Přejít na obsah

Ako otvorim auto bez kluca


tofi

Doporučené příspěvky

caute, na aute nemam zamky (vlozky) vydychla mi total baterka a nejde mi ani otvorit.

nepoznate nejaky trik ako sa dostat dnu, stacilo by mi otvorit prednu kapotu.

len mi nepiste ze musim roz. sklo, ked hej tak ked niekto ma nejake nech ponukne za nejaku citovu cenu dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, na aute nemam zamky (vlozky) vydychla mi total baterka a nejde mi ani otvorit.

nepoznate nejaky trik ako sa dostat dnu, stacilo by mi otvorit prednu kapotu.

len mi nepiste ze musim roz. sklo, ked hej tak ked niekto ma nejake nech ponukne za nejaku citovu cenu dikes

clovece ty me rozesmivas. nechas si udelat takovy zasah do auta a nemas pojistku vuci vybiti baterie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, na aute nemam zamky (vlozky) vydychla mi total baterka a nejde mi ani otvorit.

nepoznate nejaky trik ako sa dostat dnu, stacilo by mi otvorit prednu kapotu.

len mi nepiste ze musim roz. sklo, ked hej tak ked niekto ma nejake nech ponukne za nejaku citovu cenu dikes

clovece ty me rozesmivas. nechas si udelat takovy zasah do auta a nemas pojistku vuci vybiti baterie?

a ty máš pojistku proti vybiží baterie? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto sa da otvoriť rôznymi spôsobmi a to aj bez poškodenia. Dá sa popri skle do dverí tlačiť háčik a tým zatiahnuť za tiahlo ktorym auto odomkneš. Viem že sa to urobiť dá ale nikdy som to nerobil preto sa radšej obráť na týchto ľudí. Radšej sa riadne povypytuj inych ludi inak skôr poškrabeš sklo ako to otvoríš ja osobne by som sa to snažil robiť nejakým mäkkým medeným drôtom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, na aute nemam zamky (vlozky) vydychla mi total baterka a nejde mi ani otvorit.

nepoznate nejaky trik ako sa dostat dnu, stacilo by mi otvorit prednu kapotu.

len mi nepiste ze musim roz. sklo, ked hej tak ked niekto ma nejake nech ponukne za nejaku citovu cenu dikes

clovece ty me rozesmivas. nechas si udelat takovy zasah do auta a nemas pojistku vuci vybiti baterie?

a ty máš pojistku proti vybiží baterie? :smich:

vis, inteligentnejsi pochopili, ze myslim trebas skryte vyvedeny + pol baterie tak, aby se dalo pripadne zprovoznit elektriku atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zastáncem šutru do okna :aggressive:
Ja bych to dal na zvedak,sundal kryt motoru a zkusi to pres ten zamek,pokud ne ,tak klin mezi dvere a vyhackovat a pokud ne,tak posledni moznost rozbit zadni trojuhelnicek....ale nejakej zlodej ma mozna uni klic.......................,prodavaj se na netu

nechápu sundat kryt motoru a zkusit to přes zámek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zastáncem šutru do okna :aggressive:
Ja bych to dal na zvedak,sundal kryt motoru a zkusi to pres ten zamek,pokud ne ,tak klin mezi dvere a vyhackovat a pokud ne,tak posledni moznost rozbit zadni trojuhelnicek....ale nejakej zlodej ma mozna uni klic.......................,prodavaj se na netu

nechápu sundat kryt motoru a zkusit to přes zámek?

Myslel spodny kryt motoru a tak otvorit kapotu. (zamok kapoty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ježíš uplně jednoduchý koukám že máš fabku , no a fabka má elektrický servo ne , no a je napajený přímo z baterky , notak vyndej krytku na l strane nárazníku a napíchni ten silnej kabel na servořízení , druhej dej na kolo a hotovo ne

čau Zajda

Editováno: , autor: zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zastáncem šutru do okna :aggressive:
Ja bych to dal na zvedak,sundal kryt motoru a zkusi to pres ten zamek,pokud ne ,tak klin mezi dvere a vyhackovat a pokud ne,tak posledni moznost rozbit zadni trojuhelnicek....ale nejakej zlodej ma mozna uni klic.......................,prodavaj se na netu

a myslíš že když má origo zasejfovanej centrál tak se do auta dostane ??? omyl to by miüsel strčit klíč do spínačky a zapnout kontrolky , jinak si kličkou na dveřích neodemkneš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klínkem odehnout rám dveří a delším svařovacím drátem zatáhnout za páčku otevírání kufru.Místo klínku se dá koupit specoš nafukovací polštářek přímo na takové akce-dodává tuším Berner

Editováno: , autor: Uďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, na aute nemam zamky (vlozky) vydychla mi total baterka a nejde mi ani otvorit.

nepoznate nejaky trik ako sa dostat dnu, stacilo by mi otvorit prednu kapotu.

len mi nepiste ze musim roz. sklo, ked hej tak ked niekto ma nejake nech ponukne za nejaku citovu cenu dikes

Najdi si to ve straších pčříspěvcích . Je to v sekci Jen pro členy Fabia Octavia clubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...