Přejít na obsah

škoda symphony


Doporučené příspěvky

Zdar lidi mám takovej menší problémek dostalo se mě do ruk autorádio škoda symhony a než se s ním budu montovat do nějakého auta, řekl jsem si že je napřed ozkouším přivedu tedy napětí na konekktor 3 a 7, kostru připojím na 8 ale hle po stisknutí nějakého tlačítka jen lehce ztmavne displej, nevíte někdo co to má být? Je to autorádio špatné nebo kde je chyba pls poraďte budu vděčný za každý nápad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi mám takovej menší problémek dostalo se mě do ruk autorádio škoda symhony a než se s ním budu montovat do nějakého auta, řekl jsem si že je napřed ozkouším přivedu tedy napětí na konekktor 3 a 7, kostru připojím na 8 ale hle po stisknutí nějakého tlačítka jen lehce ztmavne displej, nevíte někdo co to má být? Je to autorádio špatné nebo kde je chyba pls poraďte budu vděčný za každý nápad ;)

no jestli mne pamet neklame, tak + napeti je na 3 a 8 a na 7cce je zem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je blby. No kdyby bylo KO a chtěl jsi ho poslat oknem, tak bych ho třeba koupil na ND.

pripojenim napeti na pin komunikace by se maximalne odhulila prave ta komunikace. ale radio by melo byt ok.

ted otazka, jestli neni poskozeny jen celni panel ( dokazes to rozebrat a rict mi, co je na desce plosneho spoje celniho panelu za integrac? ) anebo odesel blok napajeni anebo je tam problem v buzeni displeje ( to, ze displej jen ztmavne muze znamenat mimojine to, ze se tam objevi prilis velke napeti na bias - rozumej teplotni regulaci ).

co to je vubec za radio? ja se v skodovackych moc nevyznam.

EDIT: tak uz jsem ho nasel, jak vypada. no vzhledem k tomu, ze se v bazaru da sehnat za 2500, tak bych asi opravu neresil nejak moc do hloubky.

Editováno: , autor: mISHA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde, ale chce kód. Potom když je v tom autě kde zadáš kód, tak už ho nechce ani po odpojení. Ale zapnout musí jít.

ano, presne tak. ten kod je vubec takova sranda. ale jak pise Strojvudce, tak se da zapnout. tudiz zkus udelat rozborku, pohledovou, klidne i lepe vyfotit a muzeme na to virtualne mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sem to rozdělal a koukl mno nic nevidím co by vypadalo na nákou chybu hodil sem fotky na net http://uloz.to/61293/symphony.rar tak se kdyžtak koukněte ale nevím no

hmm. zkus tam jeste hodit vyfoceny celni panel z pohledu pcb, jestli to dokazes otevrit prosim. jinak ty mazle fotky je zbytecne davat. nic na nich neuvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...