Přejít na obsah

Plechový štrkot z podvozku.


dann

Doporučené příspěvky

Pri jazde po nerovnostiach sa ozýva taký ostrý plechový štrkot z podvozku. Ako keby boli na sebe naskladane plechové mištičky a tie pri jazde o seba hrkotali. Najviac sa to prejavuje pri jazde po dlažobných kockách. Neviem identifikovať či to robí predná alebo zadná náprava. Riešil už niekto takýto problém? "Kosti" boli vymenené.

PS: najazdené mam cca 50t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak pomaly sa snad aj ja dopracujem k vyrieseniu mojho problemu. Tiez mi to hrkoce nieco ako kov na kov. S napravou to nebude mat asi nic spolocne lebo mi to hrkoce aj ked stojim. Ale samozrejme aj pri rozbehu a preradzovani rychlosti. Mechanik mi tvrdil ze vykyvna vzpera ale prave som vyliezol z pod auta. Dal som tam novu ta stara vyzera OK. tiez som si ju mohol blbec najkor vymontovat az potom kupit novu. Tak mam aspon jednu v zalohe. Ale k veci krkoce to aj nadalej. Aj ked startujem motor a hlavne ked vypinam motor. Tak som sa plazil popod auto a zistil som ze to vydava ten predny kus vyfuku. Ked snim zamykam tak to vnom hrkoce. Treba to vymenit ci by sa to dalo nejako pozliepat?? resp. co vnom mohlo odist?? A to hlavne: kolko stoji novy kus??

Vopred dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...