Přejít na obsah

Opruzáci na Shellkách


TomasB

Doporučené příspěvky

Na Shelky jezdim jenom se sluzebaky(vesmes filcky tesne pred smrti).Proto me rozesmali u Shelky na D1(Stare Mesto),kdyz lezu z auta a cicmonda se me zeptal,jestli chci shell-v power racing.No zacal jsem se smat.Dostal me.Filcka shnila na sracku vsude,kde to jen jde,na motoru prez 350 tisic,zvuk jak kdyby mi litali v motoru srouby...Dobry tipove.Ale zkousej to zmrdiici.Asi za to maj nejaky bonus premie...Kazdopadne je to otravny..O tom zadna.. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Shelky jezdim jenom se sluzebaky(vesmes filcky tesne pred smrti).Proto me rozesmali u Shelky na D1(Stare Mesto),kdyz lezu z auta a cicmonda se me zeptal,jestli chci shell-v power racing.No zacal jsem se smat.Dostal me.Filcka shnila na sracku vsude,kde to jen jde,na motoru prez 350 tisic,zvuk jak kdyby mi litali v motoru srouby...Dobry tipove.Ale zkousej to zmrdiici.Asi za to maj nejaky bonus premie...Kazdopadne je to otravny..O tom zadna.. fuck

Ale keby si tam dal vpower, tak by ti tam tie sroby na stopro vylietali :p to by filcka urcite nezvladla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Shelky jezdim jenom se sluzebaky(vesmes filcky tesne pred smrti).Proto me rozesmali u Shelky na D1(Stare Mesto),kdyz lezu z auta a cicmonda se me zeptal,jestli chci shell-v power racing.No zacal jsem se smat.Dostal me.Filcka shnila na sracku vsude,kde to jen jde,na motoru prez 350 tisic,zvuk jak kdyby mi litali v motoru srouby...Dobry tipove.Ale zkousej to zmrdiici.Asi za to maj nejaky bonus premie...Kazdopadne je to otravny..O tom zadna.. fuck

Ale keby si tam dal vpower, tak by ti tam tie sroby na stopro vylietali :p to by filcka urcite nezvladla ;)

:palec2: :palec2: svata pravda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnesaka jsem stavěl na Shellce v HK co je směrem na Pardubice na výjezdu z HK a kámoš mi říkal, že na tuhle Shellku už nejede ani boha, že mu tam opruzák naběhl k autu, vrazil pistoli a už tamkoval než bys řekl švec. No a u toho prej měl v ruce cigáro :kuk: Kámoš ho vyhnal a když si stěžoval u kasy, tak mu řekli, že není jejich zaměstnanec a tudíž mu nic nemohou říci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem bral zase v Shell Stare Mesto u UH a s prominutim malem jsem toho debila Maskota nakopal do prdele. Stojim vlevo u praveho stojanu a vedle mne zase auto vpravo od leveho stojanu. Maskot stoji mezi nama ze nelze ani projit a s klasickym dotazem "Tak co tam dame" mu rikam, ze si naberu sam. Maskot stoji a hledi a zavazi a nema se k odchodu, tak mu rikam at uhne, ze chci tankovat. Po zaplaceni ten sasek zase stoji vedle auta a neni mozne nastoupit. To uz fakt neni mozne. Sorry, ale jsem pekne vytoceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem nekolikrat tankoval u Shellky v Ol. Musim zaklepat, zatim jsem napotkal takovyho cloveka a i kdyby, tak ho slusne poslu nekam.

Včera jsem potkal v Pardubicích Na Drážce jednoho slušnýho.

"brej chcete natankovat"

"ne"

"taky dobře"

Raději jsem to dál nekomentoval. Když jsem zaplatil a odcházel tak se na mě vrhli dva City zoufalci. "dobrý den,..." nepustil jsem je dál mluvit a říkám jen "naschle" a ten zoufalec za mnou vykřikl "tak naschle vy se okrádáte" To jsem nevydržel seřval ho a zavolal jsem na vedení Shell se kterým má naše firma nadstandardní vztahy.

Tak údajně zoufalci u stojanů, jsou školeni a nesmí na auto šáhnout bez předchozího souhlasu, jinak se má informovat pracovník na kase a ten musí okamžitě zjednat nápravu, počínajíc napomenutím pracovníka až po informování někoho ze spol. Shell která pracovníky zaměstnává a může to vyřešit i personálně.

No a City bank zatím je podepsaná smlouva do konce roku a pak to vyhodnotí jestli to za to stojí nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem nekolikrat tankoval u Shellky v Ol. Musim zaklepat, zatim jsem napotkal takovyho cloveka a i kdyby, tak ho slusne poslu nekam.

Včera jsem potkal v Pardubicích Na Drážce jednoho slušnýho.

"brej chcete natankovat"

"ne"

"taky dobře"

Raději jsem to dál nekomentoval. Když jsem zaplatil a odcházel tak se na mě vrhli dva City zoufalci. "dobrý den,..." nepustil jsem je dál mluvit a říkám jen "naschle" a ten zoufalec za mnou vykřikl "tak naschle vy se okrádáte" To jsem nevydržel seřval ho a zavolal jsem na vedení Shell se kterým má naše firma nadstandardní vztahy.

Tak údajně zoufalci u stojanů, jsou školeni a nesmí na auto šáhnout bez předchozího souhlasu, jinak se má informovat pracovník na kase a ten musí okamžitě zjednat nápravu, počínajíc napomenutím pracovníka až po informování někoho ze spol. Shell která pracovníky zaměstnává a může to vyřešit i personálně.

No a City bank zatím je podepsaná smlouva do konce roku a pak to vyhodnotí jestli to za to stojí nebo ne.

Jsem rád, že tě tady po dlouhé době vidím. No možná by jsi těm lidem od Shellu mol dát odkaz na tyto stránky, resp. toto vlákno, ať naberou inspiraci. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak ja tankuju na shell Frydek-Mistek .. jedno utam byva takovy chapik celkem vpohode ale ten druhy ten je hovado uz jen od vzhledu..zatim mi tankoval jen ten vpohode nastesti jen nekdy..moc nemam rad kdyz me nekdo tankuje :aggressive: Ale ze by mi sam od sebe tankoval to ne..vzdy se zepta co a za kolik a slusnej. Umyje okna i svetla.. A taky me otravovali asi pred 3 dny nejaci 2 chlapici ale jak jsem jim rekl ze mi je jen 19 let tak uz jsem je nezajimal :)

Jezisi vidim ze jsem ozivil pekne starou diskusi..omlouvam se :feve:

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

City zoufalci jsou tragicky, otravujou, ale jinak ja sem tankoval na Shellce na Bohdalecky v Praze, byl tam typek (Roman), sympatak, dycky s usmevem pozdravil, zeptal se kolik chci natankovat, luxusne mi umyl okna rozlestil fleky, otrel RZku vzadu aby byla videt a kufr aby se otvirat. Jeste mi dycky pochvalil auto, ze je vypada jak novy a tak. Fakt milej, jezdil jsem na tu Shellku prakticky jen kvuli tomu ze to pro me bylo pohodlny a on by fakt dobrej, jeste kdyz jsem mu pak dal treba 5-10 korun navic kdyz jsem to mel hodne zasrany tak mi ai 10x podekoval.

Pak vymenili manika u stojanu, napred mi vysvetlil jak by si Skodovku nekoupil a tak, od te doby kdyz projizdim koukam kdo tam je a kdyz tam neni Roman, tankuju na Benzine o par kilaku bliz k domovu a Shell radeji vynecham...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já si tankuju sám,jednou se mi stalo asi jen náhodou,že tam tankoval nějakej občan ukrajinské národnosti v hadrech Shell ( v Praze 6 to bylo) a pobryndal mi auto benzínem a aby to nevypadalo tak to rozšmudlal i se špínou nějakým hadrem.Dalo mi to dost práce rozleštit páč po umytí mi tam zůstal matný lak. Takže říkám já sám já sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já sem dřív tankoval ne Shellce ve Znojmě, než zdražili benál na 35,6. Furt tam stál dědek v bundě Shell a dycky kdyz sem prijel a z mista ridice otevrel nadrz tak uz se mi sral do nadrze a esli mi to muze natankovat. Zezacatku mi to nak nevadilo,dycky sem mu slusne rekl ze ne a nikdy sem ho to natankovat nenechal,ale když sem tam jezdil dvakrat tejdně tak mě to začalo dost otravovat. A nejhorší je že sou tam dva stojany a u jednoho velká cedule jak kráva:Stojan s obsluhou. Tak sem si schválně vystál frontu u toho druhýho stojanu kde přede mnou byly dvě auta, zatímco u toho s obsluhou nebylo zadny. Kdyz sem prisel na radu a otevrel nadrz tak se prisral deda esli chcu natankovat. Tak to uz musi byt vylozene debil. Proc sem asi stal ctvrt hodiny u stojanu bez obsluhy? Tato jejich "služba" spolu s cenou mě nadobro odradily. Jo a jen tak ze zvědavosti, těm lidem bych za to měl jako zaplatit nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Škeblovku pro benál nejezdím - jejich cena mne odrazuje už při průjezdu okolo. Ale ani na jiných pumpách si nenechám na tankování sáhnout - už jen z toho důvodu, že mám víčko nádrže na zámek, takže pokud ho nezapomenu zamknout (a snažím se nezapomínat), žádná obsluha ani "takyobsluha" nemá šanci mi bez mého vědomí a dovolení do nádrže byť jen ukápnout. Jednoduše se může hrnout jako tsunami k autu, stejně si bez odemknutí nádrže "ani neškrtne".

A co víc, odmítám si nechávat "předvolit" na stojanu částku, za kterou budu tankovat (tedy tam, kde to stojany umožňují) - už jsem měl možnost vidět, jak stojan s touto předvolbou valil do nádrže palivo jak vidle do psa bez ohledu na to, že nádrž už byla plná a palivo chlejstalo na zem - došlo k závadě na vypínacím čidle v ústí pistole, majitel auta neodhadl volný objem a "díky" předvolbě měl minimálně 2-3 litry na kastli a na silnici. Ke všemu šlo o naftu - která chytá špínu a v případě osobáku smrdí ještě týden... Prostě jsem si zvykl tankovat si sám - a léty jsem si vycvičil "prst na spoušti", takže dokážu natankovat na desetník přesně.

A k těm různým ometákům nebo letním brigádníkům (brigádnicím), umývajícím tu za pětku, tu za dvacku čelní sklo - když se podívám, co mají v tom kýblu s bublinkama za svinstvo a kolik cvočků, kovových přezek a ozdobných nejtků mají často na sobě (včetně piercingu), tak si radši koupím na pumpě čistou hadru a flašku kapaliny do ostřikovačů - a sklo včetně světel si umeju sám. Na světla totiž všichni "ochotníci" houfně zapomínají. A rozhodně si přitom nic nepodřu ani pískem, ani nějakou "čistící" utěrkou nebo stěrkou - a nestojí mne to víc, než bych stejně za tu náplň do ostřikovačů zaplatil. Manželka má výslovně zakázáno takovým ochotníkům cokoliv zaplatit, i kdyby přes mé odmítnutí v momentě mého odchodu zaplatit někdo na auto naběhl a sklo i přes odmítavý postoj stejně umyl pod dojmem, že nám hanba nedovolí odjet a nic jim nedat. Naopak - ještě je vyfakuju, stejně jako jsem to udělal ještě s Formanem jedné dvojici velmi lehce otričkovaných čudilek, které mi div sklo nevyblejskaly bradavkama. Jenže já měl auto právě čerstvě vyčištěný, umytý a navoskovaný včetně ošetření skel hydrofobní emulzí ve speciální firmě. Takže mi tu sotva uschlou ochranu zase hezky sedraly houbou, stěrkou a saponátem dolů. Nemluvě o flekatém laku od saponátu po celé přední haubně a obou předních blatnících - bylo léto, sluníčko pařilo jak pěťák a kastle byla dost horká. Vyšel jsem ze šopu a málem mě trefilo - na autě ještě zasychaly cákance pěny, zatímco "miš mokrý triko" s hubou od ucha k uchu natahovala tlapu po minci. Přitom jsem jim jasně hned po vylezení z auta řekl, že nemám zájem nechávat si na autě cokoliv umývat. Dostaly držkovou, že by od nich hladovej čokl kůrku nevzal - a pumpař jakbysmet, že když už je nechává na pumpě rejžovat, má je jasně upozornit na meze, za které prostě nesmějí zajít. Byla to pumpa ÖMV a ty čudilky nebyly jejich zaměstnankyně - jen dostaly od obsluhy povolení "poskytovat doplňkovou službu v areálu čerpací stanice". Fakt je, že potom už jsem je tam nikdy neviděl - ani jiný šmudliče čelních skel.

Takže jsem jednoznačně pro to podobné "takyslužby" odmítat a řvát jak prokopnutá kráva v momentě, kdy je dotyčná "obsluha" víc než neodbytná. To je takový problém udělat na pumpu nápis, informující řidiče (řidičky) O MOŽNOSTI DÁT SI NA POŽÁDÁNÍ udělat veškeré doplnění a případné umytí obsluhou nebo k tomu určeným pracovníkem? Ano, ve světě je normální, že automobilista přijede k pumpě, hodí klíčky po obsluze, přes rameno ucedí "Plnou!" a odebere se na kafe a cosi k sežrání do bufetu - zatímco je mu kromě doplnění nádrže překontrolován i olej, tlak v gumách, množství kapaliny v chladiči i ostřikovači a další drobné věci na voze - jenže tam jednak takové služby mají tradici, druhak obsluha ví, jak má vypadat, jak se má chovat, jak svou službu nabídnout a jak se chovat v případě odmítnutí. V našich zeměpisných šířkách se jednoduše tento přístup k "servisu" (myslím to ve významu "služba klientovi", nikoliv "opravna") vytratil někdy koncem 40. let minulého století a než bude znovu obnoven, uteče ještě hodně vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych za to neplatil, když už bych si to nechal udělat, tak je to služba benzínky a myslím, že bohatě zaplacená na každém litru paliva. :)

V Itálii si člověk téměř sám nenatankuje, tam je všude NUTNOST si nechat natankovat. ALE - jsou vždy i stojany, které jsou v provozu 24 hodin denně (v zahraničí nemá každá benzínka otevřena non-stop, rozhodně obsluha tam non-stop není a na některých stojanech se bez nich natankovat nedá) a tam je palivo levnější, než při tankování s obsluhou. To se mi zdá rozumné...

V Německu zas člověku nabídnou natankování, kontrolu oleje, tlaku v pneumatikách atd. a pokud řeknete, že nemáte zájem, tak se usmějí a jdou se zeptat dalšího zákazníka, nesnaží se to člověku vnutit ať chce, nebo ne a když to člověk odmítne, tak se tváří, jako by jim sebral kšeft...

Jednou mě takhle na Shell naštvali, když mi automaticky místo Naturalu 95 do nádrže cpali benzín V-Power, že to prý je mnohem lepší. To byla jedna věc, co mě naštvala, druhá byla ta, že to bylo do TDi. :D No, měl jsem štítek vzadu na autě HTP, dobře, ale na víčku bylo jasně DIESEL... No nepotěšilo by mě to. :)

Poslední dobou, když jsem byl na Shell, tak mě deprimují opruzačky od City bank, které každému nutí nějaké kreditky... začala na mě "Pokud vám už bylo 18 a máte zájem o 5% slevu na Shell, mám pro vás výbornou věrnostní akci..." zeptal jsem se, jestli to má cokoliv společného s City bank a jestli ano, ať ani nepokračuje. Nepokračovala. A sápou se tam na každého a zdržují... Já je odháním z dálky a hlavně na Shell už nejezdím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych za to neplatil, když už bych si to nechal udělat, tak je to služba benzínky a myslím, že bohatě zaplacená na každém litru paliva. :)
Naprosto správně - je to NABÍDKA BEZPLATNÉ SLUŽBY, pokud je to prováděno zaměstnancem společnosti nebo provozovatele pumpy. Jiná věc jsou ty prázdninové přivýdělky, kdy se teenageři snaží přivydělat - a třeba právě umýváním oken na pumpě.

V Německu zas člověku nabídnou natankování, kontrolu oleje, tlaku v pneumatikách atd. a pokud řeknete, že nemáte zájem, tak se usmějí a jdou se zeptat dalšího zákazníka, nesnaží se to člověku vnutit ať chce, nebo ne a když to člověk odmítne, tak se tváří, jako by jim sebral kšeft...

Není co dodat - je to tak, tahle kultura u nás chybí

Poslední dobou, když jsem byl na Shell, tak mě deprimují opruzačky od City bank, které každému nutí nějaké kreditky ... A sápou se tam na každého a zdržují... Já je odháním z dálky a hlavně na Shell už nejezdím...

City se sere všude, mám mobil na paušál od "nuly na druhou" a musel jsem osobně zavolat na zákaznickou linku a výslovně zakázat pro mé číslo reklamní nabídky - například "když si pořídím City-kreditku a budu z ní platit účet za founa, dostanu 20% slevu z účtu" - jenže že dvojnásobek té slevy z měsíční platby zaplatím CityBank za poplatky plus za převod ze svého stávajícího účtu na kreditku, to už nikdo neřekne... svině svinutý... To samý s pojištěním - nedávno mi ve Svitavách -Lačnově na Slovnaftce nabízel nějaký kluk, evidentně začínající dýler pojišťovny, že mi udělá extrazlevněný rozpočet na pojistku - když jsem se ho zeptal, jestli se dostane pod mou momentální cenu (kterou jsem mu sdělil), tak se rozsvítil jak halogen a říká "V pohodě, pane!" - ale po mém ujištění se, jestli to bude jako ta stávající pojistka i s havárkou zase zhasnul - na to odpověď neměl... Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...