Přejít na obsah

Razeni jednicky u stare prevodovky pro benziny


Davon

razeni jednicky  

56 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

1.6 55kw r.v. 98 jde ne zcela hladce 1 a zhruba 50/50 3, pomáhá zařadina napřed 2 nebo 4, ta trojka se navíc chová tak , že když tam spadne, tak se cvaknutím, ale ne zuby ale nějaký doraz v mechanismu řazení.

mal som 7 rokov TDI...to bolo bez problemov

teraz 2. mesiac 1,6 75 kW

tá 3 mi ide pocitovo presne tak isto

až na to, že z dola hore je to úplne v pohode, problém je zo 4 na 3...vtedy to niekedy, zhruba 50/50 ak nechcem pretláčať na silu, vrátim na neutral a potom to tam padne samo

to kovove cvaknutie tam občas počujem tiež

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu koukám, že mám asi raritu. U mě "všechny" rychlosti v pohodě. Jednička naprosto excelentní a trojka nemá chybu. Z 3 na 4 a opačně jedním prstem, ale...zato DVOJKA, ta si to vybrala lol Teda ne že by to byl zápas, ale prostě na ni musím použít víc síly. No a co si budeme povídat dvojka je ve městě docela potřeba. Občas jsem musel nakouknout dolů jestli tam vůbec cpu to co tam cpu :) , ale nějak jsem si zvykl. Olej v převodovce původní a mechanizmus je nějaký suchý. Takže zatím na to prdím a po výměně oleje a promazání mechanizmu se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...