jich bude dost. Uz jsem se nicemu nedivil a odjel, je to vazne VOPRUZ! Chapu, ze zensky, ktery nevedej, kde ma auto, co si vyklatili nadrz (s rezervou pls) , tak ze ten UA ci RUS jim je vhod, ale me to osobne zacalo vadit asi jako cikani na semaforech myti oken ci prodej casopisu!!! :feve: :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně to je to docela na pohodu, velkej výběr čerpaček a vzhledem k vysoké nezaměstnanosti, tady opruzovačí - tankovači nejsou.

Ovšem platí to co jste tu řekli, když vidím někoho kdo se blíží k mému autu, řeknu mu slušně a klidně že natankovat nechci, ani umýt

okna a zatím to vždycky zabralo na poprvé ... nebo že by to bylo mým plastovým přítelem Glockem v podpažním pouzdře ... ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na shellce v Moste taky pribehl, ale slusne se zeptal jestli chci natankovat. Podekoval jsem, ze to zvladnu sam a v pohode. Pak jeste pozdravil kdyz jsem odjizdel. S tim problem nemam. ALe souhlasim, ze by se vic smart bodu hodilo nebo aspon trosku nizsi ceny.

Jinak ta akce 8bodu = sleva 2 Kc je opravdu trapna. 8 bodu strhnou za KAZDEJ natankovanej litr, ne za celou nadrz, takze se to vubec nevyplati, protoze ty body pak budete sbirat zase dalsi pul rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...