Přejít na obsah

Nefunguje kúrenie a rádio


cartmanko

Doporučené příspěvky

Dneska som nieco pokazil.

Po demontazi a opatovnej montazi mi nejde radio ventilator kurenia.

Konektroy su zapojene a osvetlenie kurenia ide ale nespustim ventilator.

Radio nejde vobec.

Nameriam ISO konektor na radiu ale co mam skontrolovat este?

Neviem ci to spolu suvisi, ale ked som pripojil baterku, nastartoval som bez nasadeneho panelu kurenia a tlacitka vyhrievania zadneho skla.

Ktoru poistku skontrolujem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som nic nevyriesil.

kde sa to ukostruje?

rozmontoval som cele auto a zase zlozil a nejde to.

prestalo to ist vtedy ked som zapojil tempomat.

vnutorny okruh ide, klima nesvieti ventilator nejde, poistky su ok.

relatka skontrolovane. mozem este skusit to ukostrenie a este mozem aj vymenit relatko.

len potrebujem poradit ktore.

relatka mam dve 447 a po jednom 429, 18 a nejake polovicne 404 alebo 484???.

cele to vzniklo tak, ze som nevedel ako sa dostat ku konektoru na priecnu stenu a tak som zhodil pristrojovku pri odpojenej baterke a napojil biely drat a vsetko nahodil nazad a kurenie uz neslo. ale nic vyznamne som neodpajal.

uz som odbornik v demontovani interieru. ale neviem co s kurenim. prosim poradte.

inak zatial profororovi dakujem :worthy za doterajsiu pomoc na telefone.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na pozicii 11 mam prazdno. nedaju sa nahodou tie relatka davat do ktorejkolvek pozicie? napriklad ked mi montovali alarm, nemohli to prehodit? to bola basnicka otazka. jasne ze mohli.

podla farby kablov alebo farby konektora sa to neda identifikovat?

radio uz ide. bol povytiahnuty konekor, lebo je tam malo miesta za radiom a mam tam este redukciu z iso na clarion. a iso napajacie bolo povytiahnute.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na pozicii 11 mam prazdno. nedaju sa nahodou tie relatka davat do ktorejkolvek pozicie? napriklad ked mi montovali alarm, nemohli to prehodit? to bola basnicka otazka. jasne ze mohli.

podla farby kablov alebo farby konektora sa to neda identifikovat?

radio uz ide. bol povytiahnuty konekor, lebo je tam malo miesta za radiom a mam tam este redukciu z iso na clarion. a iso napajacie bolo povytiahnute.

uz ide vsetko. po kompletnom rozobrati auta som merala meral a s proforom na telefone skumala a meral az som zistitil hroznu skutocnost.

sice ako prve som skontroloval poistky a kompletne ich premeral ale poistka 68 sa asi pri vzmontovavani poistkovej skrine uvolnila a vobec tam nebola. takze po nasadeni spravnej poistky kurenie ide.

zaroven som namontoval tempomat a odkopol som packu nastavovania volantu. mal som ju otvorenu ako pri demontazi a pri vystupovani som o nu kolenom zavadil. Takze dalsia pracicka.... Prikladam fotky.

tak takto som to zlomil. packa nastavovania sklonu volanku je na bozny naraz evidentne nepripravena....

dsc08440uh6.jpg

a uz sa to rozobera....

dsc08444xz5.jpg

nakup z vrakoviska trosku prevetral penazenku....

dsc08443mc5.jpg

tema sa moze zamknut a opat dakujem Proforovi, na ktoreho som sa nalepil ako kliest a nasaval som rady...

Dakujem Profor.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...